آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پیدا کردن پسورد DVR Hikvision در صورت فراموشی

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام خدمت اساتید محترم
یه دونه DVR hikvision 16ch 7200 دارم که کسی پسوردش رو عوض کرده حالا یادشون نیست چیه.
پسورد قبلیش 12345 بوده که الان عوض شده، باطری بک آپ رو هم برداشتم فقط ساعت و تاریخش صفر شد پسورد همجنان باقی ست.

میخواستم بپرسم راهی داره پیداش کنم پسوردش رو؟
یکی گفت باید شماره سریالش رو بدی شرکت وارد کنندش بفرسته چین پسورد بگیره برات.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
با تشکر
دوست عزیز بافلش کردن مشکلتان حل خواهد شد

عرشیا

کاربر
2011-05-28
5
3
سلام من یه dvr star visionدارم پسوردشو گم کردن اگه ممکنه کمکم کنید خیلی حیاتیه لطفا زود

PESARAK

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-18
196
2,061
تهران

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

amir copy

کاربر vip
کاربر
2014-02-17
35
20
سلام بر همه همکاران عزیز وگرامی هر کسی رمز dvr هر دستگاهی را میخاهد فایل فلش و عکس مربوط به دستگاه را قرار دهد تا بطور رایگان رمز dvr را در اختیارش قرار میدهم ارادتمند شما شیری هستم از جلفا

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
سلام بر همه همکاران عزیز وگرامی هر کسی رمز dvr هر دستگاهی را میخاهد فایل فلش و عکس مربوط به دستگاه را قرار دهد تا بطور رایگان رمز dvr را در اختیارش قرار میدهم ارادتمند شما شیری هستم از جلفا
سلام
شما پسورد را پیدا میکنید یا دستگاه را ریست می کنید ؟
با تشکر

لطفا پسورد این دستگاه را پیدا کنید

این هم فایل فلش
file backup pass darad

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
پسورد شما رو فردا می ذارم
سلام
دوست گرامی پیدا کردن رمز زیاد مهم نیست و برای پیدا کردن رمز زمان زیادی لازم است که باید چندین مرحله انجام شود اول از همه باید بدانید که چند کیلو بایت باید کم کنید هدر فایل باید کم شود
تا بتوانید روی سیستم عامل لینوکس فایل فلش را مانت کنید بعد تازه به هش پسورد دسترسی خواهید داشت و باید با نرم افزار هش را کرک کنید ان هم زمان دقیق و مشخصی ندارد. یا باید هش پسورد تلنت را پیدا کنید و بعد وارد دایرکتوری usr شوید و بعد ..و ... و ..
فایلی که من به شما دادم برای مشتری بود و چند روز پیش امد دستگاه را برد .
اصل این است که بتوانید در کمتر از یک دقیقه پسورد را از طریق فایل فلش ریست کنید تا دستگاه بدونه پسورد روشن شود و به مشتری تحویل دهید
اگر فایل فلش لازم دارید به من پیغام دهید تا من هر فایلی که میخواهید برایتان بفرستم
شما می توانید به لینک زیر تشریف ببرید و فایل هر دستگاهی به جز چند نمونه از هاک ویژن را برای من بفرستید من کمتر از یک دقیقه پسورد ان را برمیدارم
در ضمن چند کاربر در همین سایت هستند که من به طور رایگان برایشان کمتر از یک ساعت فایل بدونه پسورد فرستادم
با تشکر
https://www.irantk.ir/irantk87056/

آخرین ویرایش:
بالا