آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: نصب محافظ، قفل درب موتور 206

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,166
تهران- تهران پارس
با سلام خدمت کاربران:
با توجه به سرقت های زیادی که از خودرو 206 می شود، یک از نقاط ضعف این خودرو، باز کردن آسان درب موتور از بیرون است، که متاسفانه اقدام به سرقت، کامپیوتر( E.C.U)، باتری و ... از این خودرو می شود. لذا شما می توانید با نصب محافظ قفل درب موتور 206 ایمنی خودرو خود را بالا برده و دچار سرگردانی و هزینه های هنگفت مالی نشوید. من خودم هفته گذشته یک عدد از این محافظ را خریده و اقدام به نصب آن کردم. طریقه نصب آسان است فقط باید حوصله داشته باشید در ضمن شکل تصویری طریق نصب، با توضیح شکل بصورت فایل PDF تقدیم می گردد. فقط باید به این نکته اشاره کنم که در هنگام نصب محافظ از دو عدد واشر با سوراخ 10 میلی متر و ضخامت حدود یک میلی متر بین محافظ و قفل درب موتور استفاده شود تا محافظ فاصله لازم با قفل را داشته باشد و سبب گیر کردن آن نشود. (تجربه این جانب در هنگام نصب و قفل نشدن درب موتور بدون واشر اضافه) و دو عدد پیچ درب موتور بدون واشر بسته شود. این هم آدرس لینک طریقه وصل کردن با فرمت PDF در این فایل آدرس سایت فروشنده نیز وجود دارد. در صورت اشکال در باز نشدن سایت می توانید این قطعه را از تهران میدان امام خمینی (میدان توپخانه) تقاطع خیابان امیر کبیر(چراغ برق) و ملت ( نبش ملت و امیر کبیر مغازه سوم داخل داخل امیر کبیر قیمت 5000 هزار تومان خریدم) موفق باشید.

پیوست‌ها

بالا