آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

می خواهم وقتی فلش را به led میزنم صدا از ضبط صوت شنیده شود

poloton7

کاربر
2013-08-08
3
1
سلام---من یک سوال دارم که خیلی وقت است از هرکس می پرسم جواب درستی نمی دهد برای همین سوال عضو این فرم شدم البته سوال من مربوط به تاپیک کاربران ویژه است وحق عضویت دارد اما با توجه به اینکه من فقط همین سوال را دارم لطف کنید عودت به اونجا ندهید---متشکر---
من یک led ال جی گرفتم البته 42 اینچ پشتش یک خروجی optical out دارد ویک سیستم صوتی خانگی هم دارم که چند سال پیش خریدم اون هم پشتش خروجی optical out دارد-من می خواهم وقتی فلش را به led میزنم صدای مثلا فیلمی که نگاه می کنم از ضبطم بیاید اما با توجه به اینکه هر دو optical out هستند این مسئله امکان پذیر نیست حالا برای این مسئله چکار کنم که وقتی فلش به led بزنم صدای از ضبط بیاید متشکرم---

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1/492
6/612
forum.paezaan.com
پاسخ : --فقط یک سوال مهم---خروجی صدای optical out سیستم صوتی ام

سلام
شما میتونید از ورودی لاین که معمولا همه سیستم های صوتی دارن استفاده کنید به نحوی که
از
L/R out ال ای دی به
L/R in آمپلی فایر وصل میکنید

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4/611
26/873
مشهد

با سلام دوست عزیز
اگر شما قصد دارید فقط و فقط از فیبر نوری جهت انتقال صدا استفاده کنید پس باید پشت ضبط optical in باشد که البته شما میگید
optical out دارد پس از طریق فیبر نوری منتفی هستش.
البته به خاطر گرانی و عدم جا افتادن فیبر نوری در مصارف خانگی و حتی حرفه ای از همان روشی که دوستمان محسن آقا گفتند استفاده میشود چه برای تصویر و چه برای صدا.
موفق یاشید

msh.27

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران

درود دوست عزیز اگه سیستم صوتی شما همون سینما خانگی و کابل hdmi داره میشه از تنظیمات hdmi تی وی اینکار رو انجام داد که خروجی صدا هم از تی وی باشد هم از سینما یا هر کدام به تنهایی

poloton7

کاربر
2013-08-08
3
1
سلام--من یک ساعت هست که می خواهم از پشتled وضبط عکس بگذارم همیشه این خطا می دهد
Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.

poloton7

کاربر
2013-08-08
3
1
کسی جواب این سوال را نمی دهد من جواب را نگرفتم بگذارید اول عکس بگذارم بعد دیگر جواب ندهید

بالا