آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش نشدن لپ تاپ lenovo ideapad 110

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
377
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
سلام به دوستان

یه لپ تاپ ideapad 110 هستش که وقتی از ویندوز shut dows میکنیم، تصویر بعد از چند ثانیه میره ولی led power و فن دستگاه کار میکنه و دستگاه تا حدود 3-4 دقیقه روشن میمونه بعدش خاموش میشه

ویندوز عوض شده هارد عوض شده بایوس پروگرام شده و آپدیت هم شده. بدون باتری هم تست شده و از منبع تغذیه هم استفاده شده. دوستان نظری دارن؟

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام به دوستان

یه لپ تاپ ideapad 110 هستش که وقتی از ویندوز shut dows میکنیم، تصویر بعد از چند ثانیه میره ولی led power و فن دستگاه کار میکنه و دستگاه تا حدود 3-4 دقیقه روشن میمونه بعدش خاموش میشه

ویندوز عوض شده هارد عوض شده بایوس پروگرام شده و آپدیت هم شده. بدون باتری هم تست شده و از منبع تغذیه هم استفاده شده. دوستان نظری دارن؟
سلام، چه ویندوزی هست؟ از درایورها مخصوصاً گرافیک مطمئنین؟
توی پاور آپشن، گزینه Turn On fast startup رو بدون تیک کنین بعد سیو کنین ببینین نتیجه میده؟
این مسیر: Control Panel\Power Options سپس روی خط اول آبی رنگ سمت چپ کلیک کنین. Choose what...

آخرین ویرایش:

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
377
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
سلام، چه ویندوزی هست؟ از درایورها مخصوصاً گرافیک مطمئنین؟
توی پاور آپشن، گزینه Turn On fast startup رو بدون تیک کنین بعد سیو کنین ببینین نتیجه میده؟
این مسیر: Control Panel\Power Options سپس روی خط اول آبی رنگ سمت چپ کلیک کنین. Choose what...

ویندوز 10 هستش. مشکلش صفحه آبی بود و دیدم این مشکلو هم داره. تست هارد 100 درصد سلامت داده. درایورهاشو از سایتش دانلود کردم طبق سریال نامبر دستگاه. بدون نصب گرافیک amd دوم، باز همین مشکل صفحه آبی و دیر خاموش شدنو میده. اون تیک هم برداشتم باز مشکل پابرجاست. رم onboard هم فقط داره

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
امیدوارم مشکل چیپ نباشه..مثل چیپ گرافیک..البته شده یکی از کارت گرافیک هارو Disable کردم ارور صفحه آبی نیومده.شاید به خاطر ضعیف بودن سخت افزار باشه که کنده..با ویندوز 7 تست کردین؟

آخرین ویرایش:

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
377
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
امیدوارم مشکل چیپ نباشه..مثل چیپ گرافیک..البته شده یکی از کارت گرافیک هارو Disable کردم ارور صفحه آبی نیومده.شاید به خاطر ضعیف بودن سخت افزار باشه که کنده..با ویندوز 7 تست کردین؟

بله با 7 روی یه هارد دیگه هم چک کردم. فکر کنم گرافیک خود cpu باشه چون فقط اون که نصب میشه دیر خاموش میشه و بعضی اوقات هم صفحه آبی میده

بالا