آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کار نکردن آمپر گاز در پراید 131 مدل 90

dalahoo_2000

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
من امروز یه کیلومتر پراید باز کردم برای تعویض ال ای دی های پشت صفحه کیلومتر عقربه ها در نمیومد از پشت باز کردم با بر داشتن لحیم پایه عقربه ها .....
ال ای دی ها رو عوض کردم کیلومتر رو که بستم آمپر پدال گاز کار نکرد دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه ....
قیمت نمایندگی کیلومتر 150 هزار تومن هستش:confusion:

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
پاسخ : کار نکردن آمپر پدال گاز در پراید 131 مدل 90

من امروز یه کیلومتر پراید باز کردم برای تعویض ال ای دی های پشت صفحه کیلومتر عقربه ها در نمیومد از پشت باز کردم با بر داشتن لحیم پایه عقربه ها .....
ال ای دی ها رو عوض کردم کیلومتر رو که بستم آمپر پدال گاز کار نکرد دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه ....

دوست عزیز صفحه کیلومتر 131 مدل جدید رو بهتون قیمت بالا دادند 105000 تومان خودمون موجود داریمش

اما در مورد موتور دور موتور نیز تکی موجود است که میتوانید ان را تهیه کنید قیمت 20000 تومان

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان

با عرض سلام
عزیزم قیمت داشبورد پراید 90 تومان است و لطفا یک عکس از داشبورد بگذارید تا ببینم کدام یک از انواع داشبورد ها است
قمیت موتور هم 15 تومان است هر کدام را لازم است بفرمایید تا راهنمایی تان کنم

gasam2009

کاربر vip
کاربر
2011-03-06
28
134

سلام با اجاره دوستان دوست عزیز شما داخل امپر که سفید است باز کن می بینی که اهرم دنده دار امده با ارامی تو جای خود بزار کار می کنه

بالا