آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: :چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

چهارسو

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-11
277
316
مشهد
پاسخ : چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

با سلام به مهندس عزیز.خب برادر من شما که کنجکاوی ما رو بیدار کردین.هر کدوم از پیام های شما رو که میخونم از 10 تا 9 تاش بازی با کلماته که هیچ خروجی نداره.من وقتی میام پیگیر پیام ها میشم حتما درگیر تعمیر هستم و به مشکل خوردم و انتظار دارم راهنمایی بشم و همچنین اگه دوستان سوالی داشتن در تعمیرات و از دستم بر بیاد سریع و بدون حاشیه راهنمایی بدم.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

با سلام به مهندس عزیز.خب برادر من شما که کنجکاوی ما رو بیدار کردین.هر کدوم از پیام های شما رو که میخونم از 10 تا 9 تاش بازی با کلماته که هیچ خروجی نداره.من وقتی میام پیگیر پیام ها میشم حتما درگیر تعمیر هستم و به مشکل خوردم و انتظار دارم راهنمایی بشم و همچنین اگه دوستان سوالی داشتن در تعمیرات و از دستم بر بیاد سریع و بدون حاشیه راهنمایی بدم.

درود

بازم خوبه قبول کردی از ۱۰ تا پیام ، یه دونه خروجی داشته .
اولا : در مقایسه با خودت که هر ۱۰ تا پیامت خروجی داره ، درسته که کاری نکردم .
ولی خیلی ها یه دونه خروجی هم ندارن و در قبال اونا بدک نبوده.

ثانیا : همه رو با خودت مقایسه نکن ، چون بزرگان اندک هستند و از هر یک میلیون نفر ، شاید یکنفر مثل حضرتعالی باشه که بی ریا و بیدریغ ۱۰ تا ۱۰ تا بذل و بخشش میکنی.
برای ما فقرا یه دونه هم خیلی سخت و دشواره و برای یه دونه هم منتظر دستمزدیم.

اما حالا که دستمزد یه دونه رو دادی ، منتظر ۹ تای دیگه باش فورا میرسه نگران نباش ؟

سپاس

Alaiy

کاربر
2021-04-12
30
41

با سلام خدمت دوستان عزیز .بالاخره من که متوجه نشدم و از این همه دلنوشته که خوندم هیچ تجربه ایی کسب نکردم .امیدوار بودم با این انجمن بزرگ که تاسیس شده حس رقابت ها از بین بره و بتونیم از جهان سوم بودن نجات پیدا کنیم .همان طوری که میدونید با هوش ترین انسان ها آریای ها بودن (نسل ایرانی) ولی چرا هیچ وقت پیشرفت نداشتیم ؟؟؟دلیل عقب ماندنمان همین حس رقابت و فرا انسانی بودن در ذهن افراد هست که به جای توضیح در قالب یک معلم بیشتر نقش معلم ادبیات رو بازی می کنند که فقط با کلمات بازی می کنند و وقت رو به همگی هدر میدن .امیدوارم از این خصوصیات ، رقابتی،خود بینی که با وقت دیگران اوقاوت فراغت خود را پر کنیم همگی دور بمانیم .من تنها روشی که امتحان کردم و جواب گرفتم چسب یک دو سه بوده با پودر کربن ولی عیب کار اینه که ظرافت کاری و دقت و سرعت می خواد .
الإمامُ الحسنُ عليه السلام ؛عَلِّمِ النّاسَ ، و تَعَلَّمْ عِلمَ غَيرِكَ ، فتَكونَ قَد أتقَنتَ عِلمَكَ ، و عَلِمتَ ما لَم تَعلَمْ .

امام حسن عليه السلام : دانش خود را به ديگران بياموزان و دانش ديگران را بياموز؛ زيرا با اين كار هم دانش خودت را محكم و استوار كرده اى و هم آنچه را نمى دانسته اى آموخته اى.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mirza .m

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
درود

ازآنجاکه مدت طولانی از سوال این تاپیک سپری شده و بدون پاسخ مانده و فراموش شده و اظهار لطف دوست اخیر بانی مشاهده و رفع نقص تاپیک شد لذا ابتدا پاسخ دوست اخیر را تقدیم و سپس پاسخ تاپیک را تقدیم میکنم.

دوست گرامی که فقط فرصت استفاده کردن داری .
با توجه به اینکه فرمودی امیدوار بودی از طریق انجمن ، جهان سوم را نجات بدهی و منتظر کسی شدی که این تاپیک را مطالعه کنه و راهکار این تاپیک را بهت اطلاع بده که نیاز به مطالعه نداشته باشی و کسی پیدا نشد و ناامید شدی و جهان سوم را بهحال خود گذاشتی.

و با توجه به تلاش و پشتکار و زحمات حضرتعالی و خصوصا راهکار جالب و هوشمندانه ای که با چسب ۱،۲،۳ پیشنهاد کردی و حیفه چنین شخصیت هایی ناامید بشن ، لذا پاسخ زیر را تنظیم و تقدیم میکنم تا شاید برای نجات جهان سوم کم لطفی نفرمایید و کماکان اقدام فرمایید.

اگرچه من در شرایطی هستم که در سالیان اخیر قصد نداشته و ندارم اطلاعات و دانش ناچیز خود را دریغ کنم.
و اگرچه روش مورد نظر را بصورت کامل تقدیم کردم و در خاتمه فقط یک سوال علمی مطرح کردم که کوچکترین تاثیری در انجام امور فنی احدی نداره و فقط موجب تقویت قوای ذهنی میشه
«« که چرا مقوای مناسب بین فلت و پلیت فلزی ضروری است؟ »»

معذالک با این فرض که روش مورد نظر را تابحال به احدی تقدیم نکردم و نمیکنم ، تا حضرتعالی برایگان استفاده کنی ، و با این فرض که اگر اعلام کنم سود کلانی نصیبت میشه ، پاسخ حضرتعالی را بشرح زیر تقدیم میکنم .

اولا اگر افرادی ذره ای از سرمایه علمی و تجربی خود را دراختیار دیگران نگذارند احدی حق شماتت و توهین نداره.
و اگه افرادی فقط یکهزارم داشته های خود را به رایگان تقدیم میکنن بابت همین یکهزارم قابل تقدیر هستن.

همانطور که حضرتعالی مختار هستی اتومبیل خود را به دیگران به امانت ندهی و احدی حق نداره بابت این عمل ، علیه شما توهین کنه، لذا بابت دانش علمی و تجربی هم چه بسا بطریق اولیٰ احدی حق توهین نداره .
و احدی حق نداره بگه یالا زودتر آموزش بده و با کلمات بازی نکن وگرنه توهین میکنم .

و یا چرا بابت انتقال اطلاعاتت میخوای وقت خودتو پر کنی و تفریح کنی ؟

بزرگوار : هر کسی مجازه سرمایه مادی یا معنوی خود را با روش خودش بطرق قانونی و شرعی عرضه کنه.
مثلا یکی میگه اگه دو تا ملق بزنی فلان فوت و فن را بهت یاد میدم و یا یکساعت ماشینم را دراختیارت میذارم که هر چند روش پسندیده ای نیست اما غیرشرعی و غیرقانونی هم نیست و مالکان سرمایه های مادی و معنوی حق دارن در قبال واگذاری سرمایه مادی یا معنوی خود ، امتیازی مطالبه کنن.

اگه گرونه ، میتونی قبول نکنی و ملق نزنی اما حق توهین نداری .
حال آنکه من همواره بدون دریافت امتیازی ، سرمایه های ناچیز خود را تقدیم کردم و اتفاقا زحمات بیشتری تحمل کرده ام تا بانی ارتقاء سطح فنی علاقمندان باشم.

اگه من بدون سوال و دیالوگ ، موضوعی را در ابتدا مطرح کنم ، مطمئنا زحمت بسیار کمتری برای من داره ، زیرا در صورت طرح سوال ، تا زمانیکه پاسخ صحیح ، اعلام و مشخص بشه ناگزیر به ارزیابی پاسخ های ناصحیح هستم و لذا چندین برابر ، متحمل زحمت خواهم شد .
البته انکار نمیکنم در جریان دیالوگ ها ، من هم از اطلاعات و تجربیات مخاطبان عزیز استفاده میکنم.

لذا اگرچه با طرح سوالات ، سودی عایدم نمیشه
اما با این فرض که سوالاتم سود کلانی بمن میرسونه و یا قصد دارم در قبال ملق زدن و یا دریافت اجرت میلیاردی بطرق شرعی و قانونی ، اطلاعاتی را تقدیم کنم ، دراینصورت نیز حضرتعالی فقط میتونی بپذیری یا نپذیری ولی حق توهین نداری و اگه خیلی عجله داری ، میتونی به دیگران مراجعه کنی .

من در سنی هستم که از ناسپاسی ها ، آزرده نمیشم ولی اگه در جوانی با چنین رفتار و ناسپاسی مواجه میشدم ، از ادامه راه منصرف میشدم و لذا اگرچه چنته ای ندارم و انصرافم از ادامه راه ، تاثیری بر علاقمندان نداره اما اگه مخاطب شما ، شخص ماهر و توانایی بود دراینصورت باید بدونی که اینگونه ناسپاسی ها ، منجر به محرومیت بقیه هم از دانش و تجربیات وی نیز میشد .
و چنین رفتارهایی که موجب محرومیت دیگران هم میشه ، مستحق شماتت و برخورد است.

لذا امیدوارم دیگه از این ادبیات برای دریافت کمک زوری و یا دریافت پاسخ زوری استفاده نکنی و صرفا بابت کمک هایی که دریافت کردی قدردانی کنی و یا بدون قدردانی فقط استفاده کنی ، همین و بس.

اما پاسخ سوال پست ۲۲۴ «« فلسفه ضرورت مقوای مورد اشاره تاپیک»» .

ازانجاکه کنتاکت های پنل بسیار باریک و حساس هستند و حقیقتا باید تمامی نقاط فلت روی کنتاکت های پنل با فشار کافی بشینه لذا حساسیت خارق العاده و مولکولی میطلبد .

و از آنجاکه کوچکترین انحناء فلت و یا ذره های گرد و خاک و یا چسب باقیمانده روی کنتاکت ها و خش های روی پلیت گیره ، مانع برقراری ارتباط میشه .

و از طرفی خش های روی پلیت فلزی مانع فشار روی اون ناحیه از فلت میشه ، یعنی اگه خش روی پلیت روبروی یک کنتاکت باشه کنتاکت فلت با فشار به کنتاکت پنل متصل نمیشه زیرا گودی ناشی از خش فلز روی مسیر کنتاکت فلت قرار میگیره و لذا هیچ فشاری روی اون خط از فلت وارد نمیکنه و لذا یک یا دو کنتاکت پنل به فلت متصل نمیشه .

برای درک این حقیقت فرض کنید یک سوراخ روی فلز قرار داره ( بجای خش )
حالا اگه بخواهیم با فشاری که روی این فلز وارد میکنیم ، کنتاکت های فلت را به کنتاکت های پنل متصل کنیم در اینصورت کنتاکت هایی که روبروی سوراخ قرار گرفته اند فشاری تحمل نمیکنند و کنتاکت های اون ناحیه از فلت به کنتاکت های پنل بدرستی متصل نمیشه و لذا گودی ناشی از خش هم همین عارضه را ایجاد میکنه .

بنابرین باید از جسم منعطف و مناسبی بین فلت و فلز استفاده کنیم که در نواحی خشدار و گود ، بتونه وارد گودی بشه و گودی را پر کنه و در نقاط برجسته ، روی خودش گودی ایجاد بشه تا روی تمامی نقاط فلت با حساسیت مولکولی ، فشار لازمه را وارد کنه و به این ترتیب باید از مقوایی مانند مقوای قوطی کبریت استفاده بشه تا فشار روی فلت در تمامی نقاط برجسته و گود و فرو رفته ناشی از خش یا ناشی از چسب یا مواد زائد ، حاصل بشه .
درغیراینصورت با این شیوه پاسخ مناسبی نخواهید گرفت .

سپاس

آخرین ویرایش:

Alaiy

کاربر
2021-04-12
30
41
دوست عزیز و گرامی .
بنده یا خیلی از افرادی که اینجا هستن برای تلف کردن وقت خود نیومده و فک نکنم کسی علاقه ایی به خواندن رمان و فلسفه اینجا داشته باشه .شما لطف بفرمایید ادبیات زبان خودتون رو بگید کجایی هستید تا بنده مطالعه کنم که طبق ادبیات شما صحبت کنم فک کنم توی این مدت که اینجا نبودم خیلی کلمات معنیشون عوض شده ،که مبادا حضرت عالی آزرده خاطر شوند و همچنین مطالبق ادبیات حضرتعالی متن خودم رو تصحیح کنم .و نامید شدن بنده بخاطر این نبوده که آقای فلانی یا شخصیت x چرا چیزی میدونسته و به من نگفته چون اصلا برام مهم نیست .حرف من چیز دیگه بود که واسه درکش باید به عمق این فاجعه پی ببری که شخصی برای رفع مشکل خود به اینجا مراجعه می کنه و با ادبیات محاوره ایی به جای فن و فنون در عرصه الکترونیک مواجه می شه و چه بسا کسانی مثل شما که فک می کنید کسی به خاطر سود و منفعت اینجاست .بنده ن مغازه دار هستم ن تعمیرکار هستم و ن نیازی به سود و منفعتی دارم که از طریق دزدیدن و گدایی کردن علم شما بدست بیارم .پس هیچ نگران نباشید که بنده در سود کلانیکه تا بحال با حفظ دانش خود بدست اوردید قرار به شریک شدنم باشه .شما جناب آقای حقوق بشر و وکیل مدافع در حق و حقوق دیگران بفرمایید اول که جملات توهین آمیز بنده کجا بودن ؟؟؟دوم هدف از تشکیل این انجمن چی بوده ؟؟سوم تا به حال این همه از سود و مادیاتی که نصیبتون شده در این ضمینه به کجاها رسیدید و چرا دیگه سیر نشدید و بسپارید به بقیه بلکه دیگران هم به نون و نوایی برسن .؟؟؟؟دقیقا جهان سوم منظورم همین بود ،طرز فکر و برخورد با هم نوع خود در شرایط سختی که به مشکل برخورده و بجای راهنمایی با تمسخر گرفتن روبرو می شه با جملاتی روبرو می شه که خستگیش رو چندین برابر می کنه اینجاست که دیگه آدم بودن کنار می ایسته و انسانیت خودش رو نشون میده .بنده اگه اعتراضی کردم صرفا فقط و فقط بخاطر اتلاف وقت دیگران بوده ن اینکه چرا دانشمند عزیزی مثه شما که با سختی به کشفیات رسیده به راحتی در اختیارمنو دیگران نمیزاره .انجمن معنی فرارتر مادیات و سود به جیب زدن و سخنان بیهوده و سرکار گذاشتن دیگران داره وارد انجمن شدن هر جای دنیا بری یه شرایطی داره کاش اینجا هم همون شرایط رو داشت دیگه کسی با اینجور جملات و کلمات روبرو نمی شد که انجمن رو به چشم سودبه جیب زدن یا وقت گذروندن نگاه کنن. می خوایی وقت بگذرونی لطف بفرما یه فیلتر شکن نصب کن برو تلگرام گروه مختلط زیاد هست اونجا خریدار واسه کلمات زیبا و ادبی صحبت کردن شاید پیدا بشه .سود می خوایی بفرمایید توی بازار .فکر کردید هر کسی اینجاست حتما شغلش تعمیرات هست ؟؟بنده ۲۳ سالم بوده آلمان بودم ۱۱ سال اونجا بودم ۴ سال مالزی توی این ۱۵ سال و ۲۳سال کشور خودم هنوز با همچین تفکراتی برخورد نکردم پس مطمئن باش اونی که فرصت استفاده کردن رو فقط داره من نیستم .خلی خیلی معذرت می خوام از عزیزانی که به هر طریقی بنده با این متن که واقعا در جای مناسب خود گفته نشده باعث شدم وقتشون گرفته بشه یا چند دقیقه ایی از عمر گرانبهاشون رو صرف خواندن متن من شد.
.با تشکر از همه عزیزان ������������������در پناه حق

آخرین ویرایش:

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,007
دوست عزیز و گرامی .
بنده یا خیلی از افرادی که اینجا هستن برای تلف کردن وقت خود نیومده و فک نکنم کسی علاقه ایی به خواندن رمان و فلسفه اینجا داشته باشه .شما لطف بفرمایید ادبیات زبان خودتون رو بگید کجایی هستید تا بنده مطالعه کنم که طبق ادبیات شما صحبت کنم فک کنم توی این مدت که اینجا نبودم خیلی کلمات معنیشون عوض شده ،که مبادا حضرت عالی آزرده خاطر شوند و همچنین مطالبق ادبیات حضرتعالی متن خودم رو تصحیح کنم .و نامید شدن بنده بخاطر این نبوده که آقای فلانی یا شخصیت x چرا چیزی میدونسته و به من نگفته چون اصلا برام مهم نیست .حرف من چیز دیگه بود که واسه درکش باید به عمق این فاجعه پی ببری که شخصی برای رفع مشکل خود به اینجا مراجعه می کنه و با ادبیات محاوره ایی به جای فن و فنون در عرصه الکترونیک مواجه می شه و چه بسا کسانی مثل شما که فک می کنید کسی به خاطر سود و منفعت اینجاست .بنده ن مغازه دار هستم ن تعمیرکار هستم و ن نیازی به سود و منفعتی دارم که از طریق دزدیدن و گدایی کردن علم شما بدست بیارم .پس هیچ نگران نباشید که بنده در سود کلانیکه تا بحال با حفظ دانش خود بدست اوردید قرار به شریک شدنم باشه .شما جناب آقای حقوق بشر و وکیل مدافع در حق و حقوق دیگران بفرمایید اول که جملات توهین آمیز بنده کجا بودن ؟؟؟دوم هدف از تشکیل این انجمن چی بوده ؟؟سوم تا به حال این همه از سود و مادیاتی که نصیبتون شده در این ضمینه به کجاها رسیدید و چرا دیگه سیر نشدید و بسپارید به بقیه بلکه دیگران هم به نون و نوایی برسن .؟؟؟؟دقیقا جهان سوم منظورم همین بود ،طرز فکر و برخورد با هم نوع خود در شرایط سختی که به مشکل برخورده و بجای راهنمایی با تمسخر گرفتن روبرو می شه با جملاتی روبرو می شه که خستگیش رو چندین برابر می کنه اینجاست که دیگه آدم بودن کنار می ایسته و انسانیت خودش رو نشون میده .بنده اگه اعتراضی کردم صرفا فقط و فقط بخاطر اتلاف وقت دیگران بوده ن اینکه چرا دانشمند عزیزی مثه شما که با سختی به کشفیات رسیده به راحتی در اختیارمنو دیگران نمیزاره .انجمن معنی فرارتر مادیات و سود به جیب زدن و سخنان بیهوده و سرکار گذاشتن دیگران داره وارد انجمن شدن هر جای دنیا بری یه شرایطی داره کاش اینجا هم همون شرایط رو داشت دیگه کسی با اینجور جملات و کلمات روبرو نمی شد که انجمن رو به چشم سودبه جیب زدن یا وقت گذروندن نگاه کنن. می خوایی وقت بگذرونی لطف بفرما یه فیلتر شکن نصب کن برو تلگرام گروه مختلط زیاد هست اونجا خریدار واسه کلمات زیبا و ادبی صحبت کردن شاید پیدا بشه .سود می خوایی بفرمایید توی بازار .فکر کردید هر کسی اینجاست حتما شغلش تعمیرات هست ؟؟بنده ۲۳ سالم بوده آلمان بودم ۱۱ سال اونجا بودم ۴ سال مالزی توی این ۱۵ سال و ۲۳سال کشور خودم هنوز با همچین تفکراتی برخورد نکردم پس مطمئن باش اونی که فرصت استفاده کردن رو فقط داره من نیستم .خلی خیلی معذرت می خوام از عزیزانی که به هر طریقی بنده با این متن که واقعا در جای مناسب خود گفته نشده باعث شدم وقتشون گرفته بشه یا چند دقیقه ایی از عمر گرانبهاشون رو صرف خواندن متن من شد.
.با تشکر از همه عزیزان ������������������در پناه حق
============================================================
با سلام .اگه منظور شما از این نوشته ها استاد غزال گرامی و محترم میباشه باید بگم که واقعا از شما بعیده که همچین بی احترامی میکنید با توجه به اینکه ماشالله کشورهای خارجی رو هم سیاحت کرده اید . بنده خودم به شخصه چنتا آموزش الکترونیک از تایپیکهای استاد مطالعه کرده ام که واقعا خیلی به دردم خورده و جا داره از ایشون تشکر مخصوصی داشته باشم . استاد گرامی رو با این صحبتهای ناشایست ناراحت نکن هرچند که ایشون شخصیت خیلی خیلی بزرگی دارند و هیچ وقت ناراحت نمیشند .

Alaiy

کاربر
2021-04-12
30
41
دوست عزیز بنده شخصیت رو اصلا نگاه نکردم و نمی کنم که چه کسی هستن .در قالب سخنانی که جوابم داده بودن بنده جواب دادم و گرن هیچ وقت قصد جسارت به شخصیت کسی نداشتم و ندارم .ولی بعضی جاها با استاد بودن هم انسان اشتباه می کنه .و من در عجبم که همچین کسی که شما این همه تمجید می کنید چرا توی ۱۰ خط حداقل ۱۰ بار اسم سود و منفعت و کلمه به جیب زدن رو اوردن .کسی که علم و دانش و تجربه رو با منت و یا مادیات در میان بگذارد هیچ وقت لایق کلمه استاد نمیدونم گفتم استاد اشتباه می کنه ولی کلمات منفعت و به جیب زدن ومادیات دیگه کلمه نیستن بلکه خصوصیات ضمیر ناخودآگاه اون شخصه که در هر حالی اوناا رو به زبون میاره .اولین جمله انجمن همیشه اینه که ما با در اختیار گذاشتنن علم دانشمان به دیگران وسعت علم را افزایش دهیم و آن را حفظ کنیم دوم انجمن جایی برای خرید و فروش نیست هیچ عضوی از انجمن حق تدریس خصوصی یا گرفتن حق تدریس به شخصی که در انجمن هست رو نداره مگه رایگان .همینا بود که گفتم کاش این شرایط اینجا هم بود .بنده شخصی که خیلی دانش بالایی داشته باشه و قدیمی ترین عضو انجمن باشه با شخصی که خیلی مبتدی هست رو به یک اندازه قبول دارم و می بینم و قرار نیست چون کسی علم بالایی داشته باشه و بازخورد اشتباه میده و حمایت اشتباه از راه اشتباه دیگران رو می کنه با سکوت تشویق کنم چون بنده احترام به هم نوع خود و محترم بودن برام مهم هست واسه همین اعتراض به پست شخصی که موضوعات سردرگم و گمراه کننده گذاشته بود کردم .جناب غزال اگه تجربیاتش رو در اختیارتون گذاشته و کار شایسته ایی انجام داده متاسفاته اینبار برای من جور دیگه تعریف شده.

Alaiy

کاربر
2021-04-12
30
41
بعد از این کشمکش ها بهتره که جواب کسانی که با امید وارد این انجمن و پست شدن رو بدیم .اول که استفاده از کربن و چسب رو که من گفتم واسه فلتهای بکار میره که کربنی هستن و موقع جدا شدن اگه دقت کرده باشید قسمتی از کربن فلت بر روی ال سی دی یا مدار به جا می مونه باید استفاده کرد .دوم بهترین کار الان دیگه استفاده از هیت سیل هست که با اتو راحت وصل می شه .سوم استفاده از چسبهای هادی هست و کارتون راه میندازن چسب ACFهست که اونم عالی هست و فک نکنم دیگه نیازی به روش دیگه ایی باشه .

آخرین ویرایش:

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
امام حسن عليه السلام : دانش خود را به ديگران بياموزان و دانش ديگران را بياموز؛ زيرا با اين كار هم دانش خودت را محكم و استوار كرده اى و هم آنچه را نمى دانسته اى آموخته اى.
سلام
بله استاد عزیزم اینکار را تا حالا به نحوه حسنت انجام داده اند . اما من کدوم علم را به استاد یاد دادم.
دوست عزیز پس چطور میخواستی اطلاعاتشو به دیگران انتقال بده . من میخواستم استاد نوشتار ادبیاتش ساده باشه . یکی میگه سری جواب سوال را بده ما را منتظر نگه نداره . یکی میاد میگه من استاد ماهری هستم فقط وقت ندارم دنبال قطعه خرابکار را پیدا کنم . ویکی ....... و یکی ...........
استاد یک نفره من وشما چند نفریم ما باید با استاد سازش کنیم نه استاد با چندین نفر
دوست عزیز فکر نکنم در انجمن های دیگری این چنین استادی پیدا کنی که به زبان شیرین و ساده بیان کنند. اگر پیدا کردی معرفی کنید دوست عزیزم .
اگر باور نداری در انجمن پست های استاد را بخون اگر نتیجه ای نگرفتی بیا مشکل را بگو کجای کار است . ممنون میشم. اما با صداقت دوست عزیزم
و همچنین دوست خوبم من یک دیپلم هستم . تو شهر خودم کار کردم . صد در صد ادبیاتم و نوشتارم با یک استاد دانشگاه فرق دارد . و شخصی باسواد ودنیا دیده هم ادبیاتش و گفتارش با من دیپلم صد در صد فرق دارد . و در نتیجه من به دنبال یاد گرفتن هستم و خودم را باید با ادبیات استاد وقف بدم نه استاد با ادبیات من .
اما دوست مهربانم دو و سه روز پست های استاد را در انجمن مطالعه کن اگر نتیجه نگرفتی . بگو مشکل کجاست .
متشکرم

آخرین ویرایش:
بالا