آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نویز در صدای خروجی امپیلی premier PRG-11000

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
با سلام خدمت مهندسین گرامی

یک امپیلی دارم وقتی با منبع تغذیه روشنش میکنم درست کار میکنه و هیچ مشکلی نداره ولی وقتی رو ماشین نصب میکنم صدای نویز تو خروجی های صدای امپیلی دارم ماشین رو عوض کردیم ولی رو ماشین دیگرم همین مشکلو داشتم ضبط رو هم عوض کردم ولی بازم مشکلو داشتم کل برد رو قلع سردی هم کردم ولی بازم رفع نشد مشکل ممنون میشم راهنمایی کنید.!

آخرین ویرایش:

irania1

کاربر vip
کاربر
2011-11-11
84
414

یک امپیلی دارم وقتی با منبع تغذیه روشنش میکنم درست کار میکنه و هیچ مشکلی نداره ولی وقتی رو ماشین نصب میکنم صدای نویز تو خروجی های صدای امپیلی دارم ماشین رو عوض کردیم ولی رو ماشین دیگرم همین مشکلو داشتم ضبط رو هم عوض کردم ولی بازم مشکلو داشتم کل برد رو قلع سردی هم کردم ولی بازم رفع نشد مشکل ممنون میشم راهنمایی کنید.!

سلام
شما یه سیم از منفی rcبه بدنه پخش وصل کن 99% نویز رفع میشه اگر بازم نویز داشتید یه rcروکار از پخش بکشید و تست کنید اگر رفع نشد دیگه امپلی مشکل داره باید باز کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadeghtaj

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام
شما یه سیم از منفی rcبه بدنه پخش وصل کن 99% نویز رفع میشه اگر بازم نویز داشتید یه rcروکار از پخش بکشید و تست کنید اگر رفع نشد دیگه امپلی مشکل داره باید باز کنید

سلام مهندس جان خسته نباشید کارهایی که گفتید رو کردم ولی فایده ای نداشت و بازهم نویز وجود داره امپیلی چه مشکلی میتونه داشته باشه

Behnammohsen

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-05
518
1,313
33
Babol
از بدنه یه رشته سیم اتصال بدید به منفی مادگی rc روی آمپیلی ببینید برطرف میشه ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadeghtaj

~modern~

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-08-18
535
1,115
سمنان

اگر مطمعن هستید که آمپ مشکل داره دو قسمت رو باید چک کنید اول مطمعن بشید که بدنه فیش rcبه بدنه ثانویه آمپ وصل هست(بدنه ثانویه سر وسط ترانس چاپره)
دوم مطمعن بشید که بدنه ثانویه و بدنه اولیه اتصال کوتاه نشده باشه(معمولا با یه خازن ۱۰۰ نانو پلی استر و یه مقاومت موازی بهم وصل میشن که در صورت اتصالی خازن نویز میفته)در غیر اینصورت نویز از آمپ نیست

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام

سلام مهندس جان الان تست کردم وقتی ولتازی که به امپیلی میدم 14 ولت باشه نویز پیدا میکنه ولی وقتی 12 ولت باشه مشکلی نداره و دوتا مقاومتی که ولتاژ 15 ولت به قسمت پری امپیلی میده به شدت داغ میکشه.

آخرین ویرایش:
بالا