آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ازفشار افتادن گاز برگشت کمپرسور بعداز برفک زدن کامل اواپراتور یخچال هاردستون

sad100

کاربر
2010-06-29
3
1
سلام دوستان . یخچال هاردستون قبلا یه تعمیرکار به علت مشکل برد کنترل . قسمت راه اندازی موتور و دیفراست رو به صورت مکانیکی در آورده تا اینکه جدیدا بخشهای دیگه برد مشکل پیدا کرده . به همین دلیل کل برد رو درآوردم و کلا به صورت مکانیکی در اومده . اما وقتی روشنش میکنی بعد از اینکه کل اواپراتور کویلی اون برفک زد فشار برگشت اون می افته انگار داره وکیوم میشه و بلافاصله برفک آب میشه و هم اینکه اگه ترموستات کنه هنگام استارت دوباره اورلود میکنه . اطفا راهنمایی بفرمایید .

آخرین ویرایش:

Zarei327

کاربر
2019-03-15
16
2
39
سلام دوستان . یخچال هاردستون قبلا یه تعمیرکار به علت مشکل برد کنترل . قسمت راه اندازی موتور و دیفراست رو به صورت مکانیکی در آورده تا اینکه جدیدا بخشهای دیگه برد مشکل پیدا کرده . به همین دلیل کل برد رو درآوردم و کلا به صورت مکانیکی در اومده . اما وقتی روشنش میکنی بعد از اینکه کل اواپراتور کویلی اون برفک زد فشار برگشت اون می افته انگار داره وکیوم میشه و بلافاصله برفک آب میشه و هم اینکه اگه ترموستات کنه هنگام استارت دوباره اورلود میکنه . اطفا راهنمایی بفرمایید .

دوست عزیز من فکر میکنم مشکل از گاز باشه یا اینکه لوله مویی بلند باشه یا قطر لوله مویی کم باشه

Zarei327

کاربر
2019-03-15
16
2
39
باسلام
دوست عزیز من فکر میکنم رطوبت توی سیستم هست وداخل لوله مویی یخ میزنه

ariantk

کاربر vip
کاربر
2007-12-06
93
47
باعرض سلام دوست عزیز این میتونه علت گیر بودن گاز باشه یعنی گرفتگی لوله مویی یکی از علتهاش اینه که خوب وکیوم نشده رطوبت در مدارت وجود داره

بالا