آی پی امداد
abtahi

فایل های اپدیت پروگرامر RT809H

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
درود مهندس smd ;که توسط اداپتور وصل میشه به زیف چی اون چطور
فرقی نداره
محل قرار گردفتن پایه 1 و جهت آیسی مهم هست
خودم دارم از آخرین آپدیت نرم افزار استفاده میکن

superstar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-21
254
1,138
فرقی نداره
درود بر شما عالی بود کلی فرق کرده البته صحیحش باید همینطور باشه که الان شده

Ehsan25a

کاربر
2019-01-17
2
3
فرقی نداره
خدا پدر مادرتو برات نگه داره اگه قید حیاتن اگه نیستنم خدا بیامرزتشون از هرجا پرسیدم نمیدونستن...از پارسه خریدم جواب ندادن

mehranpak

کاربر vip
vip
کاربر
2008-07-17
29
13
زنجان
با درود و احترام
فایل های جدید RT809F رو هم میشه لطف کنید جای دیگه پیدا نکردم
ممنون

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,295
4,349
سلام . یک سوال ؛ بنده پروگرمرrt809h را از یک جای دیگه خرید کردم . ولی نرم افزار نصبشو از نرم افزار پارسه گرفتم که وقتی روشن میگردم اخطار میداد که پروگرمر شما متفرقه یه همچین چیزی است و برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران هست و از کار می افتد میخواستم راجع به این موضوع اطلاعاتی داشته باشم با تشکر.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aryamon

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,380
3,076
نرم افزار از سیستم پاک کن توی ریجیستری ویندوز rt809h رو سرچ کن هرچیزی که با این مشخصه امده رو پاک کن از فایل که اقا مهدی لطف کردند استفاده کن یا از سایت اصلی دانلد کن این پارسه هی چی نیست واقعا فقط بلده خرابکاری بکند من یه مثال می زنم .. موش چیزی نیست اما یه دیگ پلو رو خراب می کند مثلا می خواد فروش پروگرامر رو انحصاری بکند. پست 4 رو مطالعه بفرمایید https://www.irantk.ir/threads/ترفند-ها-برای-پروگرامرrt809h.108233/

پیوست‌ها

• 14.5 کیلوبایت بازدیدها: 2

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
501
2,433
Iran
سلام . یک سوال ؛ بنده پروگرمرrt809h را از یک جای دیگه خرید کردم . ولی نرم افزار نصبشو از نرم افزار پارسه گرفتم که وقتی روشن میگردم اخطار میداد که پروگرمر شما متفرقه یه همچین چیزی است و برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران هست و از کار می افتد میخواستم راجع به این موضوع اطلاعاتی داشته باشم با تشکر.
قوانین جمهوری اسلامی ایران چی هست؟!!!
قوانین ش این هست که فقط از پارسه بخرن, از هیچ فروشنده دیگه نباید خرید؟!
جالبه

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,722
41,002
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام
نه مشکلی نیست استفاده کنید
اپدیت های جدید را در انجمن قرار میدهیم با خیال راحت دانلود و نصب کنید

بالا