آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بررسی ترانس مایکرویوو دوو koc 9q1ts

Bavaria 88

کاربر
2019-05-04
83
94
24
شیراز
درود
این ترانسفرماتور رو میشه روی کیت با مولتی متر تست سالم بودن کرد؟ چطوری؟

اون دو تا رله مشکی رنگ کنار هم هستن چطور روی برد با مولتی متر تست کنم ؟
بعضی رله ها 4 پایه دارن یکی دیگش 5 پایه داره!!

پیشاپیش ممنون:imnew::imnew::imnew:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
متاسفانه در بخش لوازم خانگی کاربر فعال و با تجربه نداریم و مانند بخشهای دیگه فعال نیست و اکثر پستها بدون پاسخ میباشند
اگر یک کاربر باتجربه و خبره میتونست این بخش رو ساپورت کنه خیلی خوب میشد

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
متاسفانه در بخش لوازم خانگی کاربر فعال و با تجربه نداریم و مانند بخشهای دیگه فعال نیست و اکثر پستها بدون پاسخ میباشند
اگر یک کاربر باتجربه و خبره میتونست این بخش رو ساپورت کنه خیلی خوب میشد

سلام آقا حبیب دوست خوبم . تا انجای که من اطلاع دارم اگر برد اینوتر نداشته باشه ابن یک تراس ولتاژ بالا هست.قسمت اولیه 220 ولت وقسمت ثانویه احتمالا 2000 ولت است ( خطر ناک است احتمال برق گرفتگی وجود دارد 2000 ولت یعنی 2 کیلو ولت هر کیلو ولت حدودا از فاصله 1 سانتیمتری - ارک-برق گرفتگی وجود دارد )با اهم تر میشه امتحان کرد سیم پیج ترانس ولتاژ بالا احتمالا قطع شود .و در مورد رله ها احتمالا رله فن یا رله سینی گردانه به هرحال رله پنج پایه دو تا از پایه ها سیم پیچ تحریک رله است. یکی از پایه ها مشترک ورودی برق و دو تا پایه دیگر باز یا بسته است .احتمالا در رله دیگر یکی از پایه های باز یا بسته نیست .که چهار تا پایه دارد .روش امتحان برقدار بودن رله در برد صدای تیک میدهد . یا ولتاژ گیری کن در روی برد . یا رله را از برد جدا کن نقشه پایه هاش زیرش است امتحان کن با مولتی متر با منبع تقذیه به ولتاژ رله توجه شود .
اگر دارای برد اینورتر بود صد در صد ترانس تغذیه برد فرمان است . ترانس معمولی

آخرین ویرایش:

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,701
(تبرستان) آمل
درود
این ترانسفرماتور رو میشه روی کیت با مولتی متر تست سالم بودن کرد؟ چطوری؟

اون دو تا رله مشکی رنگ کنار هم هستن چطور روی برد با مولتی متر تست کنم ؟
بعضی رله ها 4 پایه دارن یکی دیگش 5 پایه داره!!

پیشاپیش ممنون:imnew::imnew::imnew:

به نام خدا
سلام دوست محترم
شما که تعمیرکار نیستی و حتی نمیدونی قطعه چیه میگی رنگ سیاه
چرا با جانت بازی میکنی
فردا یه اتفاقی برات میافته از ما شاکی میشی
مایکروفر دارای امواج بسیار خطرناکی است
لطفا دقت کنید و حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,701
(تبرستان) آمل
سلام آقا حبیب دوست خوبم . تا انجای که من اطلاع دارم اگر برد اینوتر نداشته باشه ابن یک تراس ولتاژ بالا هست.قسمت اولیه 220 ولت وقسمت ثانویه احتمالا 2000 ولت است ( خطر ناک است احتمال برق گرفتگی وجود دارد 2000 ولت یعنی 2 کیلو ولت هر کیلو ولت حدودا از فاصله 1 سانتیمتری - ارک-برق گرفتگی وجود دارد )با اهم تر میشه امتحان کرد سیم پیج ترانس ولتاژ بالا احتمالا قطع شود .و در مورد رله ها احتمالا رله فن یا رله سینی گردانه به هرحال رله پنج پایه دو تا از پایه ها سیم پیچ تحریک رله است. یکی از پایه ها مشترک ورودی برق و دو تا پایه دیگر باز یا بسته است .احتمالا در رله دیگر یکی از پایه های باز یا بسته نیست .که چهار تا پایه دارد .روش امتحان برقدار بودن رله در برد صدای تیک میدهد . یا ولتاژ گیری کن در روی برد . یا رله را از برد جدا کن نقشه پایه هاش زیرش است امتحان کن با مولتی متر با منبع تقذیه به ولتاژ رله توجه شود .
اگر دارای برد اینورتر بود صد در صد ترانس تغذیه برد فرمان است . ترانس معمولی

به نام خدا
با سلام
دوست محترم لطفا در خصوص اظهار نظر و کارشناسی بیمورد که موجب اشتباه یک کار بر دیگر شود دقت کنید
تمام بخش های سایت دارای مسئول و مدیر است و اگر اون سوال مطرح شده نیاز به کمک داشته باشه دریغ نمیشه
در خصوص راهنمایی شما هم باید عرض شود از عکس فوق مشخصه یک ترانس کاهنده با چند خروجی در حد 18 ولت است که برای سیستم کنترل دستگاه کاربرد دارد
در این بخش یعنی بخش مایکروویو نهایت دقت در پاسخ را داشته باشید اشتباه در راهنمایی خطرات جدی جسمی دارد که فقط متوجه کاربر راهنما است و سایت هیچ مسئولیتی ندارد
موفق باشید

بالا