آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: روشن نشدن ضبط JVC KD-R415

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام و خسته نباشید خدمت استادان گرامی

ببخشید برام یک ضبط jvc KD-R415 اوردن اول پروداکت بود تست کردم خازن 2700 میکرو فاردش خراب بود 3300 گذاشتم بجاش بعد روشن که کردم یه لحظه روشن پروداکتش برطرف

شد ولی حالا پخش وقتی روشن میکنم هی روشن میشه دوباره خودش خاموش میشه چند بار خاموش و روشن میشه بعدش دیگه کلا خاموش میشه بنظرتون چیکار کنم؟؟

پیوست‌ها

• 1.9 مگابایت بازدیدها: 322
  • 1.5 مگابایت بازدیدها: 340

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام مهندس عوض کردم ولی بازم نتیجه ای بهم نداد اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

irania1

کاربر vip
کاربر
2011-11-11
84
414
سلام و خسته نباشید خدمت استادان گرامی

ببخشید برام یک ضبط jvc KD-R415 اوردن اول پروداکت بود تست کردم خازن 2700 میکرو فاردش خراب بود 3300 گذاشتم بجاش بعد روشن که کردم یه لحظه روشن پروداکتش برطرف

شد ولی حالا پخش وقتی روشن میکنم هی روشن میشه دوباره خودش خاموش میشه چند بار خاموش و روشن میشه بعدش دیگه کلا خاموش میشه بنظرتون چیکار کنم؟؟

سلام
دوست عزیز پنل را کاملا چک کنید میکرو سوئیس ها اتصال کوتاه نشده باشن

irania1

کاربر vip
کاربر
2011-11-11
84
414
سلام مهندس جان میکرو سوئیچ تست شد مشکلی نداشتن ولی بازم مشکل رو دارم

مشکل پروتکت ربطی به خازن نداره باید آی سی ایرام را خام کنید تا حل بشه یا خرابی آی سی صدا باشه
من همین مورد خاموش روشن شدن مداوم راداشتم خرابی میکرو سوئیچ پنل بود تمام میکرو سوئیچ ها و ولوم را با اهمتر بیزر تست کنید همینطور پنل را بدون قاب بزارید
مورد دیگه اینکه مدار از لحاظ لحیم سردی بررسی کنید و به جای سیم کشی از سوکت استفاده کنید

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
مشکل پروتکت ربطی به خازن نداره باید آی سی ایرام را خام کنید تا حل بشه یا خرابی آی سی صدا باشه
من همین مورد خاموش روشن شدن مداوم راداشتم خرابی میکرو سوئیچ پنل بود تمام میکرو سوئیچ ها و ولوم را با اهمتر بیزر تست کنید همینطور پنل را بدون قاب بزارید
مورد دیگه اینکه مدار از لحاظ لحیم سردی بررسی کنید و به جای سیم کشی از سوکت استفاده کنید

سلام مهندس جان ای سی ایپرام برداشتم کل برد رو لحیم گیری کردم میروسویچ هام تست شدن مشکلی نداشتن ولی بازم مشکل خاموش روشن رو دارم و بعد از چند بار خاموش و روشن شدن وقتی دیگه روشن نمیشه با زدن کلید ریست دوباره شروع به خاموش و روشن شدن میکنه بنظرتون چیکار کنم

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29

سلام
مشکل از فیش بود الان پروداکته بنظرتون چیکارش کنم

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
ای سی ایپرام رو برداشتم پروداکت ثابت به پروداکت چشمک زن تبدیل شد حالا روشن ک میشه jvc مینویسه بعد مینویسه fm دوباره پرداکت میشه

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلامخدمت مهندسین
من ای سی tb2926chq رو خارج کردم حالا بجای fm مینویسه usb بعد دوباره پروداکت میشه دیگه چیو تست کنم و ای سی r2s25400 خیلی داغ میشه در حدی که دستو میسوزونه این عادیه کسی میتونه کمک کنه این مشکلو حل کنم با تشکر

آخرین ویرایش:
بالا