آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کارت گرافیک

6373

کاربر vip
کاربر
2019-06-23
19
14
سلام
چرا زمانی که درایور کارت گرافیکو نصب میکنم
دیگه تصویر نمیده و مجددا باید ویندوز نصب کنم و مجددا درایورو نصب میکنم دوباره میپره

royaali

کاربر
2015-07-25
115
341
با سلام در صورت نصب اشتباهی درایور گرافیک در حالت عادی ممکنه ویندو بالا نیاید در این گونه موارد لازم نیست ویندوز عوض کنید می توانید در حالت سیف مود ویندوز را لود کنید و از دیوایس منیجر درایور کارت گرافیک که اشتباهی نصب شده حذف کنید و دوباره ویندوز را ریستارت کنید . علت بالا نیامدن ویندوز اشتباهی نصب شدن درایور کارت گرافیک شما می باشد ممکن است درایور مربوط به کارت گرافیک شما باشه ولی بنا به پشتیبانی نوع ویندوز فرق کنه مثلا درایور مربوط به ویندور 8 به بالا باشه شما به ویندوز 7 نصب کنید

6373

کاربر vip
کاربر
2019-06-23
19
14
سلام متاسفانه درایورم از خود سایت دانلود کردم باز هم همین مشکل رو دارم

chelib

کاربر
2019-05-07
47
75
33
دوست گرامی اصلا مخاله ویندوز اجاازه بده که درایور اشتباهی و غیر منطبق با اون سخت افزار رو نصب کنید .یا ارور میده یا blue screen.چون قبل نصب  درایور فایل INF  درایور با سخت افزار منطبق میشه و اگه VID  و PID  با هم منطبق نباشن نصب نمیشن .

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست مدل کارت گرافیک رو نگفتین در ضمن با پک سلوشون امتحان کنین ؟
بعدشم عملکرد کارت گرافیک بعد نصب مشخص میشه احتمال داره از چیپش گرافیک می تونه باشه

chelib

کاربر
2019-05-07
47
75
33
خب چه کنم ؟ نصب که میکنم میپره

دوست من به احتمال زیاد کارت گرافیکت تقلبی بلشه .چون خودم یکی خودم داشتم.این نوع کارت گرافیک ها فقط با CD  که همراهشونه نصب میشن.برادران چینی چیپ گزافیک ضعیف یه لپ تاپ رو روی برد لحیم میکنن و بایوس رو تغغیر میکنند .در طاهر کار میکنه اما هیچ قدرتی نداره

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام
چرا زمانی که درایور کارت گرافیکو نصب میکنم
دیگه تصویر نمیده و مجددا باید ویندوز نصب کنم و مجددا درایورو نصب میکنم دوباره میپره

درود . دوست عزیز لطفا در تایپکهاتون با هر مضمونی به نام و برند، مدل دستگاه ، ورڗن و...لازم اشاره کنید
دوستان نکات درستی رو عنوان کردن مثل
دوباره نیاز به نصب ویندوز نیست میتوند با زدن دگمه f8 بصورت
safe mode بیایید بالا و گرافیک نصب شده را از دیوایس حذف کنید وبا ریستارت دوباره بتونید درایور دیگه ای نصب کنید
و درایور رو متناسب با ویندوز نصب شده تعریف کنید
ممکنه ویندوز نصبی شما بدلایلی با هیچ یک از درایورهای این گرافیک مچ نشه پس با ویدوز دیگری امتحان کنید
بعد از این احتمالات ، ممکنه بایوس یا چیپ گرافیکتون آسیب دیده باشه بایوسشو پروگرام کنید اگه نشد چیپ رو یا ریبال بشه یا حرفه ای هیت گرفته بشه
اشکال دیگه ای هم احتمال داره

6373

کاربر vip
کاربر
2019-06-23
19
14
دوست عزیزم سلام
چیزیرو که شما میگید من تجربشو نداشتم و در موردشم چیزی نمیدونم
اما این کارت گرافک قبلا کار ***ده !!!

تاج

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-03-15
458
1,638
اهواز
چیپ گرافیک معیوبه
خودتون بزحمت نندازین
همینکه درایور نصب بشه و بخواد بره داخل محیط ویندوز تصویر میپره یعنی چیپ گرافیک رفته
قبلا در موردش بحث شده و نتیجه برا بلندمدت نداده

بالا