آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی در مورد فلش کردن مودم w8951 tp-link

r_sal02

کاربر vip
کاربر
2012-09-03
30
23
مشکل این مودم اینه که سه تا چراغ اول از سمت چپ بمحظ اینکه دکمه پاور رو میزنی روشن میمونن (چراغ های: پاور ؛adsl؛و نت )
میخواستم بدونم مشکل از چیه و اینکه تاپبک های مشابه رو خوندم احساس میکنم از ایسی فلش هست و اینکه برای پروگرام کردن ان از چه پروگرامری استفاده کرد ؟
من یه پروگرامر stk 500 (کوچک اندازه یه فلش مموری) دارم میشه ازش استفاده کرد ؟

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
مشکل این مودم اینه که سه تا چراغ اول از سمت چپ بمحظ اینکه دکمه پاور رو میزنی روشن میمونن (چراغ های: پاور ؛adsl؛و نت )
میخواستم بدونم مشکل از چیه و اینکه تاپبک های مشابه رو خوندم احساس میکنم از ایسی فلش هست و اینکه برای پروگرام کردن ان از چه پروگرامری استفاده کرد ؟
من یه پروگرامر stk 500 (کوچک اندازه یه فلش مموری) دارم میشه ازش استفاده کرد ؟

درود . این مدل stk500 را تجربه نکردم . بایوس رو آبدیت کنید درست میشه

r_sal02

کاربر vip
کاربر
2012-09-03
30
23
سلام
بیشتر این مشکل از خازن است که باید تعویض کنید
درمورد پروگرام هم نگاه کنید ببینید در لیست ای سی 25q32 و25q64 را لیست پروگرام هست
ممنون از وقتی که گذاشتید خازن ها به ظاهر سالمند
و اینکه بابت پروگرامر الان پروگرامری که بخوام تهیه کنم چه مدلی با چه مشخصاتی هست

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN

دوست عزیز مشکل شما راهی جز پروگرام کردن نداره . و پروگرامی که همکار مون توصیه کردن هم قیمتش مناسبه و هم کارتونو راه میندازه
ضمنا در این وضعیت نباید با هیچ لپ تاپ یا کامپیوتری شناسایی بشه
اول باید سخت افزار مودم درست بشه
موفق باشید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
ممنون از وقتی که گذاشتید خازن ها به ظاهر سالمند
و اینکه بابت پروگرامر الان پروگرامری که بخوام تهیه کنم چه مدلی با چه مشخصاتی هست

دوست خوبم
ظاهر قطعات به هیچ عنوان نمی تونه ملاک سالم بودنشون باشه .بهتره عکس از برد مودم اپلود کنید و در ضمن ورژن رو هم بنویسید .معمولا این مشکل با تعویض خازن ها حل می شه .
موفق باشید .

بالا