آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

گیرکردن درتایم 10 دقیقه خشککن لباسشویی الجی 7کیلویی اینورتر دایرکت درایو

jamejam

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2006-10-04
84
91
سلام خدمت عزیزان.بردلباسشویی الجی قبلا دستکاری شده بود خاموش تحویل گرفتم وبعد تعمیرخطای pf داد.یکی دوبار درست کارکرد برنامه شستشو به اخررسید و خودش خاموش شد اما حالا در برنامه خشککن گیرمیکنه وتایم نمایشگر روی 10 دقیقه میمونه خطایی هم نمیده.ضمنا تاخو هم عوض کردم مشکل دیگری که هست با دکمه پاور روشن میشه اما خاموش نمیشه کلید سالمه.اگر عزیزان همچین ایرادی دیدن لطفا راهنمایی کنید کنید ممنون .البته من بدون لباس امتحان کردم یک مرتبه خشککن به اخر میرسه و گهگاه بعد ابکشی گیرمیکنه سپاس از وقتتون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
اگه در زمان خشک کن دستگاه گیر میکنه اول مسیر هیدروستات و تخلیه رو چک کنید ، در مرحله بعد تاخو یا سنسور اثر هال ، سپس بوبین یا استاتور و در آخر آی پی ام ، pf یا power failure خطا نیست، درصورتیکه در حین کار به هر دلیل برق دستگاه قطع بشه این پیغام رو میده ، اینکه خاموش نمیشه احتمالا رله اصلی مشکل داره یا کانکتور رله رو اشتباه متصل کردید

Hamedsadat

کاربر vip
کاربر
2016-12-18
129
127
سلام ، لباسشویی موقع خشک کن لرزش داره؟ اینطور که شما فرمودین گاهی بدون مشکل کار میکنه و گاهی گیر میکنه مشکل از به تعادل نرسیدن دیگ هم میشه باشه... لرزش لباسشویی در دور تند چک کنید

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
سلام خدمت عزیزان.بردلباسشویی الجی قبلا دستکاری شده بود خاموش تحویل گرفتم وبعد تعمیرخطای pf داد.یکی دوبار درست کارکرد برنامه شستشو به اخررسید و خودش خاموش شد اما حالا در برنامه خشککن گیرمیکنه وتایم نمایشگر روی 10 دقیقه میمونه خطایی هم نمیده.ضمنا تاخو هم عوض کردم مشکل دیگری که هست با دکمه پاور روشن میشه اما خاموش نمیشه کلید سالمه.اگر عزیزان همچین ایرادی دیدن لطفا راهنمایی کنید کنید ممنون .البته من بدون لباس امتحان کردم یک مرتبه خشککن به اخر میرسه و گهگاه بعد ابکشی گیرمیکنه سپاس از وقتتون.
سلام دوست عزیز
من کارم در رابطه با اینگونه دستگاه ها نیست فقط جهت اطلاع خدمتتان عرض کنم که ماشین لباس شویی که در منزل دارم مارک دوو حدود یک سال پیش روی دقیقه 11 دقیقا زمان خشک کردن گیر میکرد بعد از یکی دو روز برنامه عوض کردن و گیردادن به تنظیمات متوجه شدم که اگه تقریبا زیر 2 تا 3 کیلو لباس داخلش باشه این مشکل به وجود میاد و بالای این مقدار راحت و بدون مشکل کار میکنه من دیگه دستکاری نکردم الان حدود یک سال هست که داره به همین صورت کارمیکنه و مشکلش رو نفهمیدم
گفتم بگم خدمتتان شاید از شما هم همین ایراد رو داشته باشه
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jamejam
باسلام خدمت همکاران عزیز . پیرو فرمایشات دوست عزیز درخصوص گیر کردن لباسشویی دوو در تایم 11 دقیقه البته درتایمهای 11و22و33 هم احتمال گیرکردن به عبارتی هنگ کردن لباسشویی هست لباسشویی های دوو و اسنوا اگر این حالت پیش آمد به دلیل نابالانسی می‌باشد که بنا بر مدل دستگاه از کدهای رفع خطای نابالانسی باید استفاده نمود پیروز باشید

بالا