آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ذخیره نشدن تاریخ و ساعت در DVR مگاویژن

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
خب دستگاه سالم است نرم افزار دستگاه را طوری نوشته اند تا بیشتر از یک تاریخ خاص دیگر ذخیره نکند .این کار به خاطر این است که شما هر چند سال مجبور بشید دستگاه را عوض کنید
حدس میزنم تا اخر ۲۰۱۶ دستگاه تاریخ را ذخیره کند اپدیت جدید هم نمیدهند .باید برید شکر کنید که فقط تاریخ ذخیره نمیشود اگر من جای طراح بودم کاری میکردم که وقتی تاریخ انقضا میشود بطور خود کار فلش دستگاه را پاک میکردم تا دستگاه اصلا روشن نشود
پیشنهاد من :
سال را طوری تنظیم کنید تا روزهای هفته یکی شود یا همان ۲۰۱۴ تنظیم کنید به صاحبش بگید ۲۰۱۴ را ۲۰۱۹ ببیند .معمولا dvr ها بیشتر از یک ماه ذخیره نمیکند و هیچ فرقی هم نمیکند

آخرین ویرایش:

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
خب دستگاه سالم است نرم افزار دستگاه را طوری نوشته اند تا بیشتر از یک تاریخ خاص دیگر ذخیره نکند .این کار به خاطر این است که شما هر چند سال مجبور بشید دستگاه را عوض کنید
حدس میزنم تا اخر ۲۰۱۶ دستگاه تاریخ را ذخیره کند اپدیت جدید هم نمیدهند .باید برید شکر کنید که فقط تاریخ ذخیره نمیشود اگر من جای طراح بودم کاری میکردم که وقتی تاریخ انقضا میشود بطور خود کار فلش دستگاه را پاک میکردم تا دستگاه اصلا روشن نشود
پیشنهاد من :
سال را طوری تنظیم کنید تا روزهای هفته یکی شود یا همان ۲۰۱۴ تنظیم کنید به صاحبش بگید ۲۰۱۴ را ۲۰۱۹ ببیند .معمولا dvr ها بیشتر از یک ماه ذخیره نمیکند و هیچ فرقی هم نمیکند
درود و تشکر
آیا دستگاه های داری برند مثل داهو با های تچ هم همین طور هستن؟

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
هاک ویژن فعلا این مشکل را ندارد و یا برند ها این بستگی به سیاست شرکت دارد.گاهی هم وقتی تاریخ انقضا میشود play back قطع میشود ولی ضبط میکند این هم بستگی به طراح دارد

بالا