آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست اطلاعاتی در مورد فلزیاب Dx8000

tashoon

کاربر
2009-09-26
4
8
سلام دوستان عزیز و ارجمندم :

راستش یه دستگاه فلزیاب به نام pulse power - px700 که ظاهرا تکنولوژی آمریکاست , چون رو بردش نوشته american technology --- رو یه بنده خدایی که لازمش نداشت بهم داد ولی متاسفانه شماره آی سی های اون پاک و یا خط خورده - ظاهرا یه آی سی 14 پایه اون گم شده بود( البته لوپ اونو هم معلوم نبود چیکارش کرد ) . هر چی با این مشخصات توی اینترنت و سایتهای فلزیاب گشتم مدار و یا حتی اسمی از اون پیدا نکردم . به هر حال از دوستان متخصص و عزیزی که می دونن شماره این آی سی 14 پایه چنده ؟ و یا نقشه , لینک سازنده و یا سایر مشخصات آی سی های این مدار رو دارن و می تونن بنده رو راهنمایی کنند بسیار ممنون و سپالسگذارم . عکسهایی از مدار و پشت مدار رو گذاشتم تا بلکه در راهنمایی بنده و تشخیص بهتر شما عزیزان موثر باشه .
باز هم سپاسگذارم .
دوستان ظاهر سایت بهم اجازه ارسال لینک عکسها رو نمی ده چون هر کاری کردم نشد که لینک عکسها رو بفرستم .

آخرین ویرایش:

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
سلام
لطفایکی ازدوستان بهم کمک کنه
ازدوستان کسی فلزیاب مشابه این فلزیاب که به همراهش یک بردکوچیک هم داره وروی ان ۳ ایسی هست روداره که بهم کمک کنه ؟ منظورم همون فلزیابیه که درتایپیک« درخواست راهنمایی درخصوص فلزیابی با۱۲ رگولاتور» هست که فکرکنم homay6 مشکل فلزیابش روعنوان کرده بودکه الان تایپیکش بسته شده وتمام عکسهاواطلاعاتش برداشته شده
باتشکر

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
کسی نبودکمک کنه؟
لطفامدیراین بخش درصورت امکان فایلهای اون تایپیک روجایی دوباره قراربده

Mohammad.asghari

کاربر
2023-06-17
1
0
تهران
من نقشه اين مدار رو بصورت دستى كشيدم تا بتونم جاى پتانسيومتر جداشده از مدار را همچنين جاى لوپ و عقربه هاى level را يدا كنم اگه عكسى از مدار كامل دارى عكس اونو بزاريد همينجا يا برام پيام خصوصى كنيد
اينهم جاى اى سى ها
جای آی سی کو؟

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
28
Yazd
درود
NE555 / LM709 / LM358 / LF398 / XR4151 / 4013 / اين شماره آى سىهاى اين مداره. كسى عكس اين مداررا 2. 1. 2. 1. 1. 1. نداره بزاره.فكر نكنم مشكلى براى كسى داشته باشه من فقط جاى يه ولوم و لوپ برام مشكل ساز شده.اگه يه مسلمون پيدا ميشه يه معرفتى خرج كنه. ميدونين چى جالبه اين مكان درست شده براى كمك به كساييكه مبتدى هستن و راهنمايى ميخوان ولى من برداشتم اينه اينجا كمك ميشه به افرادى كه اصولا مشكلى ندارن.بعد جالبتر اينكه اخر مطلبشون خيلى قشنگ مينويسن مبتديها سوال نكنن كه حوصلوش را ندارن.
مطرح کردن سوال یا درخواست کمک در تایپک مجزای خودش حتما جواب داده میشه و کسی دریغ نمیکنه اگه ممکنه واضح تر بفرمایید چه مشکلی دارید ؟

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
28
Yazd
سلام دوستان عزیز و ارجمندم :

راستش یه دستگاه فلزیاب به نام pulse power - px700 که ظاهرا تکنولوژی آمریکاست , چون رو بردش نوشته american technology --- رو یه بنده خدایی که لازمش نداشت بهم داد ولی متاسفانه شماره آی سی های اون پاک و یا خط خورده - ظاهرا یه آی سی 14 پایه اون گم شده بود( البته لوپ اونو هم معلوم نبود چیکارش کرد ) . هر چی با این مشخصات توی اینترنت و سایتهای فلزیاب گشتم مدار و یا حتی اسمی از اون پیدا نکردم . به هر حال از دوستان متخصص و عزیزی که می دونن شماره این آی سی 14 پایه چنده ؟ و یا نقشه , لینک سازنده و یا سایر مشخصات آی سی های این مدار رو دارن و می تونن بنده رو راهنمایی کنند بسیار ممنون و سپالسگذارم . عکسهایی از مدار و پشت مدار رو گذاشتم تا بلکه در راهنمایی بنده و تشخیص بهتر شما عزیزان موثر باشه .
باز هم سپاسگذارم .
دوستان ظاهر سایت بهم اجازه ارسال لینک عکسها رو نمی ده چون هر کاری کردم نشد که لینک عکسها رو بفرستم .
درود دوست عزیز شما اول باید حق اشتراک پرداخت کنید تا بتوانید از حدعقل امکانان سایت استفاده کنید باتشکر

بالا