آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: [جوش ندادن دستگاه جوش بعد از چند دقیقه جوشکاری

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
بله درسته
اما میخواستم بدونم چرا و به چه دلیل پیچ مثبت و منفی خروجی انبر شل باشه دستگاه پروتکت میکنه؟

تا انجای که من میدونم اگر پیچ تسمه های دستگاه شل بشه باعث میشود که دستگاه خروجی نداشته باشد. خروجی نداشتن دستگاه در حالی که چراغ پاور روشن است و چراغ oc خاموش است .

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
تا انجای که من میدونم اگر پیچ تسمه های دستگاه شل بشه باعث میشود که دستگاه خروجی نداشته باشد. خروجی نداشتن دستگاه در حالی که چراغ پاور روشن است و چراغ oc خاموش است .

اگر پیچ تسمه خروجی انبر دستگاه شل باشه دستگاه خروجی ندارد و یا باعث جریان کشی و حرارت و سوختگی برد را در پی دارد ولی دستگاه پروتکت نمیکند مشکلی که دوستمان دارد این است که بعد از 15 دقیقه دستگاه پروتکت میکند و با خاموش و روشن شدن دستگاه حل میشود و این روند ادامه دارد بنابر این احتمال شما اشتباه است.

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
اگر پیچ تسمه خروجی انبر دستگاه شل باشه دستگاه خروجی ندارد و یا باعث جریان کشی و حرارت و سوختگی برد را در پی دارد ولی دستگاه پروتکت نمیکند مشکلی که دوستمان دارد این است که بعد از 15 دقیقه دستگاه پروتکت میکند و با خاموش و روشن شدن دستگاه حل میشود و این روند ادامه دارد بنابر این احتمال شما اشتباه است.

ممنونم از راهنمایتان متشکرم یک سوال داشتم اگر یکی از دبود دوبل ها و یا ترانسها در برد خراب بشه امکان داره دستگاه جوش 20 دقیقه کار کنه و بعد جوش نزنه وبا خاموش و روشن کردن دسنگاه جوش بزنه و دوباره ...

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
ممنونم از راهنمایتان متشکرم یک سوال داشتم اگر یکی از دبود دوبل ها و یا ترانسها در برد خراب بشه امکان داره دستگاه جوش 20 دقیقه کار کنه و بعد جوش نزنه وبا خاموش و روشن کردن دسنگاه جوش بزنه و دوباره ...

بله دقیقا
اگر تمایل داشتید در اسرع وقت تحلیل آن را تقدیم میکنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

قره چماقلو

کاربر
2016-11-22
12
17
سلام. دوستان شرمنده که خیلی دیر جواب دادم .دیروز دستگاه رو بدقت بررسی کردم یکی از دیود دوبلها دوتا پایش شکسته بود عوض کردم امروز هم یه جوشکار چند ساعتی جوشکاری کرد و مکلی نداشت

بالا