آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نخواندن usb در پخش pioneer DVA-P415OUB

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام
ضبط پایونیر usb رو نمیخونه مسیر usb رو چک کردم به یک رگلاتور رسید که ولتاژ نمیداد رگلاتورو برداشتم با سیم جریان رو وصل کردم الان بین پایه اول و چهارم 5 ولت رو دارم ولی وقتی فلش وصل میکنم بازم فلش رو نمخونه گوشی رو هم که بهش وصل میکنم شارژ نمکیه مشکلش کجا میتونه باشه

پیوست‌ها

• 1.7 مگابایت بازدیدها: 258
  • 1.9 مگابایت بازدیدها: 282
  • 1.4 مگابایت بازدیدها: 254

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام بهتر بود قطعه را تهیه میکردید ولی اینکه گوشی شارژ نمیکنه و ۵ولت یکسره بهش دادید در مسیر قطعی داره شما از خود پینهای داخل جک یواس بی مسیر را دنبال و تست بوق بگیرید با تشکر.

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام مسیرو چک کردم مسیر سالمه ولی نمیدونم چرا نمیخونه چطوری بفهمم رگلاتورو سالمه یا خراب

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: irania1

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام کسی میدونه چطوری مشکل این ضبطو برطرف کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
ای سی پنج پایه سر راهش قرار داره که اولی که برق وصل ضبط میشه تو دوتا از پایه ها برق 5 ولت میاد بعد چند ثانیه ولتاز یکی از پایه ها صفر میشه که برق این دوتا پایه از چیپ تامین میشه ولی پایه ای که به usb میره ولتاژ نداره

• Like

irania1

کاربر vip
کاربر
2011-11-11
84
414
سلام
راهنمایی های دوستان را دنبال کنید
احتمالا پایه های آی سی پنج پایه که بهم وصل کردید
شما زمانی که فلش یا گوشی بهش وصل میکنید ولتاژ usb را اندازه گیری کنید
پیشنهاد میکنم برای تست پخش از فلش هایی که led در انها تعبیه شده استفاده کنید تا متوجه بشید که برق فلش تامین شده یا نه همچنین لوود شدن فلش با چشمک زدن نشان میده

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام مرسی از راهنماییتون ولی وقتی فلشو وصل میکنم هیچ عکس العملی انجام نمیشه و چراغ فلش روشن نمیشه قبل از این ای سی 5 پایه یک ولتاژ دارم که ثابته ولی ولتاژ پایه دیگه بعد از چند ثانیه قطع میشه رفتم ای سی رو تهیه کنم هیچ کجا پیدا نمیشه این ولتاژم از یک میکرو میاد

• Like

irania1

کاربر vip
کاربر
2011-11-11
84
414
سلام مرسی از راهنماییتون ولی وقتی فلشو وصل میکنم هیچ عکس العملی انجام نمیشه و چراغ فلش روشن نمیشه قبل از این ای سی 5 پایه یک ولتاژ دارم که ثابته ولی ولتاژ پایه دیگه بعد از چند ثانیه قطع میشه رفتم ای سی رو تهیه کنم هیچ کجا پیدا نمیشه این ولتاژم از یک میکرو میاد

سلام مهندس شما میتونی آی سی رو از مدار خارج کنی و برق 5 ولت فلش را با اون پایه که ولتاژ دایم داره یکسره کنی اینجوری مشکلت حل میشه

بالا