آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

پیغام insert sim در گوشی نوکیا 5700

hooman3746

کاربر
2010-10-06
3
5
لطفا به من کمک کنید تا از شر این پیام راحت بشم.
هر چند لحظه یکبار(گاهی اوقات چند روز میگذره ولی این پیغام نمیاد) ناگهنی صفحه گوشی سفید شده و پیغام insert simcard نمایش داده میشه که هیچ کلیدی هم کار نمیکنه، تنها میشه باطری در آورد. پس از جاسازی مجدد باطری، حالا دیگه گوشی روشن نمیشه.با زدن کلید پاور یک لحظه صفحه سفید اول ظاهر میشه و بعد خاموش میشه.باید چند ضربه به گوشی بزنم تا روشن بشه.باید چیکار کنم؟راهی غیر از فلش کردن هست؟ یا اصلا باید تعمیر سخت افزاری بشه؟:smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
دوست عزیز در سه مورد این مشکل بوجود میاید
1 - گوشی ضربه خورده باشد و امکان قطعی باشد
2- گوشی اب خورده و سولفاته گرفته باشه
3 - مشکل نرم افزاری باشه که امکان دارد با ریستارت حل شود یا فلش شود

hooman3746

کاربر
2010-10-06
3
5
دوست عزیز در سه مورد این مشکل بوجود میاید
1 - گوشی ضربه خورده باشد و امکان قطعی باشد
2- گوشی اب خورده و سولفاته گرفته باشه
3 - مشکل نرم افزاری باشه که امکان دارد با ریستارت حل شود یا فلش شود

بله، درسته
احتمال میدم، ضربه خورده باشه، حالا چیکار باید بکنم؟

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
اگه به تعمیرات وارد نیستی لطفا به یک تعمیرکار مراجعه کنید و اگر وارد هستید باید بعد از باز کردن قاب و برد ان را بررسی و ازمایش کنید

hooman3746

کاربر
2010-10-06
3
5
اگه به تعمیرات وارد نیستی لطفا به یک تعمیرکار مراجعه کنید و اگر وارد هستید باید بعد از باز کردن قاب و برد ان را بررسی و ازمایش کنید

سپاسگذار
یعنی دیگه راهی جز این نداره؟؟:confused::sadwalk:

a_sd

کاربر
2013-04-07
2
4
5700 من هم دقیقا همین مشکل رو داشت . اخر فهمیدم از باطریش بوده!!!(با باطری باد کرده ی قبلیش این مشکل حل میشد!!! یعنی جدیده مشکل داشته!!!)

aga2000

کاربر
2011-03-15
154
459
با سلام و احترام
دوست گرامی گاهی اوقات اگرپین سوم باطری مشکل داشته باشه میتونه موجب بروز این مشکلات بشه.با نوک یه پنس آروم متالیزه پین های باطری رو به هم جمع کن و گوشی رو امتحان کن
ممنون

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام.منم عین همین مشکلا تو گوشی نوکیا n72دارم که پرسیدم گفتن از ای سی سیم کارتته حتی گوشیما فلشم کردم مشکل حل نشد.در مورده اینکه میگی روشن نمیشه و باید چندتا ضربه بزنی معمولا از دکمه پاورشه یا همون دکمه روشن خاموشه خودمونه که میتونی گوشیته بازکنی وداخل دکمه را با پنبه اغشته به الکل پاک کنی .البته دکمه خیلی کوچیکه وباید باسوزن وپنس کارتا انجام بدی اگه نمیتونی بهتره بدی دسته تعمیر کار .اگه تلفن ناگهان خاموش بشه معمولا عیب از خوده باطری یا محل اتصالش هستش.

a_sd

کاربر
2013-04-07
2
4
با سلام و احترام
دوست گرامی گاهی اوقات اگرپین سوم باطری مشکل داشته باشه میتونه موجب بروز این مشکلات بشه.با نوک یه پنس آروم متالیزه پین های باطری رو به هم جمع کن و گوشی رو امتحان کن
ممنون
با تشکر از همه ی دوستان (مخصوصا AGA2000) مشکل من با جمع کردن و بالاکشیدن پین های باطری حل شد.
5700 من بعد از یه ضربه روزی چند بار پیغام insert sim میداد و باید چند بار باطری رو در میاوردم و جا میزدم یا به گوشی ضربه میزدم تا درست میشد نزدیک بود تا مرز فلش و تعویض آی سی سیمکات پیش برم که آخر معلوم شد از پین های باطریش بوده!!!

بالا