آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پروگرامرch341 رایت نمیکنه

Victor97

کاربر vip
vip
کاربر
2019-07-13
6
6
38
سلام منم همچین مشگلی رو داشتم بعضی وقتا درست کار نمیکرد ارور چیپ میداد باتعویض کریستال مشگل حل شد العان چند ساله دارم ازش استفاده میکنم
این پروگرام هم ارزان هم خیلی کاربردی گیرنده دیجیتال لبتاب پخش ماشین حتی رسیور با حافظه 128مگ و مودم رو با این پروگرام انجام میدم
حتی یکی از همکارا گفتن ایسی های avr هم بااین پروگرام میکردن
😳AVR???
AVR رو نشنیده بودم اما ایده تعویض کریستال عالی بود حتما تست میکنم.ممنون از کمکت🥰

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
730
1,422
استان گلستان
😳AVR???
AVR رو نشنیده بودم اما ایده تعویض کریستال عالی بود حتما تست میکنم.ممنون از کمکت🥰
بله دوست عزیز خودم چند بار از همین قابلیت استفاده کردم ، از AVR های سری ATTINY و ATMEGA و classic پشتیبانی می‌کنه.

Msadeghj

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-07-25
107
290
سلام و ارادت
استاد CH341 من بعضی وقتا خوب پروگرم میکنه بعضی وقتا ارور میده و اینجور موقع ها ای سی رو میبرم مغازه دوستم با TNM میزنم پروگرم میشه ولی با CH341 ارور میده.خواستم اگه زحمتی نیست یه توضیح بدید در مورد اون جامپر ها و آیا لازم هست منم بزنم یا خیر
درود ارادتمند.همیشه از درست قرار گرفتن ایسی در زیف اطمینان حاصل کنید چون اگر ایسی به سوزن های زیف درست کانکت نشه ایسی رو میشناسه ولی پاک نمیکنه یا رایت نمیکنه وقتی میخواید ایسی رو داخل زیف قرار بدین پایه ها ی ایسی رو با هویه کامل تمیز کنید.

danavaninfo

کاربر
2023-11-02
49
41
ایران
سلام درسته برای رایت کردن درحالت پیش فرض پروگرامر ولتاژش برای آی سی های ایپیرام سری 24CXXمثل 24c16 تنظیم شده برای آی سی های بایوس و سری 25CXXباید اصلاح سخت افزاری اشاره شده در این پست که سازنده خودپروگرامر هم توضیح داده راانجام بدید.بعدازاین اصلاحیه میتونیدراحت روی آی سی موردنظرتون که سری 25xxهست رایت هم بکنید وری فای هم میشه.درمورد نرم افزارمورداستفاده ومناسب تربرای این پروگرامر هم نسخه نصبی و هم نسخه پرتابل neo programerروکه توانجمن قرارداده شده رااستفاده کنیدقابلیت تشخیص خودکارنوع و شماره آی سی های گذاشته شده روی زیف راهم داره کارکردن با نئوپروگرامرهم بعدازانگلیسی کردن زبان ازتنظیمات بالای نرم افزاربسیارراحت ترهست.موفق باشید
درود . اگر فرصت کردید لطفا راهنمایی بفرمایید : برای شروع پروگرام avr به چه وسایلی نیازمندم ، و آیا داشتنِ برد اردوینو اونو ، چیزی از لوازم مورد نیاز رو کم میکنه یا ارتباطی نداره؟ ممنون.

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
عزیز این تاپیک در مورد پروگرامر 341 و مشکلات نرم افزاری مربوط هست نه آردونیو برای چنین مواردی لطفا سرچ کنید اگر تاپیک ویژه ای نداشت تاپیک مجزا و مربوط به بخش و موضوع ایجاد کنید
نه اینکه با استفاده از گزینه نقل قول , هم موضوع تاپیک را تغییر دهید چون دقت کردم اکثریت پست های شما حالت نقل قول دارند بی جهت,
هم اینکه "مثلا الان که متن من را نقل قول فرمودید من را ناچار به ارائه جواب بی ربط در یک تاپیک مشخص شده از قبل مثل این کنید."
دیشب در یک تاپیک دیگه سوال کرده بودید و گفته بودید استفاده از گزینه نقل قول را متوجه نشدید هنوز امیدوارم الان دیگه مشکلی با قابلیت های انجمن نداشته باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

danavaninfo

کاربر
2023-11-02
49
41
ایران
عزیز این تاپیک در مورد پروگرامر 341 و مشکلات نرم افزاری مربوط هست نه آردونیو برای چنین مواردی لطفا سرچ کنید اگر تاپیک ویژه ای نداشت تاپیک مجزا و مربوط به بخش و موضوع ایجاد کنید
نه اینکه با استفاده از گزینه نقل قول , هم موضوع تاپیک را تغییر دهید چون دقت کردم اکثریت پست های شما حالت نقل قول دارند بی جهت,
هم اینکه "مثلا الان که متن من را نقل قول فرمودید من را ناچار به ارائه جواب بی ربط در یک تاپیک مشخص شده از قبل مثل این کنید."
دیشب در یک تاپیک دیگه سوال کرده بودید و گفته بودید استفاده از گزینه نقل قول را متوجه نشدید هنوز امیدوارم الان دیگه مشکلی با قابلیت های انجمن نداشته باشید
اگر جملات سوال من رو با دقت بخونید ، کاملا متوجهِ مفهوم میشید که ارتباطی به اردوینو نداره. دوما اگر من متوجهِ توضیح شما درباره ی مبحث نقل قول نشدم ، به دلیل عدم اطلاع و توانایی شما برای ارائه ی توضیح دقیق ، در این باره س . سوما هر انجمنی ، مدیر و سلسله مراتبی داره که در صورت لزوم ، اون شخصِ محترم تذکر میدن . لطفا در صورتیکه جواب سوالی را بلد نیستید ، سکوت اختیار کنید و با فرافکنی ، خود را در معرضِ دید قرار ندهید. پنجمن .....

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
اگر جملات سوال من رو با دقت بخونید ، کاملا متوجهِ مفهوم میشید که ارتباطی به اردوینو نداره. دوما اگر من متوجهِ توضیح شما درباره ی مبحث نقل قول نشدم ، به دلیل عدم اطلاع و توانایی شما برای ارائه ی توضیح دقیق ، در این باره س . سوما هر انجمنی ، مدیر و سلسله مراتبی داره که در صورت لزوم ، اون شخصِ محترم تذکر میدن . لطفا در صورتیکه جواب سوالی را بلد نیستید ، سکوت اختیار کنید و با فرافکنی ، خود را در معرضِ دید قرار ندهید. پنجمن .....
پنجمن من از شمامجددا میخوام متون بنده بیسواد! را ملاک نقل قول قرار ندهید اما برعکس شما من درست خوندم و متوجه شدم شما حتی یک پست یا تاپیک که نقل قول نباشه هم ندارید کاری که نیتتان را مشخص میکنه. فرافکنی؟!!!کلاپاسخ شمارادادن اشتباه هست من بعد بنده را اگر حتی بازهمچنان دوباره نقل قول کنیدبی پاسخ میگذارم

آخرین ویرایش:
بالا