آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: گیر کردن در لوگو ایسوس

mehdidelta

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-10-24
759
706
با عرض سلام

مادربرد فوق ب مدل Z97-PRO که پس از روشن کردن در لوگو اول مارک ایسوس گیر کرده کار های انجام شده تعویض باطری و پروگرم بایوس که مشکل همچنان پا برجاست لطفا از اساتید محترم درخواست راهنمایی دارم با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,043
33
همدان
با عرض سلام

مادربرد فوق ب مدل Z97-PRO که پس از روشن کردن در لوگو اول مارک ایسوس گیر کرده کار های انجام شده تعویض باطری و پروگرم بایوس که مشکل همچنان پا برجاست لطفا از اساتید محترم درخواست راهنمایی دارم با تشکر

روی چیپ دست بذار اگه داغ بشه ایراد از چیپه ایراد میتونه از io هم باشه io رو لحیم سردی بگیر

روی آیسی lan و sound و io هم دست بذار اگه داغ بشه ایراد از اوناست

به هیچ وجه روی چیپ هیت نگیر

آخرین ویرایش:

reza_rojin

کاربر
2015-03-10
77
44
یه جامپر هست سمت چپ بالا آبی رنگه روی دو خار سمت چی ست کن بعد روشن کن میاد بالا

mehdidelta

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-10-24
759
706
اقا من تمام این کارو کردن گرمای چیپ طبیعیه ای سی صدا و شبکه هم گرماش طبیعیه io رو هیت گرفتم ولی مشکل همچنان هست ... و اینو بگم که بعد از 5 دقیقه صفحه رد میشه البته بدون هارد و قطعات دیگه ...

آخرین ویرایش:

armandis

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-27
22
17
سلام تمامی قطعات از قبیل هارد و dvd و... از مدار خارج کن سعی کن با پاور دیگه تست بزنی ببین مشکل برطرف میشه وقتی آرم دستگاه میاد یعنی دستگه تست سخت افزار گرفته و بوق سلامت قطعات زده که روشن شده بعد از آرم شروع به خواندن قطعات ورودی مانند هارد و دی وی دی می کنه با خارج قطعات فوق ببین از حالت آرم خارج میشه

armandis

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-27
22
17
یکی از قطعات هارد یا دی وی دی مشکل داره
هر کدوم جدا گانه وصل کن ببین بعد 5 دقیقه رد میشه به احتمال زیاد هارد مشکل داره سعی کن با هارد جدید تست بزنی

آخرین ویرایش:

mehdidelta

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-10-24
759
706
دوست عزیز بدون قطعاتم همین جوریه ...

بالا