آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

یکطرفه شدن صدای آیفون تصویری الکتروپیک ۱۲۹۴

shahriarrs

کاربر vip
کاربر
2019-10-06
24
23
سلام خدمت همکاران عزیز
یه آیفون تک واحده الکتروپیک اومده برای تعمیر ایرادش این هست که صدای پنل دم‌دری به گوشی مانیتور نمیاد
پنل دم دری هم با یه مانیتور دیگه تست شده و کاملا سالمه و ایراد از میکروفون دم دری نیست
اما مانیتور با یه پنل دم‌دری دیگه تست شده و مشخص شد که ایراد در مانیتور هست
اقداماتی که انجام شد:
۱-مسیر سیم فنری گوشی از بلندگو به برد تست شد و سالم هست
۲-بلندگو تست شد و سالم هست و حتی تعویض شد و تاثیری نداشت
۳-خازن های ۱۰۰ میکرو کنار آیسی آمپلی تعویض شد و تغییری نکرد(البته تمام خازن های روی برد رو تعویض کردم که به مشکل قاطی کردن صدای زنگ برخوردم که قسمت مربوط به آیسی زنگ رو خازن هاشو برگردوندم و اینم بگم که مانیتور بلنگوی جدا برای زنگ داره
۴-مسیر های روی برد کامل تست شد
۵-تغدیه تست شد و سالم

فقط آیسی صدا رو تعویض نکردم معمولا اگه اشتباه نکنم آیسی آمپلی صداش اگه خراب باشه صدای رفت و صدای برگشت با هم نداریم باز هم اگر اشتباه میکنم دوستان بگن تا آیسی رو هم عوض کنم مدل آیسی هم tea1062t هست
مدل مانیتور ۱۲۹۴-sv7m الکتروپیک هست
والا دیگه موندم چی رو تست کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

پیوست‌ها

• 600.8 کیلوبایت بازدیدها: 30
  • 740.6 کیلوبایت بازدیدها: 28
  • 438.5 کیلوبایت بازدیدها: 28
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: daniyal18

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام خدمت همکاران عزیز
یه آیفون تک واحده الکتروپیک اومده برای تعمیر ایرادش این هست که صدای پنل دم‌دری به گوشی مانیتور نمیاد
پنل دم دری هم با یه مانیتور دیگه تست شده و کاملا سالمه و ایراد از میکروفون دم دری نیست
اما مانیتور با یه پنل دم‌دری دیگه تست شده و مشخص شد که ایراد در مانیتور هست
اقداماتی که انجام شد:
۱-مسیر سیم فنری گوشی از بلندگو به برد تست شد و سالم هست
۲-بلندگو تست شد و سالم هست و حتی تعویض شد و تاثیری نداشت
۳-خازن های ۱۰۰ میکرو کنار آیسی آمپلی تعویض شد و تغییری نکرد(البته تمام خازن های روی برد رو تعویض کردم که به مشکل قاطی کردن صدای زنگ برخوردم که قسمت مربوط به آیسی زنگ رو خازن هاشو برگردوندم و اینم بگم که مانیتور بلنگوی جدا برای زنگ داره
۴-مسیر های روی برد کامل تست شد
۵-تغدیه تست شد و سالم

فقط آیسی صدا رو تعویض نکردم معمولا اگه اشتباه نکنم آیسی آمپلی صداش اگه خراب باشه صدای رفت و صدای برگشت با هم نداریم باز هم اگر اشتباه میکنم دوستان بگن تا آیسی رو هم عوض کنم مدل آیسی هم tea1062t هست
مدل مانیتور ۱۲۹۴-sv7m الکتروپیک هست
والا دیگه موندم چی رو تست کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
درود من زیاد سر رشته ندارم ولی گمونم از خروجی ایسی صدا بتونید صدا دریافت کنید دلیل بر سالمی ایسی هست

بالا