آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: چراغ چک در موارد خاص روشن میشه

kombiz

کاربر
2013-11-05
56
138
تهران-پردیس
سلام مدل ماشین من پراید 85 . مشکلم اینه که در مواقعی که ماشین سرده وروشن میکنمش اگه بهش گاز ندم بعد از دو دقیقه یه افت تو دور موتور ایجاد میشه و ماشین شروع میکنه بد کار کردن در این حالت گاز هم خوب نمیخوره(هر چقدر گاز بدم بدتر دور موتور افت میکنه یعنی میاد زیر یک) و بعد از این حالت چراغ چک روشن میشه . این رو هم بگم که اگه اول روشن کردن ماشین بهش گاز بدم دیگه این اتفاق نمیافته.
بعداز روشن شدن چراغ چک ماشین به حالت نرمال بر میگرده انگار از اول هیچ مشکلی نداشته. چراغ چک هم تو مدت زمان یک روز بعد از دو بار استارت زدن خاموش میشه
لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم .شدیدا تو مخمه
ممنون

hamed_h2o

کاربر
2014-01-25
9
10
دوست عزیز یا بنزین نداری یا پمپ بنزینت خرابه اول برو بنزین بزن اگه درست نشد دیگه باید بری تعمیر گاه وگرنه مشکلات پشت سر هم بیشتر میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kombiz

kombiz

کاربر
2013-11-05
56
138
تهران-پردیس
مشکل نداشتن بنزین نیست چون این مشکل حدود یک ماهه که برقراره .
اما ممکنه از صافیه بنزین باشه؟ اگه هست چرا چراغ چک رو روشن میکنه

hamed_h2o

کاربر
2014-01-25
9
10
دوست عزیز همین مشکل برای منم پیش اومده که با کمک یکی از اشنایان حل شد مشکل من سنسور هوا که رویه موتوره بود که با تمیز کردنش با یه ذره بنزین کامل حل شد اول سوکتشو باز کن بعد دوتا پیچشو در ضمن سوییچم بسته باشه ببخشید اگه اطلاعاتم کامل نیست فقط چون همین مشکل برام پیش اومد و تو سرما موندم گفتم برا شمام این اتفاق نیفته

• Like

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام مدل ماشین من پراید 85 . مشکلم اینه که در مواقعی که ماشین سرده وروشن میکنمش اگه بهش گاز ندم بعد از دو دقیقه یه افت تو دور موتور ایجاد میشه و ماشین شروع میکنه بد کار کردن در این حالت گاز هم خوب نمیخوره(هر چقدر گاز بدم بدتر دور موتور افت میکنه یعنی میاد زیر یک) و بعد از این حالت چراغ چک روشن میشه . این رو هم بگم که اگه اول روشن کردن ماشین بهش گاز بدم دیگه این اتفاق نمیافته.
بعداز روشن شدن چراغ چک ماشین به حالت نرمال بر میگرده انگار از اول هیچ مشکلی نداشته. چراغ چک هم تو مدت زمان یک روز بعد از دو بار استارت زدن خاموش میشه
لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم .شدیدا تو مخمه
ممنون
سلام دوست عزيز چند بار بايد بگم چرا رعايت نميكنيد طبق لينك زير سوال خود را عنوان كنيد
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=38738
لطفا كاربري تا با اين روش دوست عزيزمون سوال خود را عنوان نكرد جوابي ارسال نكند در صورت پاسخ هر كاربر بدون رعايت لينك زير اخطار دريافت مينمايد

• Like
بالا