آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: ریکاوری کل هارد دیسک توشیبا 640 gig

srsa

کاربر
2008-02-21
21
26
قزوین
با سلام خدمت اساتید محترم
من اومدم phonix os رو نصب کنم روی لپتاپ و وقتی وار د قسمت انتخاب پارتیژن شدم یه گزینه اورد که میخای از gbt (فکر کنم این بود)استفاده کنی و منم قبول کردم.
اقا زد و ویندوز رو پاچوند.منم اومدم دوباره ویندوز نصب کنم و نشد هیچ یک از پارتیژن ها اجازه نصب نمیداد و توی توضیحات ارور میگفت بخاطر gbt هست.منم از توی اینترنت یه اموزش برای رفع مشکلش پیدا کردم که میگفت شیفت و f10 رو بزن و فضای داس باز شد و طبق اون اموزش من پیش رفتم و طبق اون اموزش من دیسک ۰ رو انتخاب کردم و یه clear نوشتمو اینتر.
اقا این کل پارتیژنها رو پاک کرد و انگار یه هارد نو خریده باشم شد.
منم یکدونه پارتیژن ۱۰۰ گیگی ساختم و ویندوز رو نصب کردم .
هیچ کار دیگه ای هم نکردم.
الان میشه اونا رو برگردوند.عکسها و فیلمهامون خیلی مهمه برام
کل هارد ۶۴۰ گیگ هست که من تقریبا ۳۰۰ گیگ اطلاعات داشتم روش
ممنون میشم راهنمایی درستی بکنین

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
آره به احتمال زیاد بشه، یه برنامه ریکاوری نصب کن استفاده کن، فقط دقت کن مجبوری فایلهای ریکاوری شده رو اول به صورت مستقیم روی یه هارد اکسترنال ریکاوری کنی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: srsa

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
821
2,355
باران های نقره ای
دوست عزیز با توجه به اینکه مجددا پارتیشن ساختی و فرمت و ویندوز نصب کردید

فقط تنها راه حل ریکاوری
اگر خودتان میخواهید ریکاوری کنید نرم افزار های مختلف بر اساس نوع فایل های مهم باید نصب کنید

ولی اگر اطلاعات هاردبرایتان خیلی مهمه میتوانید به شرکت های معتبر که از سخت افزار ونرم افزار مخصوص این کار استفاده میکنند بسپارید

• Like

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
با برنامه mini tool یه گزینه داره به نام partition recovery اون رو بزن این قابلیت رو داره که می تونه پارتیشن هارد رو به دو مرحله قبل برگردونه. تست کن شاید نتیجه گرفتی

• Like
بالا