آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: افت ولتاژ در خروجی منبع تغذیه

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
باز هم از پاسخ شما ممنونم
من دنبال نمره و امتیاز نیستم به خدا
من کنجکاوم تا جایی که در توان و امکاناتم باشه خودم عملی انجام میدم که سوالم رو از شما نپرسم که وقت شما گرفته نشه
من فقط با خواندن پست های قدیم شما تو ذهنم عملکرد مدار رو چندین بار تحلیل کرده بودم و به خیالم کامل اموختم ولی خوب باز چیز جدیدی از شما آموختم که فکر کردم چیزی که قبلا تو ذهنم بوده کاملا غلطه
استاد ممنونم که باز نکته دیگری روتوسط شما متوجه شدم که چرا برخی مدارات سوییچ باید با قطع برق کمی صبر کرد و بعد برق وصل بشه

البته اینم بگم که اگه قبلا پاوری رو گفته بودم که با قطع و وصل سریع برق روشن نمیشد ای سی سوییچ فرق می‌کرد و مداری که الان میگم و با هر سرعت قطع و وصل برق روشن میشد ای سی سوییچش چیز دیگری بود
پاور قدیمی vstart از چوک گرفته می‌شد و پاور جدید که با هر قطع و وصلی روشن میشه با تقسیم ولتاژ از خازن ورودی گرفته شده

درود

کنجکاوی خوبه و اشکالی نداره و قابل تحسین هم هست اما انتظار و توقع هم قاعده و آداب و میزانی داره .
بله من هم با توجه به سنم آرزو دارم کلیه اطلاعات ناچیزی گه اندوختم منتقل کنم و با خود نبرم
اما نه به طریقی که موجب اختلال بقیه امورم باشه مضافا که هر کلمه ای که تایپ میکنم خارج از وظیفه است و در این خصوص تعهد و تکلیف شرعی و قانونی ندارم.
و با این وجود کمتر کسی مانند من اوقات قابل توجه خود را خارج از وظیفه دراختیار دیگران میگذارد .

سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nishgon64

nishgon64

کاربر
2013-08-08
481
939
تهران
www.funpatogh.com

درود

کنجکاوی خوبه و اشکالی نداره و قابل تحسین هم هست اما انتظار و توقع هم قاعده و آداب و میزانی داره .
بله من هم با توجه به سنم آرزو دارم کلیه اطلاعات ناچیزی گه اندوختم منتقل کنم و با خود نبرم
اما نه به طریقی که موجب اختلال بقیه امورم باشه مضافا که هر کلمه ای که تایپ میکنم خارج از وظیفه است و در این خصوص تعهد و تکلیف شرعی و قانونی ندارم.
و با این وجود کمتر کسی مانند من اوقات قابل توجه خود را خارج از وظیفه دراختیار دیگران میگذارد .

سپاس

بر منکرش لعنت
همه به خوبی می‌دانیم که پاسخ دادن های شما فقط لطف هست
انشاالله که همیشه سالم و سلامت باشید
سوال های من رو هم حمل بر بی ادبی نزارید
خدا میدونه که فقط از روی کنجکاوی هست نه چیز دیگری که اونم به خاطر علاقه شدیدم هست و کمی هم عجولم
شرمنده ببخشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال
بالا