آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چکه کردن آب از پنل جلو در اسپلیت آرت کول الجی 24000

6462

کاربر
2010-01-29
4
5
سلام
مدتیه که اسپلیت آرت کول الجی 24000 از پنل جلو چیکه می کنه اولش زیاده اما بعد از چند ساعت کار کردن قطع میشه؟ لوله رو چک کردم آب ازش خارج میشه و گرفتگی و کثیفی نداره
در ضمن پنل داخلی لرزش داره. این مشکل اخیرا به وجود اومده و تو این 4 سال تا حالا دستگاه سرویس نشده است. چطور میتونم مشکل رو حل کنم؟
سپاس

COSAR

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2010-10-10
198
1,859
زاهدان
پاسخ : مشکل اسپلیت آرت کول الجی

با سلام :به احتمال قوی مایع مبرد (ماده سرمازا)اسپلیت کم شده که باید شارز گاز صورت گیرد بعضی اوقات از رطوبت هوا نیز که زیاد باشد این پدیده به وجود میاید .

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,638
اصفهان

سلام
مدتیه که اسپلیت آرت کول الجی 24000 از پنل جلو چیکه می کنه اولش زیاده اما بعد از چند ساعت کار کردن قطع میشه؟ لوله رو چک کردم آب ازش خارج میشه و گرفتگی و کثیفی نداره
در ضمن پنل داخلی لرزش داره. این مشکل اخیرا به وجود اومده و تو این 4 سال تا حالا دستگاه سرویس نشده است. چطور میتونم مشکل رو حل کنم؟
سپاس
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
عنوان تاپیک شما ناقص است!
لطفا آن را اصلاح نمایید:
http://www.irantk.ir/irantk31762/

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir

سلام
سپاس

احتمال کم بودن مایع مبرد زیاده که میشه از طریق آمپر دستگاه مطمئن شد
از بابت لرزش هم باید بلوور رو چک کنی

ja3m

کاربر
2012-11-05
6
2
اقا ما هر چی جستجو و تحققیق کردیم معنی این جمله رو نفهمیدیم(شارژ گاز صحیح " برای اندازه گیری مقدار شارژ گاز از آمپر دستگاه کمک بگیرید")
منظور امپر دستگاه گیجی هست که به لوله برگشت وصل میشه یه منظور امپر برق دستگاهه

بالا