آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پرش لینک

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
باسلام
دوستان چندورزی که مشکل قطع وصل مودم رادارم یعنی هرچند دقیق adslوشبکه قطع و وصل میشه الآن هم چندوقت که زنگ میزنم پشتی بانی مخابرات جهت رفع اشکال میگه کارشناسمون میاد رفع اشکال کن که تاحال تشریف نیاورد حال از دوستان وکارشناسان عزیز راهنمایی خواستم جهت رفع این مشکل وبه گفته ی اوپراتور پشتی بانی گفته شد که پرش لینک دارم واین مورد اشکال فیزیکی است که هر پنج دقیق چراغهای adslوnetwork قظع وصل میشند حال اساتید عزیز اگرممکن راهنمایی کندکه اشکال ازکجا میتون باشه تا بنده خودم رفع اشکال نمایم منظور ازسیم کشی داخلی منزل هست یا مسیر خط تلفن ویا خود مودم ضمن اینک مودم چندماهی است گرفتم ومدلش هسtd-w8961.(eu) v.3.20 ازقبل از همکاری شما کمال تشکردارم

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
دود
جالبست بنده هم در مشهد روی خط شاتل سیمی همین مشکل را چند روزیست دارم
بیسابقه است در هشت سال اخیر

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
باسلام
دوستان چندورزی که مشکل قطع وصل مودم رادارم یعنی هرچند دقیق adslوشبکه قطع و وصل میشه الآن هم چندوقت که زنگ میزنم پشتی بانی مخابرات جهت رفع اشکال میگه کارشناسمون میاد رفع اشکال کن که تاحال تشریف نیاورد حال از دوستان وکارشناسان عزیز راهنمایی خواستم جهت رفع این مشکل وبه گفته ی اوپراتور پشتی بانی گفته شد که پرش لینک دارم واین مورد اشکال فیزیکی است که هر پنج دقیق چراغهای adslوnetwork قظع وصل میشند حال اساتید عزیز اگرممکن راهنمایی کندکه اشکال ازکجا میتون باشه تا بنده خودم رفع اشکال نمایم منظور ازسیم کشی داخلی منزل هست یا مسیر خط تلفن ویا خود مودم ضمن اینک مودم چندماهی است گرفتم ومدلش هسtd-w8961.(eu) v.3.20 ازقبل از همکاری شما کمال تشکردارم
برای تست ترجیحا سیم تلفن منزل را از محل اتصال به سیم مخابرات در ورودی منزل قطع نموده و مودم را مستقیما به سیم مخابرات وصل فرمایید.
اگر در تست همین مشکل را داشت ،مشکل از ارایه دهنده نت یا مخابرات است
چنانچه روی گوشی تلفن خش خش و خرابی صدا دارید احتمالا رطوبت محل اتصال سیمها را سولفاته کرده است.
بدرود

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
'گرامی عزیز تشکر ولی به گفته پشتی بانی که زنگ میزنم میگن مشکل ازطرف ما نیست فیزیکیست حال به دستورشما مودم ازوردی منزل چک میکنم ببینم اشکال برطرف میشه یاخیر

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
دورد گرامی عزیز باوصل کردن مودم به وردی کابل مخابرات بازم مشکل پابرجاست

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود
اگر گوشی تلفن وصل میکنید و در حین مکالمه صدا کالملا صاف و بدون خش خش است احتمال اینکه ایرا در سیمها باشد کم است
این قسمت را باید از طریق خرابی تلفن شهرتان پیگیری فرمایید

abbas136824

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-09-03
642
5,522
سلام فاصله پست مخابرات تا دم در منزل شما چقدر هست ؟ و جنس سیمی که استفاده شده تاثیر در قطع و صل اینترنت داره.
اگه خرابی از خط تلفن باشه متاسفانه مخابرات زیر بار نمیره میگه مودمتو عوض کن اگه از مودمت اطمینان داری باید با مخابرات هماهنگ کنی مودمو مستقیم وصل کنی به خوده پست اگه مشگل حل نشد دیگه مطمعن باش خط تلفن خرابه که باید خوده مخابرات پیگیر بشه.

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
سلام فاصله پست مخابرات تا دم در منزل شما چقدر هست ؟ و جنس سیمی که استفاده شده تاثیر در قطع و صل اینترنت داره.
اگه خرابی از خط تلفن باشه متاسفانه مخابرات زیر بار نمیره میگه مودمتو عوض کن اگه از مودمت اطمینان داری باید با مخابرات هماهنگ کنی مودمو مستقیم وصل کنی به خوده پست اگه مشگل حل نشد دیگه مطمعن باش خط تلفن خرابه که باید خوده مخابرات پیگیر بشه.
درود گرامی فاصل پست تا منزل 150متر هست ضمنن ازساعت 12شب تا 8صبح دیگ قطعی لینک ندار ولی تو تایم روز پرش لینک زیاد میشه مخصوص تو اوج ظهر تشکر بابت راهنمایی و وقتی که گذاشتید

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
درود گرامی فاصل پست تا منزل 150متر هست ضمنن ازساعت 12شب تا 8صبح دیگ قطعی لینک ندار ولی تو تایم روز پرش لینک زیاد میشه مخصوص تو اوج ظهر تشکر بابت راهنمایی و وقتی که گذاشتید
دورو پاسخ ندادید

بالا