آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: اینورتر مارک MAHAK مدل MMA200

saeidpor

کاربر vip
کاربر
2013-12-20
213
488
با سلام خدمت همکاران گرامی
اینورتر فوق را برای تعمیر اوردنت بعداز بررسی متوجه سوختگی igbtها وچند قطعه دیگر ازجمله مقاومت های ۴.۷اهم و۲۲اهمی ،شدم باتعویض قطعات معیوب مشکل اینورتر برطرف شده وکار میکند ، ولی قبلا این دستگاه رو برای تعمیر برده شده که یک قطعه از روی آلمنیوم بزرگ که برای خنک کاری igbtها ودیود های دوبل هست، ظاهرا فک کنم ترموسوئچ باید باشه ،برداشته شده ومشتری تاکید داره که این قطعه رو وصل کنیم چون قبلا از مدل تعمیر نکردم نمیدونم دقیقاقطعه چی هست وبه کدام سوکت وصل میشه عکس ازمدار قرارمیدم از اساتید محترم درخواست میکنم که بنده رو راهنمایی بکنند.
New Doc ۲۰۱۹-۰۶-۰۳ ۰۸.۵۵.۱۳_1.jpg

آخرین ویرایش:

saeidpor

کاربر vip
کاربر
2013-12-20
213
488
درود همکار گرامی.
بله شبیه هم هستن ولی اون قطعه چی هست نوشته های روی قطعه خوانا نیست میشه لطف کنید نام قطعه را بفرمایید؟

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
سلام دوست عزیز دمای کار مهم از روی قطعه اعلام کنید تصویرچند نمونه با این شماره با دمای کار متفاوت میگذارم

thermal-protector = br-b2d

shes (1).jpgshes (2).jpgshes (3).jpg

آخرین ویرایش:

saeidpor

کاربر vip
کاربر
2013-12-20
213
488
سلام دوست عزیز دمای کار مهم از روی قطعه اعلام کنید تصویرچند نمونه با این شماره با دمای کار متفاوت میگذارم

thermal-protector = br-b2d

مشاهده فایل‌پیوست 156854مشاهده فایل‌پیوست 156855مشاهده فایل‌پیوست 156856

سپاس همکار گرامی.
شما از این قطعه موجود دارین ازشما تهیه کنیم؟
درجه حرارت پایین تر بذاریم برای امنیت دستگاه هم خوب هست یا اینگه فرق دارن باهم؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام این دستگاه بنده فقط خواستم کمکی کرده باشم بنده در تعمیرات اینورتر فوق تخصص نیستم به استاد غزال یا مهندس مهران پیام بدید تا راهنماییتون کنن درجه حرارت قطعه 75 درجه هست بنده هم ندارم وگرنه تقدیم میکردم با تشکر.

saeidpor

کاربر vip
کاربر
2013-12-20
213
488
سلام این دستگاه بنده فقط خواستم کمکی کرده باشم بنده در تعمیرات اینورتر فوق تخصص نیستم به استاد غزال یا مهندس مهران پیام بدید تا راهنماییتون کنن درجه حرارت قطعه 75 درجه هست بنده هم ندارم وگرنه تقدیم میکردم با تشکر.

سپاس از حسن نیت جناب عالی.

بالا