آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

نياز به خازن باكيفيت به ويژه mkt وپلي استر

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,432
5,485
نیچیکون مارک ژاپنی هست و عالی ولی اگر اصلی باشه که بعید میدونم الان چیزی اصلی باشه روبیکن .نیچیکن.النا مارکهای خوبی هستن ولی اگر اصلیش گیر بیاد

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
با سلام
كاملا درسته لوازم بي كيفيت تو بازار بي داد ميكنه !!!!يادم مياد سال گذشته يه تلويزيون 29 اينج اسنوا لامپي برام آوردن بعد از رفع ايراد متوجه يه خازن شدم كه كمي باد كرده بود ولي در كار تلويزيون اختلالي پيش نمياورد.گفتم اين هم عوض ميكنم.مشتري تلويزيون رو صبح برد شب با من تماس گرفت كه تلويزيون روشن نميشه!!!!چون تلويزيون 29 اينچ بود و حمل و نقلش سخت بود رفتم خونه مشتري و ديدم كه دقيقا همون خازني كه عوض كردم كلا ظرفيت خودشو از دست داده!!!دوباره عوض كردم با يه مارك ديگه.
پاور آيفون تصويري هم بارها شده بعد از چند روز كه خازن عوض كردم دوباره برگشت خورده در حالي كه ظاهر خازن با كيفيت و مارك مرغوب هست!!!!

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,069
IRANTK
سلام مارك چاين در خازن الكتروليتي عاليه.
سعي كنيد از جاي معتبر و عمده فروش خازن / خازن هاي خودتون رو تهيه كنيد.
بنده خازن هاي مصرفي و همچنين براي فروش را از يك جاي معتبر تهيه ميكنم و تا ب حال ب مشكلي برخورد نكردم كه دستگاه برگرده.
موفق باشيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,432
5,485
با سلام
يكي از دوستان برام مارك پليكور كره رو تهيه كردم نصب كردم تا ببينم چقدر كار ميكنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY
بالا