آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نشناختن هارد وسترن 1ترا

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
مبدل درسته تست شده هارد با مبدل توی منیجر ویندوز شناخته می شه اما با ساتا نه

اگه با ساتا شناسائی نمیشه ولی با مبدل شناسائی میشه هارد مشکل نرم افزاری داره پیام خصوصی بدید تا راهنمائیتون کنم

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
بنده هم با مهندس موافقم ، مشکل نرم افزاری دارد ، فریمور به مشکل برخورده و تو این هاردهای وسترن دیده می شود .
اگر گارانتی دارد ببرید گارانتی و از دستکاری وسایل دارای گارانتی پرهیز کنید .
و اگر گارانتی ندارد به افراد خبره بسپارید و شخصا دست نزنید و حتی تجربه هم نکنید .
تجربه را روی لوازم اوراقی بگذارید و انجا تست نمایید .

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
درود . این اشکالات در خیلی از هاردها طبق فرمایش دوستان نرم افزاریه که یکی از راه های کارآمد( در کنار راههایی که دیگران اشاره کردن) برای رفع این مشکل ؛ استفاده از
Windowos live و استفاده از ابزارهایی مثل partition wizard و... هست
که من هم از روش آقای mmzhr عزیز پیروی میکنم تابا توجه به سطح تخصصی این اطلاعات ؛ در بخشهای تخصصی ـ
به این موضوع پرداخته بشه

البته با ارادت توصیه می کنم همکاران عزیز از ویندوز live در اشکالات فرمت های هارد ؛ بدسکتور ؛ ویروس کشی ؛ پارتیشن بندی ؛ ریکاوری و... و بسیاری از بهره های حرفه ای دیگر میتوانند داشته باشند
البته ویندوز live به تنهایی ابزار یک ویندوز معمولی رو داره .
منظورم ویندوز live که دارای مجموعه ابزارهای تعمیر و سرویس باشد هستش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
درود . این اشکالات در خیلی از هاردها طبق فرمایش دوستان نرم افزاریه که یکی از راه های کارآمد( در کنار راههایی که دیگران اشاره کردن) برای رفع این مشکل ؛ استفاده از
Windowos live و استفاده از ابزارهایی مثل partition wizard و... هست
که من هم از روش آقای mmzhr عزیز پیروی میکنم تابا توجه به سطح تخصصی این اطلاعات ؛ در بخشهای تخصصی ـ
به این موضوع پرداخته بشه

البته با ارادت توصیه می کنم همکاران عزیز از ویندوز live در اشکالات فرمت های هارد ؛ بدسکتور ؛ ویروس کشی ؛ پارتیشن بندی ؛ ریکاوری و... و بسیاری از بهره های حرفه ای دیگر میتوانند داشته باشند
البته ویندوز live به تنهایی ابزار یک ویندوز معمولی رو داره .
منظورم ویندوز live که دارای مجموعه ابزارهای تعمیر و سرویس باشد هستش

بنده هم با نظر شما موافقم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g
بالا