آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: نمایش دادن صفحه ی Lock Bits And Fuse Configuration بعد از پروگرم کردن بایوس لپ تاپ فوجیتسو

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
با سلام خدمت اساتید.
مشکل من در رابطه با پروگرم کردن آی سی بایوس لپتاپ فوجیتسو زیمنس هست، در واقع فقط زمانی که بایوس لپ تاپ فوجیتسو زیمنس با مدل AH531 رو پروگرم میکنم این پیغام بعد از اتمام پروگرم کردن ظاهر میشه!!
نرم افزار پروگرمر رو دوباره نصب کردم حتی آپدیت هم کردم ولی تاثیر نداشت.
ممنون میشم اگه اساتید راهنمایی کنن.

g.jpg

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
وااااااااااااااااااااااااای، من چند ماهه که الان سر کارم به خاطر یه ایراد پیش پا افتاده!!
مشکل حل شد!!!!
من تا حالا همه ی بایوس های لپ تاپ رو به صورت
Auto رایت بایوس میکردم و هیچ وقت مشکلی پیش نمیومد، اما انگاری بایوس لپ تاپ فوجیتسو رو نباید به صورت Auto رایت کرد!!!
با رایت بایوس به صورت مرحله ای (ابتدا
Erase ، سپس Program و بعد از اون Verify) مشکل حل شد.
نمیدونم چرا وقتی یه پست میذارم تو انجمن باعث میشه فکره خودم هم بیشتر به کار بیافته!!!!!
با تشکر.

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
قبل از زدن AUTO با کلیک راست روی دکمه میتوان تنظیمات آنرا دید و شما برنامه ریزی فیوزها را از قبل تیک زده بودید که پنجره فیوز باز میشود.

وااااااااااااااااااااااااای، من چند ماهه که الان سر کارم به خاطر یه ایراد پیش پا افتاده!!
مشکل حل شد!!!!
من تا حالا همه ی بایوس های لپ تاپ رو به صورت
Auto رایت بایوس میکردم و هیچ وقت مشکلی پیش نمیومد، اما انگاری بایوس لپ تاپ فوجیتسو رو نباید به صورت Auto رایت کرد!!!
با رایت بایوس به صورت مرحله ای (ابتدا
Erase ، سپس Program و بعد از اون Verify) مشکل حل شد.
نمیدونم چرا وقتی یه پست میذارم تو انجمن باعث میشه فکره خودم هم بیشتر به کار بیافته!!!!!
با تشکر.

بالا