آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: فقط چراغ پاور مودم tplink td-w8951nd ver5.1 روشن می ماند

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
ضمن عرض سلام
چندتا مودم adsl tp-link 8951 nd ver5.1 دارم که فقط چراغ پاور روشن می ماند و درواقع هیچ عکس العملی نشان نمیدهد.به سیستم وصل نمیشه. ال ای دی وای فای و پورت های لن - adsl همیشه خاموشن .

کارهای انجام شده:
ولتاژها طبیعی به نظر میان
بامنبع تغذیه تست آمپر گرفتم 149 میلی آمپر مصرف داره.
آداپتور تعوض شد
ic فلش مجدد پروگرام شد
ic فلش تعویض گردید
برد از بابت لحیم سردی چک شد و هیت داده شد
خازن مشخص شده در عمس تعویض شد
هیچ قطعه ای داغ نمیشه

8951.jpg

89512.jpg

سپاس

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
690
تبریز - آذربایجان
ضمن عرض سلام
چندتا مودم adsl tp-link 8951 nd ver5.1 دارم که فقط چراغ پاور روشن می ماند و درواقع هیچ عکس العملی نشان نمیدهد.به سیستم وصل نمیشه. ال ای دی وای فای و پورت های لن - adsl همیشه خاموشن .

کارهای انجام شده:
ولتاژها طبیعی به نظر میان
بامنبع تغذیه تست آمپر گرفتم 149 میلی آمپر مصرف داره.
آداپتور تعوض شد
ic فلش مجدد پروگرام شد
ic فلش تعویض گردید
برد از بابت لحیم سردی چک شد و هیت داده شد
خازن مشخص شده در عمس تعویض شد
هیچ قطعه ای داغ نمیشه

مشاهده فایل‌پیوست 155969

مشاهده فایل‌پیوست 155970

سپاس

من هفته گذشته دوتا عین همین برد رو با فلش کردن تعمیر کردم . ممکنه فایلتون ایراد داشته باشه.

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
من هفته گذشته دوتا عین همین برد رو با فلش کردن تعمیر کردم . ممکنه فایلتون ایراد داشته باشه.

من حتی آی سی فلش یه مودم مشابه با همون ورژن رو گذاشتم بجاش ولی رفتارش هیچ تغییری نکرد.
حالا برا اطمینان بیشتر اگر فایل فلش رو بذارید من مجدد پروگرام میکنم نتیجه رو اطلاع میدم.
ممنون

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
690
تبریز - آذربایجان
من حتی آی سی فلش یه مودم مشابه با همون ورژن رو گذاشتم بجاش ولی رفتارش هیچ تغییری نکرد.
حالا برا اطمینان بیشتر اگر فایل فلش رو بذارید من مجدد پروگرام میکنم نتیجه رو اطلاع میدم.
ممنون
تا نیم ساعت میفرستم . من خوشبختانه یکی سالم داشتم و با جاگذاری فلش اون مشکل پیدا شد و کپی گرفتم

novin_co

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-10-04
371
460
گرگان
سلام دوستان.من همین مودم رو دارم.اول همه چراغ ها روشن بود.خازنها رو تعویض کردم.الان سه چراغ اول روشنه.پروگرامم کردم.چه کنم

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
سلام دوستان.من همین مودم رو دارم.اول همه چراغ ها روشن بود.خازنها رو تعویض کردم.الان سه چراغ اول روشنه.پروگرامم کردم.چه کنم

اگر از جنس خازن های استفاده شده، فایل فلش پروگرام شده و آیسی فلش مطمئن هستید پایه های پردازنده رو فلکسی بزنید هیت بدید.

novin_co

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-10-04
371
460
گرگان
اگر از جنس خازن های استفاده شده، فایل فلش پروگرام شده و آیسی فلش مطمئن هستید پایه های پردازنده رو فلکسی بزنید هیت بدید.

والا برنامه رو از همینجا گرفتم.آیا فایل مطمعن دارین؟

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
والا برنامه رو از همینجا گرفتم.آیا فایل مطمعن دارین؟

نه متاسفانه از این ورژن تست شده ندارم به هرحال بگردید چندتا فایل از همین سایت پیدا کنید امتحان کنید از خود آیسی فلش هم غافل نشوید ممکنه مشکل داشته باشه بالاخره یکیش سالم هست. cpu هم که گفتم حرارت بدین شاید لحیم سردی داشته باشه.

novin_co

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-10-04
371
460
گرگان
نه متاسفانه از این ورژن تست شده ندارم به هرحال بگردید چندتا فایل از همین سایت پیدا کنید امتحان کنید از خود آیسی فلش هم غافل نشوید ممکنه مشکل داشته باشه بالاخره یکیش سالم هست. cpu هم که گفتم حرارت بدین شاید لحیم سردی داشته باشه.

Cpu رو هیت گرفتم چراغ پاور چشمک میزنه و گاهی هم میشه سه چراغ باهم چشمک میزند.ممکنه از برنامه ای سی فلش باشه؟

بالا