آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ریست شدن مودم iplink rt150-p4

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
با سلام
مودم ip-wdl-rt150-p4 دارم که مشکل ریست شدن داره و هر 10ثانیه یک بار ریست میشود
ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.
کارهایی که انجام دادم:
1- تعویض ای سی فلش و فایل فلش جدید
2-تعویض تمام خازن های 220 و 680 و 470 و 22
3-هیت گرفتن اروم روی تمام قطعات
یک مورد مشابه داشتم که ای سی مشکل داشت داغ میشد ولتاژ افت میکرد و مودم ریست میشد و این روند داعما ادامه داشت که متوجه شدم ای سی بیش از اندازه داغ میشه که به نیم سوز شدن ای سی پی بردم.

drbehroozh

کاربر vip
کاربر
نحوه ریست شدن به چه صورته؟ مودم ایپی میگیره؟ موقع ریست شدن ۴ چراغ lan روشن میشه؟ من هم یه مودم دقیقا همین مدل رو دارم اما بردش با بردی که اقای شاطی زاده دامپ گرفته فرق میکنه (مدل ها یکیه ولی برد متفاوته) واسه همین بصورت اوراقی از مشتری گرفتم و چون فایل مطمعن پیدا نکردم هنوز روی مودم کار نکردم
شما چک کنید ببینید عکس برد که اقای شاطی زاده گذاشتن با برد مودم شما دقیقا یکیه؟
با سلام
مودم ای پی نمیگیره و وقتی ریست میشه چراغ های لن روشن میشه و خاموش میشه

drbehroozh

کاربر vip
کاربر
یک مورد مشابه داشتم که ای سی مشکل داشت داغ میشد ولتاژ افت میکرد و مودم ریست میشد و این روند داعما ادامه داشت که متوجه شدم ای سی بیش از اندازه داغ میشه که به نیم سوز شدن ای سی پی بردم.
هیچ قطعه ای داغ نمیکنه و طبیعی هست ولی بازم ریست میشه.

drbehroozh

کاربر vip
کاربر
نحوه ریست شدن به چه صورته؟ مودم ایپی میگیره؟ موقع ریست شدن ۴ چراغ lan روشن میشه؟ من هم یه مودم دقیقا همین مدل رو دارم اما بردش با بردی که اقای شاطی زاده دامپ گرفته فرق میکنه (مدل ها یکیه ولی برد متفاوته) واسه همین بصورت اوراقی از مشتری گرفتم و چون فایل مطمعن پیدا نکردم هنوز روی مودم کار نکردم
شما چک کنید ببینید عکس برد که اقای شاطی زاده گذاشتن با برد مودم شما دقیقا یکیه؟
با سلام اگر امکانش هست از اون مودمی که دارین ی بکاپ بگیرین و برام بفرستین
چون الان مشکل ریست حل شده دیگه ریست نمیکنه ولی چراغ پاور و اینترنت روشن میمونه و مودم هیچ کاری انجام نمیده IMG_8394.JPG

بالا