آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: پروتکت دستگاه جوش به محض برخورد الکترود

matin591

کاربر vip
کاربر
2013-12-27
184
578
سلام اساتید بزرگوار دستگاه جوش زیر به گفته مشتری بعد از تعویض شمش این مشکلو پیدا کرده لطفا نظرتون را در این مورد بفرمایید ...راستی این سیم سه تایی کارش چیه و ربط داره با این مشکل DSC01958.jpgDSC01965.jpgDSC01973.jpgDSC01974.jpg

heydari37

کاربر vip
کاربر
2014-11-02
50
362
سلام دوست عزیز مدار شنت که کنترل جریان را به عهده دارد قطع شده دستگاه هیچ کنترلی ندارد منظور همان مدار شنت و مقاومت دو کیلو که با فیش سه سیمه به برد بالا میره قطع است موفق باشید حیدری

matin591

کاربر vip
کاربر
2013-12-27
184
578
سلام مهندس میشه بیشتر راهنمایی کنین همانطور که در عکس دیده میشه قسمتی از برد که قبلا شمش بسته شده بوده سوخته و مدارات منتهی به فیش سه سیمه قطع شده که مدار کشی کردن میشه تو عکس مقاومت شنت رو برام مشخص کنین واینکه مقاومت دو کیلو را به کجای مدار وصل کنم لطفا راهنمایی کنید

javadi1670

کاربر vip
کاربر
2021-02-11
6
3
58
اردبیل
سلام خسته نباشید مقاومت شنت همان مقاومت فلزی است که یک سرش به منفی خروجی ویک سرش به مثبت خروجی متصل است واز خروجی دستگاه نمونه ***ی میکند و۲ تا از سیمهای فیش سه سیمه با دو سر مقاومت شنت متصل است وسیم سوم به همان مقاومت دو کیلو موفق باشید

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
991
زاهدان
سلام مهندس میشه بیشتر راهنمایی کنین همانطور که در عکس دیده میشه قسمتی از برد که قبلا شمش بسته شده بوده سوخته و مدارات منتهی به فیش سه سیمه قطع شده که مدار کشی کردن میشه تو عکس مقاومت شنت رو برام مشخص کنین واینکه مقاومت دو کیلو را به کجای مدار وصل کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
همانطور که همکار گرامی جناب آقای جواد فرمودند مقاومت سنت همون قطعه فلزی نزدیک به محل شمش های خروجی هست از سوکت ۳ سیم دوتا سیم به دو سمت این مقاومت می‌ره که احتمالا یکی از همین مسیرها قطع شده
سپاس

mehdibarghel

کاربر vip
کاربر
2012-11-05
23
10
سلام خدمت شما دوست عزیز توی عکس هیی که فرستادین شما کلا شنت حذف کردین شمش به محل درستی پیچ نشده باز هم اگه متوجه نشدین پیام بدین مشکل خاصی نداره تا کمکتون کنم

بالا