آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نور صفحه لپ تاپ lenovo V580c

arman2dl

کاربر
2014-10-09
2
0
لپ تاپ من احساس میکنم که نورش کم شده دیشب هم وقتی ویندوز 7 رو روش زدم و درایور هاش رو نصب کردم گاهی یکدفعه صفحه سیاه میشد و 2ثانیه بعد درست میشد و قبل اون که روی ویندوز 8 بودم وقتی sing out اگه اشتباه ننوشته باشم رو میزدم تند تند صفحه خاموش روشن میشد(بعد از اون سی دی ای که از رزولیشن 800در600استفاده میکرد).الان روی همون ویندوز 7 هستم و بعد از ریستارت کردن احساس میکنم اون مشکل حل شده ولی انگار یخورده صفحه سیاهه با استفاده از دکمه Fn نور تا یه حدی کم میشه وقتی میاری پایین ولی بعد اون دوباره زیاد میشه.مشکل از کجاست؟
اگه لامپ مانیتور رو عوض کنی چند در میاد؟دوستان خیلی واجبه لطفا جواب بدید ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
پاسخ : نور صفحه لپ تاپ

لپ تاپ من احساس میکنم که نورش کم شده دیشب هم وقتی ویندوز 7 رو روش زدم و درایور هاش رو نصب کردم گاهی یکدفعه صفحه سیاه میشد و 2ثانیه بعد درست میشد و قبل اون که روی ویندوز 8 بودم وقتی sing out اگه اشتباه ننوشته باشم رو میزدم تند تند صفحه خاموش روشن میشد(بعد از اون سی دی ای که از رزولیشن 800در600استفاده میکرد).الان روی همون ویندوز 7 هستم و بعد از ریستارت کردن احساس میکنم اون مشکل حل شده ولی انگار یخورده صفحه سیاهه با استفاده از دکمه Fn نور تا یه حدی کم میشه وقتی میاری پایین ولی بعد اون دوباره زیاد میشه.مشکل از کجاست؟
اگه لامپ مانیتور رو عوض کنی چند در میاد؟دوستان خیلی واجبه لطفا جواب بدید ممنون.
با درود
شما باید یکبار قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید
هر زمان که خواستید مشکلی را مطرح کنید
باید و الزاما برند و مدل دقیق دستگاه را عنوان کنید
شما که نه برند و نه مدل لپ تاپ را مشخص نکردید
.........................................................
اگر مانیتور LCD دارید روی مانیتور تست بگیرید

بالا