آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن ولتاژ سلف مودم

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
25
5
تهران
سلام خدمت همکاران گرامی من روی این سلف که مشخص کردم هیچ ولتاژی ندارم ، چراغ مودم روشن میشه همه ولتاژ ها هست اما این یکی نیست قبلش سه چراغه بود که خازن کناریش باد کرده بود تعویض شد الان رو یک چراغ مونده

پیوست‌ها

• 687 کیلوبایت بازدیدها: 27

behrozseifi

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-04
424
547
تهران
این سلف ، همچنین پایه ۱ آی سی فلش هم ۱.۶ ولت داره
سلام.ایاخازنی که بادکرده بودوتعویض کردیددقیقامثل خودش رازدی لحیم کاری های خودت راچک کن.وازکجامیدانی بایدروی سیم پیچی که علامت زدی ولت داشته باشه.پایه های خازن رادنبال کن ببین کجارفته وازکجاولت گرفته ضمن چک کردن خازن تعویضی احتمال داردکه ای سی فلاش پریده باشد.

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
سلام
روی این خازن و سلف کناریش باید 1.2 ولت داشته باشی
شما ببینید روی سلف سمت راست ولتاژ 3 ولت رو داری و همچنین باید روی پایه خروجی رگولاتور به شماره u2 ولتاژ 5 ولت داشته باشی
با یک اداپتور دیگه تست کنید
در صورت برقرار بودن ولتاژهای گفته شده اگر باز روی خازن مربوطه ولتاژ 1.2 رو نداشتید پایه های ای سی rt را فلکس بزنید و هیت بدید اگر مجدد نبود احتمال سوختن ای سی rt زیاد هست

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
25
5
تهران
سلام
شما ببینید روی سلف سمت راست ولتاژ 3 ولت رو داری و همچنین باید روی پایه خروجی رگولاتور به شماره u2 ولتاژ 5 ولت داشته باشی
در صورت برقرار بودن ولتاژهای گفته شده اگر باز روی خازن مربوطه ولتاژ 1.2 رو نداشتید پایه های ای سی rt را فلکس بزنید و هیت بدید اگر مجدد نبود احتمال سوختن ای سی rt زیاد هست
بله هم ۳ولت رو دارم هم ۵ رو به نظر خودم هم ای سی باید سوخته باشه ولی به قول شما اول هیت میگیرم اگه نشد تعویض میکنم ایسی رو

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
25
5
تهران
سلام
ممکنه ولتاژ پایین ای سی فلش هم مربوط به همین ای سی rt باشه؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
برای ای سی فلش باید ولتاژ 3.3 روی پایه 7و8 داشته باشید
با منبع تغذیه یه ولتاژ 3.3 به پایه 8 ای سی فلش بدیدببینید چه تغییری می کند

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
25
5
تهران
برای ای سی فلش باید ولتاژ 3.3 روی پایه 7و8 داشته باشید
با منبع تغذیه یه ولتاژ 3.3 به پایه 8 ای سی فلش بدیدببینید چه تغییری می کند
ای سی رو عوض کردم مشکل ولتاژ ها حل شد اما مشکلی که الان هست دوباره سه چراغه شده مودم و چراغ های لن هی خاموش روشن میشن

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
این ایراد بیشتر به خرابی اداپتور یا فایل فلش مودم می باشد

بالا