آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: چگونه بدون اینکه از حجم اینترنت کم شود ، بتوانم دانلود کنم ؟

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
با سلام به مهندسین عزیز و بخصوص نخبه های عزیز شبکه و اینترنت
قبل از اینکه اینترنت مخابرات بگیرم ، با آسیاتک 10 سال کار کردم ولی هیچ مشکلی با این شرکت نداشتم . بعدا مجبور شدم از محله بروم جای دیگر و به ناچار از اینترنت مخابرات استفاده کنم که هر دقیقه برای خودش شارژ کم می کند .
دنبال یک راه حلی هستم تا بتوانم از اینترنت adsl مخابرات بدون اینکه حجم کم شود بتوانم دانلود کنم .
احتمالا این سوال داغ دل خیلی از دوستان است .

samanbeygvan

کاربر
2019-08-18
2
2
parsisara.com
با سلام به مهندسین عزیز و بخصوص نخبه های عزیز شبکه و اینترنت
قبل از اینکه اینترنت مخابرات بگیرم ، با آسیاتک 10 سال کار کردم ولی هیچ مشکلی با این شرکت نداشتم . بعدا مجبور شدم از محله بروم جای دیگر و به ناچار از اینترنت مخابرات استفاده کنم که هر دقیقه برای خودش شارژ کم می کند .
دنبال یک راه حلی هستم تا بتوانم از اینترنت adsl مخابرات بدون اینکه حجم کم شود بتوانم دانلود کنم .
احتمالا این سوال داغ دل خیلی از دوستان است .
مگه میشه همچین چیزی ؟
شما قبلا استفاده کردی ؟

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود
کار نشد ندارد .
دوستانی که می توانند راهنمایی کنند ، دریغ نورزند .

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
vip
2013-06-26
2,425
1,779
درود دوست عزیز همچنین چیزی عملا غیر ممکنه انگارکه شما ازیک لیوان اب بخورید ولیوان همچنان پرباشهاگه این ممکن شداونم ممکن میشه شما براساس نت که خریداری کردین چه وب گردی چه دانلود ازحجم شماکم میشه براساس ترافیک مصرفی داخلی باشه یاخارجی مگه معجزه ای رخ داده که ما بی خبرریم یاعلی.

davood4000

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2015-03-09
1,413
2,803
اصفهان
والله من adslروقط کردم بدون هیچ استفاده ایی ماهی100تومن میومد کار مخابرات روی اصول نیست خیلی ببخشید انگار دزدی میکنن

hri

کاربر
2017-06-15
37
74
تنها راهش استفاده کردن از اینترنت دیگرانه.دراینصورت حجم اینترنت خودت ثابت میمونه...گرفتی مارو عزیز من؟!!!

Behnammohsen

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-05
518
1,313
33
Babol
درود . دوست گرامی وقتی شما درخواست اینترنت از مثلا شرکت شاتل میدید مخابرات یک جفت سیم از خط تلفن شما رو به دم و دستگاه خاص شرکت شاتل متصل میکنه که به این عمل رانژه میگن . پس در مرحله اول روی هر خط تلفن فقط یک شرکت ارائه اینترنت میتونه بکنه . در مرحله بعدی شما توسط یک مودم و ارائه نام کاربری و رمز و vpi و vci به پرتال شرکت شاتل کانکت میشید . تنها راه استفاده بدون پرداخت هزینه (غیر حلال . سرقت) هک کردن وبسایت شرکته که یک نام کاربری رو بدون پرداخت هزینه برای خودتون فعال کنید . حالا مبحث هک شروع میشه که این شرکت ها نفوذ بهشون تقریبا ناممکنه . هک کردن کار من و شما نیست . هکری که حرفه ای باشه بخاطر ۳۰تومن ماهیانه خودشو خراب نمیکنه . اگرم بخواد براتون هک کنه هزینه سنگین میخواد که بالکل قضیه منتفی میشه . ( جمع بندی : اینکار جرمه و ارزش مالی نداره و در صورت گیر افتادن جریمه نقدی و زندانی خواهد داشت ) امیدوارم حق مطلب رو ادا کرده باشم .

بالا