آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

چگونگی تغییر OTPدر آیسی های نو

hosein23844

کاربر
2015-03-18
7
4
سلام خدمت اساتید محترم ای سی 25Q64 خام نیز به همین روش راه اندازی میشود یا روش رایت سریالش فرق دارد از راهنمایی شما قبلا صمیمانه سپاسگذارم

jalalof

کاربر
2010-02-02
14
50
با سلام.این مشکل برای منم پیش اومده بود. ایسی فلا ش سری جدید رسیورها یک سریال دارن که با سریال سی پی یو یکی هستش و وقتی به اینترنت وصل بشن برای سرور اینترنایشون یا دستگاه هنگ میکنه یا دو بوت میزه یا ارور sw is wrong میزنه که سریال ایسی فلاش و همچنین ایدی ایسی فلاش باید درست باشه.
نت متصل بشه .به نظرم باید باید بعد از پروگرام ایسی و با یک ورژن پایین همون نرمافزا همون رسیور باید سریال فااش دستی بهش داده بشه. اونموقع کار خواهد کرد. ب ای مثال سریال 12345678 بوده .وقتی فلاش سر جاش نصب شد با لودر مربوط به نصب سریال اینکارو بکنید حتما جواب خواهید گرفت

hosein23844

کاربر
2015-03-18
7
4
سلام بنده میخام یه فایل کامل که شامل سریال هم باشد از یه دستگاه نو کپی کنم روی ای سی فلش خام 25Q64 باپروگرامرtnm2000 راه حلش چگونه است لطفا محبت نماید ممنون در ضمن بعد از نصب ای سی با ورژن 1.80 دچار مشکل نشوم

rahim_ir

کاربر
2009-02-14
40
1,214
با سلام
ببینید دوست عزیز سریالی که شما در موردش صحبت میکنید چیزی بجز سریال سی پی یو نیست. ربطی به آیسی فلش نداره. شما با فایل فلش سالم دستگاه رو پروگرام کنید بعد بوسیله یو اس بی یا لودر به آخرین ورژن ارتقا بدید. شیرینگ دستگاه بصورت اینترنتی یا SDS براحتی کار میکنه. اینجور نیست که با تغییر نرم افزار شیرینگ تغییر کنه. سریال منحصر به فرد و یونیک در دستگاه ر-س- ی- و- ر سریال سی پی یو دستگاه است که در سرور شرکت نگهداری میشه و زمان شروع و پایان شیرینگ رو تعریف میکنه. البته در مورد بعضی دستگاهها از چیپ امنیتی که یک آیسی میکرو هست استفاده شده که من در طول بیش از 12 سال تعمیر فقط به دو مورد برخورد کرده ام. قطعه کدی در آیسی فلش وجود داره که وظیفش خواندن و انتقال سریال سی پی یو به سرور است.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,710
176,945
iRanTK.iR
با سلام
ببینید دوست عزیز سریالی که شما در موردش صحبت میکنید چیزی بجز سریال سی پی یو نیست. ربطی به آیسی فلش نداره. شما با فایل فلش سالم دستگاه رو پروگرام کنید بعد بوسیله یو اس بی یا لودر به آخرین ورژن ارتقا بدید. شیرینگ دستگاه بصورت اینترنتی یا SDS براحتی کار میکنه. اینجور نیست که با تغییر نرم افزار شیرینگ تغییر کنه. سریال منحصر به فرد و یونیک در دستگاه ر-س- ی- و- ر سریال سی پی یو دستگاه است که در سرور شرکت نگهداری میشه و زمان شروع و پایان شیرینگ رو تعریف میکنه. البته در مورد بعضی دستگاهها از چیپ امنیتی که یک آیسی میکرو هست استفاده شده که من در طول بیش از 12 سال تعمیر فقط به دو مورد برخورد کرده ام. قطعه کدی در آیسی فلش وجود داره که وظیفش خواندن و انتقال سریال سی پی یو به سرور است.

درود

دوستان محبت کنید بحث رو فقط در مورد عنوان تاپیک ادامه بدید در غیر اینصورت مجبور میشم تاپیک رو ببندم .

sync

کاربر
2007-12-02
177
518
بانه
با سلام
مدیران وددوستان گرامی من یک ایسی گیرده اسکار200 ک مشکل داشت ب روش بالا کپی گرفت وروی ایسی ام جدید به همراه فلش جدید کپی کردم اما باز ارر نرمافزار می هد.ایسی فلش فقط مشکل دارد..

لطفا راهنمای کنید.
ب تشکر

jalalof

کاربر
2010-02-02
14
50
این دوستمون نمیدونم جواب رو از کجا اوردن. عزیز دلم گفتم. ایسی فلش این رسیورها باید سریال دار باشه به خاطر شرینگ اینترنتیش .چون سرور این رسبور رو با سریالش راه میده که از شرینگ‌ش استفاده کنه. یوزر نیم و پسورد ورورد این رسیورای شرینگدار امون سریال ایسی فلش و سی پی یو هستش.

Sent from my SM-G900H using IranTk Forum mobile app

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khoshhaly

jalalof

کاربر
2010-02-02
14
50
چون الان تو سرور رسیورهای اسکار از پشتیبانی اینترنتی خارج شدن. باید سریال رو یا خودتون دستی بدید یا باید فایل فلش مثلا ستارمکسx100 رو بزنید تو ایسی فلش .البته باید متذکر بشم حتما ایسی فلشتون باید خام باشه و از دسیور دبگه برنداربد چون نمیشه و یریالش با سی پی یو همخوانی نخواهد داشت . رسیور رو با فلش ستار مکس راه اندازی کنید. فقط موقع روشن شدن بازم ارور sw wrong رو میده. ولی اگه رسیورتون رو در این حالت ارور به اینترنت وصل کنید .شربنگ رسیور میپره ولی رسیور روشن میشه و مشکلش حل میشه

Sent from my SM-G900H using IranTk Forum mobile app

بالا