آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: :چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
پاسخ : چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

با سلام مجدد

طبق فرمایشات و اوامر استاد عزیز و روش ایشون
نتیجه کار خدمت دوستان
مشاهده فایل‌پیوست 159216

نکته: خدمت دوستان عرض کنم بنده الان متوجه چرایی؟ روش ایجاد این تاپیک از طرف استاد گرامی شدم
روش ایشون برای تحریک فکر و ایجاد ابتکار و خلاقیت واقعا عالی هستش
هیچوقت عجولانه دیگران رو قضاوت نکنید
من 2سال بود که به هیچ عنوان برای حل این مشکل دیگه حتی فکر هم نمیکردم و توجهی نداشتم
شور و اشتیاق و ایجاد بیقراری برای دریافت راه حل باعث شد که نکات جدیدی رو یاد بگیرم
ممنون استاد
:icon26:

آفرین و درود بر شما

واقعا کیف کردم و لذت بردم
احساس غرور میکنم از وجود داشتن چنین اساتید و دوستانی

بله هدف استاد دقیقا همینه ولی گاها انسانها زود نتیجه گیری میکنند به قول بزرگی هر شخصی یه کله و یک مدل فکر داره
شاید فکر وتجربه کوچک بنده از نظر خودم هیچ و پوچ باشه ولی شخص دیگه ای از همون فکر یا ابتکار کوچک بنده به بهترین شکل میتونه استفاده کنه که هیچ موقع به ذهن خودم خطور نمیکرده
لذا این تجربه استاد بسیار گرانبها میباشد
این تجارب حاصل زحمت و فکر سالیان متمادی ایشان میباشد که قابل ستایش و احترامه
نه قابل ایراد و گلایه و کنایه

خیلی ممنون از کسب نتیجه ای که منظور فرمودید

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285

درود بر شما
آفرین
ممنون از لطف و محبت شما
اتفاقا با زحمتی که تقبل فرمودید دیگه برای اثبات کارآیی این شیوه نیاز به زحمت تهیه فیلم ندارم و کار منو سبک فرمودید و سپاسگزارم.
البته از سرعت عمل شما حقیقتا حیرت زده شدم هرچند با دقتی که در پست های قبل در لحیمکاری فلت از شما دیدم ویژگی خاص شما بدیهی است و قابل انکار نیست و از افراد خاص و بسیار زیرک و دقیق هستید اما جدا با توجه به نواقص فلت خیلی بعید میدیدم این مورد درست بشه .
خصوصا که اولین تجربه شما بود و در موارد بعدی خیلی مسلط تر خواهید بود ولی هنوز شوکه هستم که گفته نگفته انجام دادید .
نکته جالب دیگه اینکه نصب ماشینی این فلت ناقص ناممکنه زیرا ماشین قادر به استفاده از انتهای کنتاکت نیست و باید حتما فلت پیدا میکردی که کلا طرف پنل هم دوباره نصب بشه ولی در این شیوه محدودیت های بسیار کمتری داریم.

آفرین

سپاس و تقدیر

این محبت شماست که آفرین داره و قابل تقدیر هست

بنده شاگرد شما هستم

از مالک تلویزیون پرسیدم که چرا تلویزیون خراب شده

ایشون گفتن که تحویل گروه های جهادی دادن و آقایون پشت تلویزیون رو باز میکنن و با فشار آب کارواش برقی سعی در شستشوی تلویزون دارن.همین فشار آب باعث جدا شدن فلت شده

طبق فرمایش شما حدود4عدد از خطوط فلت نصفه قطع شده بود ولی با این روش داره کار میکنن

بازم ممنون

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

با سلام مجدد

طبق فرمایشات و اوامر استاد عزیز و روش ایشون
نتیجه کار خدمت دوستان
مشاهده فایل‌پیوست 159216

نکته: خدمت دوستان عرض کنم بنده الان متوجه چرایی؟ روش ایجاد این تاپیک از طرف استاد گرامی شدم
روش ایشون برای تحریک فکر و ایجاد ابتکار و خلاقیت واقعا عالی هستش
هیچوقت عجولانه دیگران رو قضاوت نکنید
من 2سال بود که به هیچ عنوان برای حل این مشکل دیگه حتی فکر هم نمیکردم و توجهی نداشتم
شور و اشتیاق و ایجاد بیقراری برای دریافت راه حل باعث شد که نکات جدیدی رو یاد بگیرم
ممنون استاد
:icon26:

درود دوباره
یکی از اهدافی که هیچوقت مطرح نمیکردم و با هوش خود برملا کردید و ناگزیر به شرح و بسط آن فرمودید بشرح زیر ، دقیقا همینطوره که فرمودید.

کتابی خوبه که نذاره بخوابی و باوجودیکه تشنه خواب هستی ولی بشما اجازه نمیده بخوابی و باید بازم مطالعه کنی و شما رو دنبال خودش میکشه و با زور بهت اطلاعات میده
فیلمی خوبه که آهسته تر نفس میکشی که صدای تنفس مانع دریافت ماجرا و غفلت از لحظه لحظه صحنه ها نشه.

و آموزشی خوبه که اومدنت با خودته ولی رفتنت به این سادگی نیست و نمیتونی دل بکنی و جوری جذبت میکنه که اگه معلم خسته بشه و بخواد تعطیل کنه تو ناراحت میشی

برخلاف کلاس های اموزشی ما که همه خمیازه میکشن و مدام به ساعت نگاه میکنن زودتر کلاس تموم و تعطیل بشه
و لذا تلاش و تحمل زخم های زبانی برای تحقق این شیوه آموزشی است که مطلب پیچیده و حتی ساده را بصورت جذاب و معما مطرح کنم تا مخاطب را ناگزیر به همراهی کنم و خواب و خوراکشو ازش بگیرم تا به موضوع فکر کنه و لذا تردید ندارم وقت خواب هم به این موضوع فکر میکنی و بعبارتی اطلاعات جبری تقدیم میکنم و قوه خلاقه رو ورزش جبری میدم
جوری که ملاحظه فرمودید افراد ساکت هم به استناد توهیناتی که محبت فرمودند درواقع ثابت کردند تلاش فکری آنها به نتیجه نرسیده و حاضر به تحمل انتظار نیستند و لذا ساده ترین راه را برای دسترسی به پاسخ برگزیدند و پیر خرابات را با توهین غیرمنصفانه تحریک فرمودند .

اما ازانجاکه اقرار این حقیقت موجب لوث شدن هدف میشه لذا هجمه های غیرمنصفانه را تحمل کردم تا اینکه جناب صمد عزیز بدرستی مطرح فرمودند و ناگزیر به تشریح مبسوط آن شدم که امیدوارم تاثیر منفی نداشته باشه و موجب مقاومت و لجبازی مخاطب نشه

سپاس

آخرین ویرایش:

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723

درود

روزنه ای که برای تطبیق فلت فرمودید احتمالا در مارک و مدل خاصی هست و من یک مورد هم ندیدم
البته خودم کار نمیکنم و اگه کار کنم هم چشمم نمی بینه ولی همکارانی که در تعمیرگاه کار میکنند چنین علامتی ندیده اند و یا بمن نگفتند
اما چند فلت پنل سامسونگ الان در دسترسم هست و بررسی کردم هیچ روزنه ای نداره .

سپاس و تقدیر

با درود ///اقا این نقطه که مشخص کردم بعنوان نشان

پیوست‌ها

• 250.3 کیلوبایت بازدیدها: 170

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

آفرین

اینو امروز یاد گرفتم و ممنونم.

سپاس و تقدیر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

درود

نکته بسیار ارزشمند و کلیدی که از اطلاعات استاد بردیا قابل استنتاج و تعمیم به کلیه موارد مشابه است اینه که :

تولید کننده در 99٪ مواردی که خطای جابجایی قابل تصوره از علائمی استفاده میکنه
و علائم تایمینگ در دستگاه های الکترونیکی و حتی اتومبیل به همین منظور است
و لذا اتفاقا با اطلاع از این حقیقت قبلا جستجوی مقدور در این خصوص داشتم که بجز شماره ۱ روی فلت و خطکش علامتی ندیده بودم که البته با پیر چشمی که عایدم شده غیرعادی نیست زیرا باوجودیکه در تصویر هم مشخص فرمودید براحتی نمی دیدم

اما نتیجه ارزنده و کلی اینه :
در مواردی که خطای جابجایی محتمله باید علامت تولید کننده را جهت استقرار صحیح جستجو کرد

سپاس و تقدیر

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
با درود ////دوستان من روشی هم در مورد برد خط کشهای ایکسویژن که نازکتر و ظریف تر هستن استفاده میکنم [hide]به این شکل که یک هویه که با اون یک اتو ساختم را زیر برد خط کش قرار میدم بعد از قلع اندود کردن فلت و خط کش و فیکس کرد اونها توسط گیره کاغذ از رو فلت را ثابت کرده و از زیر برد خط کش اتو را روشن میکنم حدود 5 دقیقه بعد از اون اتو را خاموش کرده و بعد از سرد شدن اون گیره را از روی فلت بر میدارم و فلت کاملا چسبیده است ///البته از این روش برای تعویض ال ای دی های بک لایت هم استفاده میکنم [/hide]

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285
بالا