آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: :چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

Alaiy

کاربر
2021-04-12
30
41
دوست گرامی .بنده طبق شناخت اولیه ایی که پیدا کردم و مطابق نوشته هاشون که در جواب بنده دادن نوشتم و ذره ایی بالا و پایین و خارج از سخنان ایشان نگفتم .شما لطف بفرمایید از اولین نظرات من مطالعه کنید ببینم مشکل کجاست .یک نصیحت از برادر کوچکت همیشه یاد داشته باش .واسه بزرگ شدن باید کوچکی کرد ن اینکه دیگران رو کوچک کنی اگر کسی رو دیدی واسه بزرگ کردن خودش داره دیگران رو خرد و کوچک می کنه هیچ وقت در عالم بزرگی حتی اگه دیدی بزرگ خطاب نکن .کسی با ادبیات روان و ساده ایی مثل شما که با کوچک نشان دادن خود در مقابل استادان دانشگاه خودش رو معرفی می کنه برام بزرگه بزرگی یعنی این و چه بسا استادانی که با سختی نام استاد رو به دوش می کشن و چه استادانی که حتی از جون خودشون گذشتن واسه گسترده کردن علم و دانش و پیشرفت کشور و مردمانش .موفق باشی دوست عزیز و گرامی

آخرین ویرایش:

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,007
با سلام واقعیتش بنده اگه ازهر کسی ولو از بنده خیلی کوچک هم باشند ولی اطلاعاتش از بنده بیشتر باشه و یاد بده تشکر میکنم و سر تعظیم فرود میارم. استاد غزال که جای خود داره ولی از کسی که به حالت غرور و خودپسندی بخواد اظهار وجود کنه خوشم نمیاد. با توجه به سابقه ای که از استاد غزال دارم ایشون هم همچنین شخصیتی نیستند و انشالله هیچ کس هم در این سایت وجود نداره که بخواد با حالت غرور و خودپسندی اطلاعات الکترونیک رو ارائه بده . موفق باشید

Alaiy

کاربر
2021-04-12
30
41
دوست عزیر و گرامی بنده طبق شناخت اولیه که دیدم و برخورد ایشون با اظهار نظر من برخورد کردم و ذره ایی کم و زیاد و خارج از سخنان ایشون نگفتم هر چی بود جواب جملات خودشون بوده.شما لطف بفرمایید از اول نظرات و پاسخ های منو بخونید که متوجه مشکل بشید .یه نصیحت از برادر کوچکت همیشه به همراه خود داشته باش تا کوچکی نکنی بزرگ نمی شی ،هر جا کسی رو دیدی که برای بزرگ شدن داره دیگران رو کوچیک می کنه حتی اگه در عالم بزرگی با چشمات دیدیش اونو بزرگ خطاب نکن .وقتی شما با زبان ساده و ادبیات روان می نویسی من دیپلم هستم و خودت رو کوچکتر از استادان دانشگاه خطاب می کنی ومعرفی می کنی به این می گن بزرگی ،و چه بسا استادانی که فقط نام استاد رو به سختی به دوش می کشن و در مقابل چه استادانی که برای پیشرفت و گسترده کردن سطح علم و دانش کشور و مردمشون به راحتی از جون خودشون گذشتن .کلمه استاد رو با اطمینان برای شخص مقابل بکار ببرید .موفق باشی دوست عزیز و بزرگوار

آخرین ویرایش:

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
دوست عزیر و گرامی بنده طبق شناخت اولیه که دیدم و برخورد ایشون با اظهار نظر من برخورد کردم و ذره ایی کم و زیاد و خارج از سخنان ایشون نگفتم هر چی بود جواب جملات خودشون بوده.شما لطف بفرمایید از اول نظرات و پاسخ های منو بخونید که متوجه مشکل بشید .یه نصیحت از برادر کوچکت همیشه به همراه خود داشته باش تا کوچکی نکنی بزرگ نمی شی ،هر جا کسی رو دیدی که برای بزرگ شدن داره دیگران رو کوچیک می کنه حتی اگه در عالم بزرگی با چشمات دیدیش اونو بزرگ خطاب نکن .وقتی شما با زبان ساده و ادبیات روان می نویسی من دیپلم هستم و خودت رو کوچکتر از استادان دانشگاه خطاب می کنی ومعرفی می کنی به این می گن بزرگی ،و چه بسا استادانی که فقط نام استاد رو به سختی به دوش می کشن و در مقابل چه استادانی که برای پیشرفت و گسترده کردن سطح علم و دانش کشور و مردمشون به راحتی از جون خودشون گذشتن .کلمه استاد رو با اطمینان برای شخص مقابل بکار ببرید .موفق باشی دوست عزیز و بزرگوار

درود بر شما.دوست عزیز اگر پستهای اول همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید استاد غزال بزرگوار بارها این موضوع رو مطرح فرمودند که به درازا کشیده شدن تاپیک اگر چه باعث ایجاد نارضایتی برخی از اعضاء بشه ولی در عوض باعث تحرک ذهنی و اشتیاق جهت شرکت در بحث میشه.تمامی تاپیکهای استاد غزال گرامی که تحت عنوان تجربیات مطرح میشه با همین شیوه که به نظر بنده حقیر بسیار کارآمد و مفید برای شرکت کنندگان در بحث هست بوده.ایشون هیچگاه بابت آموزشهاشون از هیچکس طلب مزد نکرده و نمیکنه.ضمن احترام به حضرتعالی استدعا دارم تاپیکهای استاد رو مرور بفرمائید تا صحت ادعای بنده بر شما اثبات گردد.بی نهایت سپاسگزارم

Alaiy

کاربر
2021-04-12
30
41
امام حسن عليه السلام : دانش خود را به ديگران بياموزان و دانش ديگران را بياموز؛ زيرا با اين كار هم دانش خودت را محكم و استوار كرده اى و هم آنچه را نمى دانسته اى آموخته اى.
سلام
بله استاد عزیزم اینکار را تا حالا به نحوه حسنت انجام داده اند . اما من کدوم علم را به استاد یاد دادم.
دوست عزیز پس چطور میخواستی اطلاعاتشو به دیگران انتقال بده . من میخواستم استاد نوشتار ادبیاتش ساده باشه . یکی میگه سری جواب سوال را بده ما را منتظر نگه نداره . یکی میاد میگه من استاد ماهری هستم فقط وقت ندارم دنبال قطعه خرابکار را پیدا کنم . ویکی ....... و یکی ...........
استاد یک نفره من وشما چند نفریم ما باید با استاد سازش کنیم نه استاد با چندین نفر
دوست عزیز فکر نکنم در انجمن های دیگری این چنین استادی پیدا کنی که به زبان شیرین و ساده بیان کنند. اگر پیدا کردی معرفی کنید دوست عزیزم .
اگر باور نداری در انجمن پست های استاد را بخون اگر نتیجه ای نگرفتی بیا مشکل را بگو کجای کار است . ممنون میشم. اما با صداقت دوست عزیزم
و همچنین دوست خوبم من یک دیپلم هستم . تو شهر خودم کار کردم . صد در صد ادبیاتم و نوشتارم با یک استاد دانشگاه فرق دارد . و شخصی باسواد ودنیا دیده هم ادبیاتش و گفتارش با من دیپلم صد در صد فرق دارد . و در نتیجه من به دنبال یاد گرفتن هستم و خودم را باید با ادبیات استاد وقف بدم نه استاد با ادبیات من .
اما دوست مهربانم دو و سه روز پست های استاد را در انجمن مطالعه کن اگر نتیجه نگرفتی . بگو مشکل کجاست .
متشکرم

دوست عزیر و گرامی بنده طبق شناخت اولیه که دیدم و برخورد ایشون با اظهار نظر من برخورد کردم و ذره ایی کم و زیاد و خارج از سخنان ایشون نگفتم هر چی بود جواب جملات خودشون بوده.شما لطف بفرمایید از اول نظرات و پاسخ های منو بخونید که متوجه مشکل بشید .یه نصیحت از برتدر کوچکت همیشه به همراه خود داشته باش تا کوچکی نکنی بزرگ نمی شی ،هر جا کسی رو دیدی که برای بزرگ شدن داره دیگران رو کوچیک می کنه حتی اگه در عالم بزرگی با چشمات دیدیش اونو بزرگ خطاب نکن .وقتی شما با زبان ساده و ادبیات روان می نویسی من دیپلم هستم و خودت رو کوچکتر از استادان دانشگاه خطاب می کنی ومعرفی می کنی به این می گن بزرگی ،و چه بسا استادانی که فقط نام استاد رو به سختی به دوش می کشن و در مقابل چه استادانی که برای پیشرفت و گسترده کردن سطح علم و دانش کشور و مردمشون به راحتی از جون خودشون گذشتن .کلمه استاد رو با اطمینان برای شخص مقابل بکار ببرید .موفق باشی دوست عزیز و بزرگوار

Alaiy

کاربر
2021-04-12
30
41
درود بر شما.دوست عزیز اگر پستهای اول همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید استاد غزال بزرگوار بارها این موضوع رو مطرح فرمودند که به درازا کشیده شدن تاپیک اگر چه باعث ایجاد نارضایتی برخی از اعضاء بشه ولی در عوض باعث تحرک ذهنی و اشتیاق جهت شرکت در بحث میشه.تمامی تاپیکهای استاد غزال گرامی که تحت عنوان تجربیات مطرح میشه با همین شیوه که به نظر بنده حقیر بسیار کارآمد و مفید برای شرکت کنندگان در بحث هست بوده.ایشون هیچگاه بابت آموزشهاشون از هیچکس طلب مزد نکرده و نمیکنه.ضمن احترام به حضرتعالی استدعا دارم تاپیکهای استاد رو مرور بفرمائید تا صحت ادعای بنده بر شما اثبات گردد.بی نهایت سپاسگزارم
با سلام خدمت دوست عزیز .چشم حتما به فرمایشات حضرتعالی گوش داده و پست های ایشون رو مطالعه می کنم که بدون غرور و برتر دانستن خود و نیت خیرخواهانه ایشون به من ثابت بشه .بنده هم چندین بار گفتم و الانم باز می گم که در عجبم چرا همچین شخصیتی که همه از خوبیش می گن در قبال دانش کلماتی ناشایست بکار برد و مادی گرانه و مغرورانه جواب من و چندتا از عزیزان رو دادن .سپاس بابت راهنماییتون

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,766
درود

ضمن تقدیر و تشکر بی انتها از دوستان بسیار عزیزم که بسیار خارج از انتظار و بیش از پیش شرمنده فرمودند و شرم ناشی از تصورات و عناوینی که با تلقی شایستگی بمن تحمیل فرمودند ، درحالیکه بهتر از هر کسی بر خود واقفم که شایسته اینهمه کرامت و سخاوت نیستم ،

و به این ترتیب اگرچه در شرایط حاضر فرصت کافی جهت تنظیم و تقدیم پاسخ اصلی و مبسوط را نداشتم معذالک با عنایت به شدت شرمندگی کلانی که خارج از تاب و تحملم گردید ، مراتب تقدیر و تعظیم درخور و شایسته را بدینوسیله قبل از پاسخ اصلی و مبسوط تقدیم میدارم.​
.

سپاس و تعظیم

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,766
با سلام خدمت دوست عزیز .چشم حتما به فرمایشات حضرتعالی گوش داده و پست های ایشون رو مطالعه می کنم که بدون غرور و برتر دانستن خود و نیت خیرخواهانه ایشون به من ثابت بشه .بنده هم چندین بار گفتم و الانم باز می گم که در عجبم چرا همچین شخصیتی که همه از خوبیش می گن در قبال دانش کلماتی ناشایست بکار برد و مادی گرانه و مغرورانه جواب من و چندتا از عزیزان رو دادن .سپاس بابت راهنماییتون

درود

ازآنجاکه پاسخ های شایسته حاکی از آزردگی ناشی از توهینی است که خارج از تحمل اعضاء بوده و با آهنگ وزین ، افتخار ثمینی نصیبم ساخته لذا ضمن تقدیر مجدد و تحسین مکرر پاسخ های شایسته وشایستگی پاسخ ها که پاسخ گویاتر را ناممکن ساخته لذا در این خصوص پاسخی شایسته تر از پاسخ عزیزان و سروران ارجمندم ندارم.

اما بابت توهین به شعور مخاطب که چسب ۱،۲،۳ و پودر کربن بعنوان راهکار موثر و تجربه موفقی در پست ۲۳۶ اعلام شده که البته بعنوان ایده جهت تبادل نظر مانعی نداشته اما بعنوان تجربه موفق ، تحمیل خسارت به علاقمندان را محتمل میسازد لذا بمنظور پیشگیری از خسارات احتمالی پاسخ این بخش از مدعا را بشرح زیر تقدیم میکنم .

ازآنجاکه اثر منفی چسب ۱۲۳ و پودر کربن و تخریب ارتباط کنتاکت های پنل ناشی از آن ، بدیهی است و صحت ادعا و توفیق این روش را محال میسازد که اگر جز اینست لطفا دلایل و مستندات مربوطه را مطرح فرمایند تا ضمن دلجویی و عذرخواهی از چنین روشی استفاده شود.

اما بی توجهی جملگی مخاطبان نسبت به این ادعا حاکی از نظر مشابه و ناباوری اعضاء است و به همین علت احدی از اعضاء در راستای تست این ایده ، نیاز به توضیحات تکمیلی و پرس و جو احساس نکرده.
بویژه که اذعان مدعی که تعمیرکار نیست منطبق با عدم صحت مدعاست.

زیرا حرفه ای ترین تعمیر کاران با تجربه و دانش قابل توجه نیز بندرت در خصوص نصب فلت پنل ، اقدام و تحقیق میکنند که تشکیک بر تجربه موفق مدعی که تعمیرکار نبوده را بدیهی میسازد .

لذا درسته که اغلب اعضاء انجمن ، حرفه ای و صاحبنظرند و بسهولت قادر به تشخیص ادعاهای ناکارآمد هستند که مانع بروز خسارت میشه .
اما همگی اعضاء دارای این توانایی نیستند و ممکنه باور و تست کنن و خسارات سنگینی تحمل کنند .

بنابرین بمنظور پیشگیری از خسارات احتمالی ، شایسته است تصورات و حتی تخیلات ارزشمند خود را با تاکید بر ایده ای که تست نشده مطرح و اکیدا بعنوان تجربه موفق اعلام نفرمایید تا خسارات احتمالی متوجه ، خوش باوران و مبتدیان نگردد.

البته طرح هر پیشنهاد صحیح و ناصحیح و با ارزش و بی ارزش ، جهت تبادل نظر و ارزیابی سودمند است اما طرح ایده های تخیلی بعنوان تجربه موفق ،که بروز خسارت را محتمل میسازد ، قابل سرزنش است.

نتیجه پایانی:
باوجودیکه ارزش و اعتبار روش این تاپیک توسط علاقمندان تست و تایید شده معذالک با فرض صحت ادعا که این تاپیک صرفا حاوی بازی با کلمات و یا آموزش ادبیات است ، دراینصورت نیز هیچگونه خسارتی به احدی وارد نمیکند که مستحق اعتراض و اهانت باشه ،آنهم توسط عزیزی که علاوه بر توهین ناروا علیه تاپیک و علاوه بر توهین به شعور مخاطب , روش تخیلی و مخربی را بعنوان تجربه موفق اعلام فرمودند که در صورت اجرا ، تحمیل خسارات سنگینی را محتمل میسازد.

همواره جنگ افروزی ها با شعار صلح و
ویرانگری ها با شعار سازندگی است .​

سپاس

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,877
10,564
سلام
به هیچ عنوان از چسب قطره ای یا 123 در اطراف پنل یا اتصالات ان استفاده نکنید
تا به حال چند مورد تلویزیون برام اومده که استفاده از چسب 123 یا قطره ای در اطراف پنل یا اتصالات باعث خوردگی لیکویید شده و یک مورد هم چشمی کنترل را با چسب 123 چسبانده بودند و نفوذ چسب به پنل و cof باعث نابودی کامل پنل شده بود

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,766
سلام
به هیچ عنوان از چسب قطره ای یا 123 در اطراف پنل یا اتصالات ان استفاده نکنید
تا به حال چند مورد تلویزیون برام اومده که استفاده از چسب 123 یا قطره ای در اطراف پنل یا اتصالات باعث خوردگی لیکویید شده و یک مورد هم چشمی کنترل را با چسب 123 چسبانده بودند و نفوذ چسب به پنل و cof باعث نابودی کامل پنل شده بود

درود

بابت انتقال تجربه ارزشمند خود بینهایت سپاسگزارم .
بویژه که پیشنهاد مخرب مورد بحث ، ممکنه وسوسه انگیز باشه.

اصولا اگر چسب ۱۲۳ ، کنتاکت های پنل و فلت را حل و مخدوش و نابود نکنه ، با این وجود هم ثمری نداره چون باید ارتباط کنتاکت ها با فلت برقرار بشه که وجود چسب عایق مانع ارتباط خواهد شد.

از طرفی پودر کربن موجب ارتباط مخرب کنتاکت های مجاور بیکدیگر خواهند شد .

البته بدلیل توهین های مدعی ابتدا از بررسی این ادعای وی امتناع کردم ولی با توجه به احتمال بروز خسارت ، نتونستم نادیده بگیرم .

در هر صورت تجربه مفید و ارزشمندی را بموقع مطرح فرمودید و ممنونم .

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا