آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: گیر کردن در لوگو ایسوس

armandis

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-27
22
17
این مشکل مال بایوس هست یا فایل که زدی مال این مادربرد نیست یا ای سی خرابه

armandis

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-27
22
17
همین مشکل با لبتاب n552 داشتم بایوس پریده بود بایوس که من اولین بار زدم آرم با تاخیر رد می کرد فایل بایوس مشابه بود با گشتن تونستم ورژن اصلی گیر بیارم که مشکل برطرف شد

mehdidelta

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-10-24
768
709
فایل بایوس رو از خود سایت ایسوس گرفتم و زدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

raminhaqiqat

کاربر
2011-08-15
50
104
بوشهر -برازجان
جامپر برق استندبای یوس اس بی اگه داره غیر فعال کن
رمی که میزاری باسش استاندارد و مدل انطیاق پذیری باشه
سی پی یو معمولی بزار
پاور وات بالا بزار
بعد تست کن ببین چه میگه

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
ماسفتهای کنار رم رو تست کن . می تونه از اون هم باشه. من یک مورد داشتم که مشکل از ماسفتهای رم بود

mehdidelta

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-10-24
768
709
اونارم چک کردم مشکلی نداشت ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
دوست عزیز مرحله به مرحله پیش برید تعمیرات مثل بازی نیست که شانسی قطعه رو عوض کنید اول منطقه عیب رو پیدا کنید بایوس اصلی رو از سایت ایسوس دانلود کنید و بعدش باتری رو دربیارید و جامپر کلیر cmos رو بزنید در مادربردهای ایسوس علت گیر کردن روی صفحه اگه بایوس سالم باشه برمیگرده به لحیم سردی آیسی io و آیسی sound و آیسی lan برای امتحان آیسی صدا و آیسی لن رو از مدار خارج کنید اگر گیر نکرد ایراد از این آیسی ها بوده یادم رفت بگم خازن های اطراف آیسی صدا و لن رو هم چک کنید که اتصال کوتاه یا شورت نشده باشند موفق باشید نتیجه رو اعلام کنید

mehdidelta

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-10-24
768
709
دوست عزیز مرحله به مرحله پیش برید تعمیرات مثل بازی نیست که شانسی قطعه رو عوض کنید اول منطقه عیب رو پیدا کنید بایوس اصلی رو از سایت ایسوس دانلود کنید و بعدش باتری رو دربیارید و جامپر کلیر cmos رو بزنید در مادربردهای ایسوس علت گیر کردن روی صفحه اگه بایوس سالم باشه برمیگرده به لحیم سردی آیسی io و آیسی sound و آیسی lan برای امتحان آیسی صدا و آیسی لن رو از مدار خارج کنید اگر گیر نکرد ایراد از این آیسی ها بوده یادم رفت بگم خازن های اطراف آیسی صدا و لن رو هم چک کنید که اتصال کوتاه یا شورت نشده باشند موفق باشید نتیجه رو اعلام کنید

با تشکر از راهنمایی ولی من ای سی صدا و LAN چک کردم نه داغ میشه نه گرما داره .. بعد در پست بالا گفتم بعضی وقتها اینجوری میشه ..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
با تشکر از راهنمایی ولی من ای سی صدا و LAN چک کردم نه داغ میشه نه گرما داره .. بعد در پست بالا گفتم بعضی وقتها اینجوری میشه ..

دوست عزیز بازم دقت نمیکنید همیشه داغ شدن نشانه خرابی آیسی نیست بعضی وقتا آیسی مدارش از داخل خراب میشه و به ظاهر سالمه

شما باید آیسی لن و صدا رو بردارید اگه روی صفحه گیر نکرد یعنی یکی از این دو آیسی ایراد داره

بالا