آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پین اوت بوستر امپلی خودرو

saily

کاربر
2023-06-08
45
15
تهران
سلام و درود اساتید بزرگوار، میخواستم امپلیفایر 2کاناله سونی رو با تغذیه دوبل 45ولت جداگانه راه اندازی کنم بصورتی که بوستر دستگاه موقت یا دائم (خیلی مهم نیست) از خدمت خارج بشه پین اوت های بوستر و چطور کشف کنم

آخرین ویرایش:

saily

کاربر
2023-06-08
45
15
تهران
مدل دقیق دستگاه همراه با عکس ارسال کنید
سلام ممنون از پیگیری حضرات فرزانگان
Screenshot_۲۰۲۳۰۹۲۶-۲۲۲۹۰۳.png

saily

کاربر
2023-06-08
45
15
تهران
ولتاژ تغذیه این آمپلیفایر 30 ولت دوبل هست و نمیتونید از 45 ولت دوبل استفاده کنید

مشاهده فایل‌پیوست 206385
مشاهده فایل‌پیوست 206386
تشکر و امتنان از راهنمایی،
ولتاژ تغذیه این آمپلیفایر 30 ولت دوبل هست و نمیتونید از 45 ولت دوبل استف

ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meahdi

saily

کاربر
2023-06-08
45
15
تهران
تشکر و امتنان از راهنمایی،

ممنونم
عرض ارادت ، میخواستم با ترانس دوبل این امپلی رو راه اندازی کنم ولتاژ مثبت و منفی و گراند رو به کدوم نقاط لحیم کنم که با بوستر سویچینگ خود سیستم تداخلی نداشته باشه

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
عرض ارادت ، میخواستم با ترانس دوبل این امپلی رو راه اندازی کنم ولتاژ مثبت و منفی و گراند رو به کدوم نقاط لحیم کنم که با بوستر سویچینگ خود سیستم تداخلی نداشته باشه
ولتاژ مثبت تغذیه دوبل خارجی رو به قطب مثبت خازن C305
گراند تغذیه دوبل خارجی رو به اتصال مشترک منفی خازن C305 و مثبت خازن C306
ولتاژ منفی تغذیه دوبل خارجی رو به قطب منفی خازن C306
وصل کنید
نکته مهم:
موقع استفاده از منبع تغذیه خارجی باید برق اصلی آمپلیفایر قطع باشه اما بته به نوع طراحی آمپلیفایر لازم هست سوکت ریموت برق دار باشه تا آمپلیفایر میوت نباشه (در مورد این آمپلیفایر نقه رو بررسی نکردم)

موقع اتصال به برق 12 ولت حتماً منبع تغذیه دوبل رو از مدار جدا کنید
ظرفیت خازن روی برد تغذیه دوبل با خازن تغذیه داخلی مواضی میشه و جریان بیشتری واسه شارژ خازن ها لازم هت
در بلند مدت باعث آسیب دیدن پل دیود و ماسفت های تغذیه میشه

saily

کاربر
2023-06-08
45
15
تهران
ولتاژ مثبت تغذیه دوبل خارجی رو به قطب مثبت خازن C305
گراند تغذیه دوبل خارجی رو به اتصال مشترک منفی خازن C305 و مثبت خازن C306
ولتاژ منفی تغذیه دوبل خارجی رو به قطب منفی خازن C306
وصل کنید
نکته مهم:
موقع استفاده از منبع تغذیه خارجی باید برق اصلی آمپلیفایر قطع باشه اما بته به نوع طراحی آمپلیفایر لازم هست سوکت ریموت برق دار باشه تا آمپلیفایر میوت نباشه (در مورد این آمپلیفایر نقه رو بررسی نکردم)

موقع اتصال به برق 12 ولت حتماً منبع تغذیه دوبل رو از مدار جدا کنید
ظرفیت خازن روی برد تغذیه دوبل با خازن تغذیه داخلی مواضی میشه و جریان بیشتری واسه شارژ خازن ها لازم هت
در بلند مدت باعث آسیب دیدن پل دیود و ماسفت های تغذیه میشه
از الطاف و انوار حضرتعالی بهره فراوان نصیب گشت مع الوصف مراتب تقدیر و تشکر به حضورتان تقدیم میکنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meahdi

saily

کاربر
2023-06-08
45
15
تهران
وقت بخیر و تشکر از صرف وقت ، مهندس عزیز در مورد راه اندازی امپلیفایر ماشین با ترانس دوبل قسمت جهت فعال شدن گیت ریموت گزینه منطقی کدومه مثلا یه 12ولت از خود بر امپلی براش مهیا کرد، یا اگر ترانزیستوری وطیفه سویچ ریموت و داره پیداکرد و جامپ ،یا یکسره کرد

بالا