آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: [جوش ندادن دستگاه جوش بعد از چند دقیقه جوشکاری

قره چماقلو

کاربر
2016-11-22
12
17
دوستان سلام. یه دستگاه جوش 3برده ماسفتی اومده ،ایرادش اینه که بعد از 10-15دقیقه جوشکاری ،جوش قطع میشه وباید دستگاه رو خاموش روشن کنی تا دوباره جوش بده. ممنون میشم راهنمایی کنید

majid266

کاربر vip
کاربر
سلام دوست عزیز،مشکلتون حل شده یا نه؟منم مشکل مشابه همین دارم.اگه مشکلتون حل شده،ممنون میشم راهنماییم کنید.سپاس

majid266

کاربر vip
کاربر
دوستان سلام. یه دستگاه جوش 3برده ماسفتی اومده ،ایرادش اینه که بعد از 10-15دقیقه جوشکاری ،جوش قطع میشه وباید دستگاه رو خاموش روشن کنی تا دوباره جوش بده. ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز،پستتون مال خیلی وقت پیشه،اما خواستم بدونم مشکلتون حل شد؟ایراد از چی بود؟

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
احتمال زیاد اشکال شما در دیود دوبل و ترانس هایی که در برد وسط قرار دارد است،اگر هنوز دستگاه را در اختیار دارید اعلام کنید تا مشکلتون رو حل کنم.

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام بر همکاران این مشکل بعد از 15 الی 20 دقیقه جوش قطع میشه احتمالا یکی از اتصالات ( پیچ و مهره سیم مثبت یا منفی) شل شده است.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام بر همکاران این مشکل بعد از 15 الی 20 دقیقه جوش قطع میشه احتمالا یکی از اتصالات ( پیچ و مهره سیم مثبت یا منفی) شل شده است.

شما چه استدلالی دارید که پیچ مثبت یا منفی شل باشه دستگاه پروتکت کنه؟

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام اقا مهران یک بار من هم با چنین مشکلی برخورد کرده بودم دستگاه جوش بعد از 20 دقیقه کار پروتکت میکرد. مشکل رو نتونستم پیدا کنم دستگاه رو به نمایندگی بردم بعد از 10دقیقه تعمیر کار دستگاه رو تحویل داد پرسیدم ایراد چی بود شل بودن اتصالات
شما چه استدلالی دارید که پیچ مثبت یا منفی شل باشه دستگاه پروتکت کنه؟

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام اقا مهران یک بار من هم با چنین مشکلی برخورد کرده بودم دستگاه جوش بعد از 20 دقیقه کار پروتکت میکرد. مشکل رو نتونستم پیدا کنم دستگاه رو به نمایندگی بردم بعد از 10دقیقه تعمیر کار دستگاه رو تحویل داد پرسیدم ایراد چی بود شل بودن اتصالات

بله درسته
اما میخواستم بدونم چرا و به چه دلیل پیچ مثبت و منفی خروجی انبر شل باشه دستگاه پروتکت میکنه؟

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
بله درسته
اما میخواستم بدونم چرا و به چه دلیل پیچ مثبت و منفی خروجی انبر شل باشه دستگاه پروتکت میکنه؟

سلام آسان ترین راه حل اینه که دیتاشیت آیسی مربوط رو پروتکت شدن مدار رو مطالعه کنید و طبق مدار رفرنس میتونید پروتکت رو غیر فعال کنید

بالا