آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: جایگزین برای محافظ دور المنت سشوار

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار.سشوار برند براون دستم رسیده که ظاهرا سیمهای المنت از جاش خارج شده بوده و با روپوش محافظ المنت که پلاستیکی بوده برخورد داشته و با همین حالت برای مدت طولانی استفاده شده و نهایتاً منجر به ذوب شدن و تغییر حالت اساسی روپوش شده.متأسفانه نتونستم نمونشو پیدا کنم.کلیه قطعات سشوار سالم هست.از اساتید یه خواهش دارم.لطفا اگه کسی راهی برای جایگزین کردن روپوش با روشهای ابداعی داره به بنده هم اعلام بفرماین.در ضمن تو بعضی سشوارها از مقوای نسوز برای این کار استفاده میشه که اونم نتونستم پیدا کنم.به نظرتون جایی از این مقواها پیدا میشه؟پیشاپیش بی نهایت سپاسگزارم از لطف دوستان

mmm200

کاربر vip
کاربر
2013-07-18
60
110
سلام.
من این مقوا ها رو تو ماکروویو دیدم ولی معمولا یکم خشک و بدون انعطاف هستن. البته نیازی به اینها نیست چون اصولا المنت نباید باعث سوختن پلاستیک بشه. شما المنت رو سرجاش فیکس که به پلاستیک برخورد نکنه. اگر میبینی هنگام استفاده از باد داغ المنت قرمز میشه و خیلی داغ میکنه حتما بخاطر اینه که سرعت موتور کم شده به دلیل جمع شدم مو روی شافت موتور لای پره و بدنه موتور.

Bavaria 88

کاربر
2019-05-04
83
94
24
شیراز
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار.سشوار برند براون دستم رسیده که ظاهرا سیمهای المنت از جاش خارج شده بوده و با روپوش محافظ المنت که پلاستیکی بوده برخورد داشته و با همین حالت برای مدت طولانی استفاده شده و نهایتاً منجر به ذوب شدن و تغییر حالت اساسی روپوش شده.متأسفانه نتونستم نمونشو پیدا کنم.کلیه قطعات سشوار سالم هست.از اساتید یه خواهش دارم.لطفا اگه کسی راهی برای جایگزین کردن روپوش با روشهای ابداعی داره به بنده هم اعلام بفرماین.در ضمن تو بعضی سشوارها از مقوای نسوز برای این کار استفاده میشه که اونم نتونستم پیدا کنم.به نظرتون جایی از این مقواها پیدا میشه؟پیشاپیش بی نهایت سپاسگزارم از لطف دوستان
مقوا نسوز یا همون میکا میتونی استفاده کنی
من چند وقت پیش از یه سایت سفارش دادم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: smm9297

Bavaria 88

کاربر
2019-05-04
83
94
24
شیراز

باکالیت سشوار تو گوگل سرچ کن برات میاد

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
سلام.
من این مقوا ها رو تو ماکروویو دیدم ولی معمولا یکم خشک و بدون انعطاف هستن. البته نیازی به اینها نیست چون اصولا المنت نباید باعث سوختن پلاستیک بشه. شما المنت رو سرجاش فیکس که به پلاستیک برخورد نکنه. اگر میبینی هنگام استفاده از باد داغ المنت قرمز میشه و خیلی داغ میکنه حتما بخاطر اینه که سرعت موتور کم شده به دلیل جمع شدم مو روی شافت موتور لای پره و بدنه موتور.
با سلام و عدرخواهی بابت تأخیر در پاسخ.بسیار ممنونم از پاسخ شما.فرمایش شما بسیار منطقی هست.فقط یک سوال پیش اومد.بارها تو سشوارها دیدم که المنت با وجود باد مناسب سشوار سرخ میشه.علتش چی میتونه باشه؟احتمال داره المنت تغییر خاصیت داده باشه و جریان بیش از حد استفاده کنه؟

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
باکالیت سشوار تو گوگل سرچ کن برات میاد
سلام.از پاسخ حضرتعالی و وقتی که گذاشتید بی نهایت سپاسگزارم.باکالیت های توی فروشگاههای اینترنتی همه جانسونی هستند و به همین دلیل بنده از همکاران محترم درخواست ارائه روشی ابداعی رو کردم.امکان داره لطف بفرمائید و آدرس فروشگاهی که مقوای نسوز رو ازش تهیه فرمودین رو بگذارید؟

بالا