آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نحوه نصب وراه اندازی السیدی ماینر 2

parshian34

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-19
111
878
اندیشه
باسلام
خدمت دوستان گرامی من چند روزه دارم روی دستگاه ماینر دو کار میکنم در این ضمینه کاملا مبتدی هستم کلا بردو با هر زحمتی که بود سرهمش کردم هالا رسیدم به نصب السیدی که اصلا نمیدونم باید چه کاری انجام بدم اگه میشه نحوه نصب سیماشو برام مشخص کنید نقشه خونیم خیلی ضعیف هستش لطفا راهنمای کنید ممنون میشم

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
سلام.دوست عزیز چقدر تا اینجا برای ماینر2 هزینه کردید؟ال سی دی گرافیکی هست یا کارکتری؟ یکی از دوستام ماینر2 رو با ال سی دی گرافیکی اصلی (پشت ال سی دی ای سی قطره ایی نیست آی سیهای با شماره هست) درست کرده و کامله ولی برد بسیار کمی داره.البته با یه کوییل آزمایشی امتحان کرده.کوییل اصلیش رو نمیتونه بسازه.حدودا" هم 1.5میلیون خرج کرده .با کنورتورهای پاورتراکو اصلی با جعبه با باتری وفیشbnc نظامی و بعضی سوکتهای آی سیها هم نظامی هستن. و الان همینجوری میخواد ردش کنه.

starr

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-17
27
33
باسلام
خدمت دوستان گرامی من چند روزه دارم روی دستگاه ماینر دو کار میکنم در این ضمینه کاملا مبتدی هستم کلا بردو با هر زحمتی که بود سرهمش کردم هالا رسیدم به نصب السیدی که اصلا نمیدونم باید چه کاری انجام بدم اگه میشه نحوه نصب سیماشو برام مشخص کنید نقشه خونیم خیلی ضعیف هستش لطفا راهنمای کنید ممنون میشم
سلام
عکس نحوه نصب ال سی دی رو نتونستم اینجا اپولد کنم .ایمیلتو پی ام کن

آخرین ویرایش:
بالا