آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: چرا دستگاه Tnm2000یاtnm5000 توسط بچه های سایت درست نمیشه

chapwolf

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-15
128
185
مازندران
با سلام خدمت دوستان گرامی می خواستم بدونم
این همه اساتید اینجا دور هم جمع شدن همه بچه های باهوش، مشتی، بامرام، کار درست و کار بلد و تو کلی از مطالب تاپیک زدن و حل مشکل انجام دادن مثل دستگاه Bga، دستگاه هیتر، دستگاه تستر و با قیمت و ایده های جالب اینجا ارائه دادن که هم مشکل خیلی ها حل شد و هم از این ایده ها استقبال و خریداری شد.
حالا با این اوصاف می خواستم بدونم این دستگاه پروگرامر چی هست که تا دو سه سال پیش 250 هزار تومان قیمتش بوده حالا فقط tnm2000 قیمتش 450 هزار تومان تازه با تخفیف و tnm5000 که الان حول و هوش 950 هزار تومان است. والا من 7 ساله که عضو سایت هستم ولی هیچ راهکاری در مورد دستگاه پروگرامر که مغز تعمیر کارهاست داده نشده می خواستم بگم که چرا اساتید راه حل ارائه نمیدن والا کار که به نظر من نشد نداره چند نفر از اساتیدی که واقعاً اطلاعات خوبی از پروگرامر ها دارن با هم جمع بشین یک یا علی بگین و یک دستگاه پروگرامر که حداقل قابلیت این رو داشته باشه که مشکل اکثر بچه ها مثل( پروگرام، آی سی مادر برد، بایوس، دستگاه رسیور، و .....) داشته باشه رو حل کنه و یک قیمت عامه پسند بزارن به خدا من خودم اولین خریدارش می شم. و مطمئناً مثل دستگاه تستر که خیلی جالب هست خیلی ها استقبال می کنن و خرید می کنن
آخه مشکل خیلی ها این هست که اگر دستگاه رو بخرن واقعاً توجیه اقتصادی نداره 950 تومان یا حداقل 450 تومان باید پول بدی تا یک پروگرامر خوب بخری که دستت رو خالی نذاره مثل خرید دستگاه بی جی ای یا دستگاه های گرون آخه مگه تو ماه چقدر مادر برد خراب میاد که اونم بخواد ارزش تعمیر داشته باشه بخوای پروگرام کنی یا رسیور، یا رادیو ضبط والا هر کسی هم که دور و اطراف ما دستگاه پروگرامر داره ما باید برای هر پروگرام 5 تومان بدیم تازه با کلی خواهش و تمنا برامون پروگرام بزنه که آیا درست پروگرام زده نزده از پروگرام بوده یا نبوده که تو این همه تعمیراتی که من کردم فقط تو یک مورد لپ تاپ پروگرام تاثیر داشت و بقیه بی خود پروگرام شدن و اشکال از یک چیز دیگه بود بچه های تعمیر کار مادر برد بهتر حرف من رو متوجه می شن.
درست مثل قضیه سیم کارت همراه اول شده که اول 1 میلیون قیمتش بوده و الان شده 20 هزار تومان چون رقیب پیدا کرده
یک شیر پاک خورده ای بیاد یک توضیحی بده که حداقل بنده قانع بشم.

آخرین ویرایش:

rahim_ir

کاربر
2009-02-14
40
1,214
سلام دوست عزیز
درسته که بچه ها تو خیلی از موارد پست میزنن و راهنمایی میکنن اما تولید پروگرامر کار ساده ای نیست. دوستان و اساتید بزرگواری که الکترونیک کار حرفه ای هستند میدونن که تولید یک دستگاه پروگرامر یونیورسال کار فوق العاده سنگین و تخصصی هست. ابتدا باید اینترفیس سخت افزاری مناسب طراحی و ساخته بشه و بعد از اون برای اضافه کردن آیسی ها و میکروکنترلرهایی که از یک خانواده هستن کد نویسی صورت بگیره. عمل کد نویسی بهمراه تضمین امنیت نرم افزاری مستلزم هزینه های سنگین هست که شرکت تولید کننده متقبل میشه. من بیش از ده سال است که در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت میکنم. باکسهای نرم افزای موبایل که هریک ممکن است یک یا چند برند را برای عمل فلش آنلاک و کدبرداری ساپورت نمایند بعضا قیمتی بسیار بیشتر از یک پروگرامر دارند. فکر نکنید تمام پولی که به شرکت پرداخت میکنید سود خالص از فروش است. به نظر من بی انصافی است که تیمی مانند TNM را چنین متهم کرد. اگه در سال نیاز به پروگرام یک یا دو آیسی دارید ضرورتی بری تهیه پروگرامر ندارید.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,217
تهران
با سلام خدمت دوستان گرامی می خواستم بدونم
این همه اساتید اینجا دور هم جمع شدن همه بچه های باهوش، مشتی، بامرام، کار درست و کار بلد و تو کلی از مطالب تاپیک زدن و حل مشکل انجام دادن مثل دستگاه Bga، دستگاه هیتر، دستگاه تستر و با قیمت و ایده های جالب اینجا ارائه دادن که هم مشکل خیلی ها حل شد و هم از این ایده ها استقبال و خریداری شد.
حالا با این اوصاف می خواستم بدونم این دستگاه پروگرامر چی هست که تا دو سه سال پیش 250 هزار تومان قیمتش بوده حالا فقط tnm2000 قیمتش 450 هزار تومان تازه با تخفیف و tnm5000 که الان حول و هوش 950 هزار تومان است. والا من 7 ساله که عضو سایت هستم ولی هیچ راهکاری در مورد دستگاه پروگرامر که مغز تعمیر کارهاست داده نشده می خواستم بگم که چرا اساتید راه حل ارائه نمیدن والا کار که به نظر من نشد نداره چند نفر از اساتیدی که واقعاً اطلاعات خوبی از پروگرامر ها دارن با هم جمع بشین یک یا علی بگین و یک دستگاه پروگرامر که حداقل قابلیت این رو داشته باشه که مشکل اکثر بچه ها مثل( پروگرام، آی سی مادر برد، بایوس، دستگاه رسیور، و .....) داشته باشه رو حل کنه و یک قیمت عامه پسند بزارن به خدا من خودم اولین خریدارش می شم. و مطمئناً مثل دستگاه تستر که خیلی جالب هست خیلی ها استقبال می کنن و خرید می کنن
آخه مشکل خیلی ها این هست که اگر دستگاه رو بخرن واقعاً توجیه اقتصادی نداره 950 تومان یا حداقل 450 تومان باید پول بدی تا یک پروگرامر خوب بخری که دستت رو خالی نذاره مثل خرید دستگاه بی جی ای یا دستگاه های گرون آخه مگه تو ماه چقدر مادر برد خراب میاد که اونم بخواد ارزش تعمیر داشته باشه بخوای پروگرام کنی یا رسیور، یا رادیو ضبط والا هر کسی هم که دور و اطراف ما دستگاه پروگرامر داره ما باید برای هر پروگرام 5 تومان بدیم تازه با کلی خواهش و تمنا برامون پروگرام بزنه که آیا درست پروگرام زده نزده از پروگرام بوده یا نبوده که تو این همه تعمیراتی که من کردم فقط تو یک مورد لپ تاپ پروگرام تاثیر داشت و بقیه بی خود پروگرام شدن و اشکال از یک چیز دیگه بود بچه های تعمیر کار مادر برد بهتر حرف من رو متوجه می شن.
درست مثل قضیه سیم کارت همراه اول شده که اول 1 میلیون قیمتش بوده و الان شده 20 هزار تومان چون رقیب پیدا کرده
یک شیر پاک خورده ای بیاد یک توضیحی بده که حداقل بنده قانع بشم.

همیشه یک مورد مقرون به صرفه بودن و منطقی بودن رو هم باید در نظر داشت . این مثل این میمونه تعمیرکار ماشین هر کدومشون یه دستگاه دیاگ درست کنند . پروگرامر یک وسیله کاری و کاربردی هست که باید به بهترین شکل طراحی و مونتاژ بشه . پشتیبانی نرم افزاریش هم باید حساب کنید .
وقتی این قطعه به بهترین شکل در ایران تولید میشه باید حمایتش کرد .

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,481
12,064
به نام خدا
استاد این کاری که شما میگید به راحتی نیست اگر tnm الان شده یه شرکت که میتونه کار کنه
حاصل تلاش بی وقفه و کلی خرج کردنه
شما برای استفاده از ماشین ایا میرید یه ماشین می سازید خودتون!!!
نیازی نیست که بخوای حتما tnm رو انتخاب کنی
الان پروگرمر های چینی اگه یکم زرنگ باشی میتونی با 150 تا 200 تومن بخری که کارت رو راه بندازه

بالا