آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هک (پیدا) کردن پسورد(رمز) ورود به setup بایوس Lenovo T60

veisian63

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
104
280
دروود دوستان وقت بخیر و خدا قوت در این ویدیو که لینکش در اختیار شما عزیزان قرار می دهم ، آموزش هک یا پیدا کردن رمز(پسورد) ورود به setup بایوسهای لنوو مخصوصا مدل T60 که قطعا می دانیم با روشهای مختلفی جهت پاک کردن ریست پسورد اقدام می کنیم ، مثل پروگرام بایوس ، پروگرام آی سی EC ، جامپ کردن پینهای data , CLK همین آی سی EC یا موقعیت های smbus مثل smb_data , smb_clk یا حتی حذف آی سی EC ، پروگرام io یا راه حل آخر اتوپچ کردن بایوس که اصلا اتوپچ بایوس برای این مدل دستگاه خروجی پچ بایوس نمیدهد چون لپ تاپ قدیمی هستش و خطا میدهد...
خلاصه روشهای بالا برای این مدل لپ تاپ T60 تست زدم و کارایی نداشت ، تا راه حل جدیدی پیدا کردم اون هم استخراج فایل دامپ security هستش ، وقتیکه رمز پسورد نه درون بایوس و نه درون EC نبود ، تنها چیزی که میماند ic security هستش که در بعضی برندها ممکنه در داخل یکی از چیپها باشد و مشخص نیست ، من حسب پروتکل i2cbus به کمک دستگاه پروگرامر svod3 فایل دامپ security را از لپ تاپ با ترفندی که در ویدیو آموزشش را قرار دادم و پیدا کردن و یا مشخص کردن یا هک کردن پسورد درون فایل دامپ security به کمک نرم افزار جدیدی به اسم IBMPASS توانستم رمز ورود به ستاپ بایوس پیدا کنم...

این شما و توضیحات کامل در ویدیو

آخرین ویرایش:
بالا