آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن ولتاژ 5vsb در پاور گرین 600 وات

nishgon64

کاربر
2013-08-08
481
939
تهران
www.funpatogh.com
توی خروجی ای سی ps224 دارید
ولتاژ پایه های
15،3،4 چقدر هست بدون اینکه پاور رو به تستر وصل کنی
در ضمن تستر شما ال سی دی داره یا... عکس میزارید از ظاهرش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdi_asa

mehdi_asa

کاربر vip
کاربر
2017-09-14
118
131
توی خروجی ای سی ps224 دارید
ولتاژ پایه های
15،3،4 چقدر هست بدون اینکه پاور رو به تستر وصل کنی
در ضمن تستر شما ال سی دی داره یا... عکس میزارید از ظاهرش
بله ولتاژ داره : پایه شماره 4 =4.1 ولت پایه شماره 15 =4.5 ولت
پایه شماره 3 = کم و زیاد میشد اول 6.3 ولت بود بعد رسید به 5.5 خاموش کردم خازن بزرگ رو تخیلیه کردم رسید به 7.5 ولت کلا ولتاژش پایدار نیست
متاسفانه تسترپاورم معمولیه ال سی دی نداره
ولی ولتاژهای خروجیش :
12 ولت حدود 12.45
3.3 ولت حدود 3.4 ولت
5 ولتم حدود 5.1 ولت

mehdi_asa

کاربر vip
کاربر
2017-09-14
118
131
شما پاور تون روشن میشه؟ الان مشکل چیه؟
الان پاور روشن میشه ولی وقتی تمام کابل های پاور(مولکس ، 4پین و..) رو به تستر میزنم خاموش میشه فکر کردم مشکل از تستره !! به سیستم وصل کردن اونم سریع خاموش شد در بعضی اوقات به تستر وصل میکنم 12ولت و 5vsb روشن میمونه که باید کابلو در بیارم دوباره بذارم تا روشن بشه !!
-------
این تاپیک رو برای مشکل نداشتن ولتاژ در سیم سبز زدم که با تعویض مقاومت کنار سیم سبز که 4.7 کیلو اهم بود درست شد (با توجه به راهنمایی های دوستان) و بعد به مشکل بالا بر خورد کردم

-----------
ای سی ps224 رو با ps223 تعویض کردم پاور همون مشکلو داشت به سیستم وصل کردن سیستم ریست میکرد

آخرین ویرایش:

faradi-ediso

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-17
32
9
سلام
وقت بخیر
با تشکر از مطالب خوبتون
یک پاور 785 گرین برای من آوردن. این پاور همه چیش سالمه.به لامپ تست میزنم. لامپ درست عمل میکنه. خازن رو شارژ میکنه . ولی نه پاور گود داریم نه استند بای و نه هیچ ولتاژ دیگه. کلا تستر روشن نمیشه. دوتا برد کوچیک داریم . یکی توی قسمت اولیه که وظیفه pfc رو داره . یکی هم توی قسمت ثانویه که آیسی سوپروایزر روش نصبه. همه سالم هستند. تمامی قطعات از دیود های قدرت ثانویه گرفته تا ماسفت های قسمت اولیه همه سالم. مقاومت هاهم سالم هستند. نمیدونم چرا روشن نمیشه. به نظر شما ایراد از کجاست؟ البته این پاور رو مشتری آورد. خازن های خروجی رو کلا نداشت.. که من همه رو 2200 میکرو 16 گذاشتم موقتا. ولی بدون اون خروجی ها باید حداقل پار گود رو داشته باشه که نداره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

faradi-ediso

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-17
32
9
الان پاور روشن میشه ولی وقتی تمام کابل های پاور(مولکس ، 4پین و..) رو به تستر میزنم خاموش میشه فکر کردم مشکل از تستره !! به سیستم وصل کردن اونم سریع خاموش شد در بعضی اوقات به تستر وصل میکنم 12ولت و 5vsb روشن میمونه که باید کابلو در بیارم دوباره بذارم تا روشن بشه !!
-------
این تاپیک رو برای مشکل نداشتن ولتاژ در سیم سبز زدم که با تعویض مقاومت کنار سیم سبز که 4.7 کیلو اهم بود درست شد (با توجه به راهنمایی های دوستان) و بعد به مشکل بالا بر خورد کردم

-----------
ای سی ps224 رو با ps223 تعویض کردم پاور همون مشکلو داشت به سیستم وصل کردن سیستم ریست میکرد
دوست عزیز ، این تستر های ال ای دی ، فقط باید ۲۴ پین رو بزنی که تست کنه و بهت ولتاژ ها رو نشون بده ، اینا رو اگه به پاور سالم بزنی و همه کابل‌ها رو وصل کنی بهش، پروتتکت میکنه و پاور خاموش میشه ، نهایتا ۲۴ پین و یکسری ۴ یا ۶ یا ۸ پین رو وصل کن ، همه رو که نباید وصل کنی، شما بل تستر دیجیتال فقط ۲۴ پین به همراه ۴ پین وصل کن ، بهتون نشون میده صحت و سلامت پاور رو

بالا