آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

یخچال فریزر اسنوا810

tarabary

کاربر
2012-09-08
4
6
سلام علیکم : یکدستگاه یخچال وفریزر اسنوا 810 دارم که متاسفانه چند روز است فریزرش کار نمیکنه ولی یخچال مشکلی ندارد - ارور اف 1 داده و وقتی ازبرق جداش میکنم و بعد از چند دقیقه متصلش می کنم ارور نمی ده ولی متاسفانه بعد از حدود نیم ساعت دوباره صفحه مانیتور قرمز میشه و ارور میده اگر امکان دارد راهنمایی کنید چون درشهر ما امکانات کمه و دسترسی به نمایندگی های مجاز کمه . جابجایی یحچال هم خیلی برام سخته .:dast:

tarabary

کاربر
2012-09-08
4
6
سلام علیکم : یکدستگاه یخچال وفریزر اسنوا 810 دارم که متاسفانه چند روز است فریزرش کار نمیکنه ولی یخچال مشکلی ندارد - ارور اف 1 داده و وقتی ازبرق جداش میکنم و بعد از چند دقیقه متصلش می کنم ارور نمی ده ولی متاسفانه بعد از حدود نیم ساعت دوباره صفحه مانیتور قرمز میشه و ارور میده اگر امکان دارد راهنمایی کنید چون درشهر ما امکانات کمه و دسترسی به نمایندگی های مجاز کمه تازه اونهایی هم که هستن اطلاعات درستی ندارند . جابجایی یحچال هم خیلی برام سخته لطفا جواب بدید ممنون از راهنماییتون .:dast:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ADALAT

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست عزیز یخچال فریزر شما 2اوابراتوره است وخطای F1مربوط به عدم برودت فریزراست وبه احتمال زیاداوابراتوربرفک گرفته است ابتداقاب روی اوابراتوررابازکنیدوبرفک های آن راباآب ولرم (نه داغ)چون خطر سوختن ترموفیوز وجودداردوخروجی آب به کاسه بغل موتوررابازکنید که مشکل معمولا از گرفتگی آن شروع میشودومجرای خروجی سیفون دارد که هوای گرم داخل کابین وارد نشودواگر با جسم تیز بخواهید آن راباز کنیدکابین شما سوراخ خواهد شدو مشکل دوچندان خواهد شدبا حوصله مسئله راحل کنید موفق باشید

ADALAT

کاربر
2012-03-16
10
21
سلام و خسته نباشيد
از راهنمايي دوست عزيزمان جناب سبلان ممنونم
دوست گرامي لطفا در طرح سوال سوالات خود را كامل مطرح نماييد و منتظر اعلام نظر دوستان باشيد تكرار پست دليل بر اين نميشه كه زودتر به سوال سما جواب داده شه
پس به قوانين احترام گزاريد
و اما در مورد مشكل شما
دستگاه شما اگر از نوع بدون برفك ميباشد يا به اصطلاح نوفراست اگر باشد مشكا در برفك گرفتن فسمت نو فراست است
كه براي رفع عيب هم بايد دستگاه را خامومش نموده تا خود به خود برفك اب شود و اگر به وسيله ي اب گرم اين كار رو انجام دهيد دچار مشكلاتي ميگردد
و اگر دستگاه شما از نوع برفك دار هست در برد رله ي 102را تعويض نماييد تا مشكل برطرف گردد
مراحل ارائه شده را انجام داده و اعلام نتيجه نماييد

MSKB

کاربر
2012-12-17
1
0
با سلام لطفا لینک فایل ایپرام یخچال سنوا RBN-810CDEW رو سایت بزارین

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام لطفا لینک فایل ایپرام یخچال سنوا RBN-810CDEW رو سایت بزارین

سلام

برد این مدل دستگاه به راحتی تهیه میشود

اگر در استان مازندران هستید میتونم کمکتون کنم.

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,542
64,717
گلستان
سلام
فایل ایپرام دستگاه شما

بالا