آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: روشن نشدن لپ تاپ ASUS S551L

drmohsen007

کاربر vip
کاربر
2010-08-17
206
217
سلام
یک لپتاپ ایسوس s551l دارم که برای بار اول که آوردن روشن نمیشد.(نه با باتری نه آداپتور) حتی چراغ شارژش هم روشن نمیشد.
با کلی ور رفتن و ولتاژگیری چیزی دستگیرم نشد تا اینکه باتری رو قطع کردم ( باتری از نوع داخلی هست internal) و با آداپتور روشن شد.
باتری رو وصل کردم بدون مشکل روشن شد . هم با آداپتور و هم با باتری.
نفهمیدم مشکل از کجا بود .بعد از اون جریان دوبار دیگه هم این لپ تاپ رو آوردن .همه چیزش اوکی هست فقط روشن نمیشه و باقطع باتری و وصل مجدد روشن میشه.
سری قبل بایوس به آخرین ورژن آپدیت شد باتری بک آپ تعویض شد و باتری لپ تاپ هم بدون مشکل هم شارژ میشه هم طبیعی کار میکنه.
دوستان اگر تجربه ای دارند در اختیار بنده بگذارند.
ممنون.

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام
یک لپتاپ ایسوس s551l دارم که برای بار اول که آوردن روشن نمیشد.(نه با باتری نه آداپتور) حتی چراغ شارژش هم روشن نمیشد.
با کلی ور رفتن و ولتاژگیری چیزی دستگیرم نشد تا اینکه باتری رو قطع کردم ( باتری از نوع داخلی هست internal) و با آداپتور روشن شد.
باتری رو وصل کردم بدون مشکل روشن شد . هم با آداپتور و هم با باتری.
نفهمیدم مشکل از کجا بود .بعد از اون جریان دوبار دیگه هم این لپ تاپ رو آوردن .همه چیزش اوکی هست فقط روشن نمیشه و باقطع باتری و وصل مجدد روشن میشه.
سری قبل بایوس به آخرین ورژن آپدیت شد باتری بک آپ تعویض شد و باتری لپ تاپ هم بدون مشکل هم شارژ میشه هم طبیعی کار میکنه.
دوستان اگر تجربه ای دارند در اختیار بنده بگذارند.
ممنون.
سلام
فکر میکنم چیپ سوپر I/O هنگ میکنه و با در آوردن باتری ریست میشه و کار میفته.
این کلیپ رو ببنید.

بالا